Opinie o Blister Witold Sozański - Andrzej Cygan sp.j. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Blister Witold Sozański - Andrzej Cygan sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Blister Witold Sozański - Andrzej Cygan sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blister Witold Sozański - Andrzej Cygan sp.j. w Krosno

Olaf Nowy wpis

Firma niepoważna, nie dotrzymuje terminów , przedstawiciel handlowy nie zna się na swojej pracy. Towar też nie jest pierwszej jakości.

Joanna Nowy wpis

NIE POLECAM TEJ FIRMY .W dniu dzisiejszym byłam umówiona na montaż rolet oczywiście nikt się nie zjawił więc dzwonię do Pana Sajdaka, który okazał się gburem i (usunięte przez administratora) jeszcze śmiał się beszczelnie do słuchawki nie chciał mi podać numeru do właściciela powiedział, że on jest tu szefem sprzedaży i on decyduje o wszystkim. Po pomiarach umówiliśmy się na termin uprzedziłam Pana Sajdaka, że wyjeżdzam i nie wpłacę zaliczki a wyrównam wszystko przy montażu. Zgodził się ponieważ byłam stałą klientką a to nie było moje pierwsze zamówienie tylko już 3 więc wiedział, że jestem osobą wiarygodną. Wiem, że poprzednim razem też wydurzał termin i powiedziałam mu przy świadkach w biurze, że za każdy dzień zwłoki będę obniżać 100 zł więc wydurzał termin, ale ja się na to zgodziłam a i tak się nikt nie pojawił i nawet nie zadzwonił. Więc nikomu nie polecam tej firmy znajomi mi dali namiar na firmę Suntax i czekam właśnie na pana. A mój prawnik chce wnieść sprawę do Sądu o niedotrzymanie zawartej umowy o czym poinformowałam Pana Sajdaka to się zaczął śmiać i powiedziała, że nikt mu nic nie zrobi. Więc sami wyciągnijcie sobie opinie. Nawet nikt nie powiedział przepraszam.

Joanna

W dniu dzisiejszym tj 07.05.2018r byłam umówiona na montaż rolet drewnianych jednocześnie nadmieniam, że byłam stałą klientką Blistera, ponieważ to by była 3 usługa jaką by ta firma dla mnie świadczyła i nie za małe pieniądze. Po pomiarach zgodziłam się na uzgodnioną kwotę i termin jednocześnie informując Pana Sajdaka,że za każdy dzień spóźnienia potrącam 100 zł od ustalonej kwoty. Dziś jest 7 nikt się nie pojawił dzwonię do Pana Sajdaka a on jest w stosunku do mnie arogancki chamski dziwię się że tam jeszcze pracuje zwala sprawę na brak zaliczki a mieliśmy ustalone,że jako stała klientka nie wpłacam. Proszę grzecznie o numer do właściciela to mi mówi, że on jest szefem co jest nieprawdą. Nie polecam jest wiele innych firm, które na pewno wywiązują się z terminów. Ja właśnie jestem umówiona z Panem z firmy SUNTEX. bez łaski i chamstwa Pana Sajdaka Uważajcie nie dajcie się rolować. Nawet mnie nie przeproszono. A zostawiłam tam nie mało pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o Blister Witold Sozański - Andrzej Cygan sp.j. - Krosno

Blister Witold Sozański - Andrzej Cygan sp.j.
  • Pużaka 55 A
    38-400 Krosno
  • NIP: 6841866497 REGON: 370363256 KRS: 0000119547

Blister Witold Sozański - Andrzej Cygan sp.j.