Agraplast Sp. z o.o.

Adres: Śliska 3 lok. 1B, 00-127 Warszawa

NIP: 5681303163 REGON: 130308540 KRS: 0000082824

Agraplast Sp. z o.o.

Opinie o Agraplast Sp. z o.o.

dzidzia

Masz racje produkują okna bez wzmocnień, ale to już ich koniec firma się zamyka.

Ten kto pisał tą opinię raczej nie pracował w Agraplast zarobki ok. a reszta do dupy kantują na oknach do małych okienek nie dają wzmocnień itd. można by pisać nie polecam.

Zostaw opinię o Agraplast Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agraplast Sp. z o.o.