Alu-Wiz Sp.j.

Gdańsk

Opinie o Alu-Wiz Sp.j.

BW

Firma AluWiz- niby wszystko ok, a jednak. Pracowałem tam dłuższy czas, brak pewnego zatrudnienia, brak możliwości negocjacji, a jak za dużo będziesz "wymyślał" to Cię zwolnią, bo szef wszystkich szefów stwierdzi, że umowa na pół etatu na najniższą krajową jest OK! Ogólnie praca może być ciekawa i dająca satysfakcję, ale nie za te pieniądze i nie z tymi ludźmi.

Miałem nieprzyjemność współpracować

Alu-Wiz ma spore problemy finansowe i coraz więcej firm i klientów jest przez nich oszukiwanych. Okrada podwykonawców z uśmiechem na ustach. Na pewno nie jest to firma, której można zaufać. Kolejni jej kontrahenci zaczynają wycofywać się ze współpracy, nie mówiąc już o sporej grupie pracowników poszukujących nowego zatrudnienia...

WG

Główny problem tej firmy to problemy z wypłacaniem pieniędzy podwykonawcom. Już nie jeden podwykonawca zrezygnował ze współpracy z ta firmą ponieważ były problemy z pieniędzmi.

BW
@WG 08.05.2016 16:53

JAKIE FIRMY? NIE PRZYPOMINAM SOBIE ŻADNEJ !

user321

duzy plus

Zostaw opinię o Alu-Wiz Sp.j. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alu-Wiz Sp.j.