JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze

M.

Do kitu, krótko i na temat

Urszula
@M.

Wiesz, taki komentarz raczej nie będzie jakimś cennym źródłem informacji na temat firmy JUNGER. Tak naprawdę to nawet nie jest jasne, czy nie polecasz nam jej jako klient, czy też raczej jako pracownik. Mógłbyś to w pierwszej kolejności jakoś dookreślić? Byłabym wdzięczna.

@Urszula

U góry jest napisane, że jako były pracownik. Co tu dużo pisać, trzeba było się prosić o wypłatę, jeśli wychodziła końcówka np 2zł to jej nie wypłacał, do góry nie zaokrąglił, trzeba pracować na najtańszym materiale. Oszczędności gonią oszczędności, ale szef na wakacje jeździł, także temu komu pieniądze miały się zgadzać, to się zgadzały.

Kacper
@M.

Z tego co widziałem to pracownicy szefa mają profesjonalny sprzęt z Milwaukee, DeWalta czy Boscha, są schludnie i jednakowo ubrani w firmowe ciuchy. Z resztą są bardzo pracowici i uwinęli się z robotą w jeden dzien. Zaskoczyła mnie Pana opinia ponieważ, po rozmowie z jednym z pracowników śmie twierdzić że jest zadowolony z wypłaty. No ale jaka praca taka płaca...

Dokładnie

Potwierdza to co napisał M? A co z wypowiedzią mówiącą że pracuje się w schludnych ciuchach roboczych z dobrym sprzętem, a pracownicy zadowoleni z wypłaty? Myślałem, że tak jak napisał, tak jest w rzeczywistości. Ale według Ciebie prawdę napisał M, o ucinaniu wynagrodzeń i oszczędzaniu gdzie się da?

@Marcin

Hmmm. Ciekawe skąd takie tematy. Ja nie miałem. Problemu z rzemomym obcinaniem wynagrodzeń, wręcz przeciwnie jak się wyrobiłem szybciej lub zrobiłem coś od siebie lub zaproponowałem lepsze rozwiązanie to zawsze było to na moją korzyść. Zawsze miałem ciuchy schludne i wyprane. Nie wiem czego się czepiacie . Bezsensowne lanie wody i szukanie dziury w całym. Jak komuś coś nie pasuje lub nie pasowało to idzie do innej pracy . Zresztą ja miałem dobre wynagrodzenie adekwatne do moich prac które mi powierzano

Ktoś
@Kacper

Wszystko jest do czasu.

Dorota

Absolutnie nie polecam tego Pana, przyjechał na zgłoszenie, skasował 400 zł i zepsuł - zalał płytę główną pieca gazowego, przy którym miał wymienić pompę. Po czym do kilku dni miał przyjechać wymienić tą pompę. Na telefony odpowiadał, ale cały czas twierdził, że pompa jeszcze nie doszła. Chyba zamawiał ją z aliexpress za 300 zł a nam powiedział, że koszt to 1000 zł. Po 4 tygodniach przyjechał inny specjalista i uświadomił nas dlaczego Pan już przyjechać nie chciał , bo doskonale zdawał sobie sprawę co narobił i, że naprawa na pewno nie zamknie się w 1000 zł. Cudowny prezent od nierzetelnego fachowca na święta. Nie polecam!!!!

@Dorota

Absolutnie się nie zgadam z tą opinią. Po pierwsze Pani wydzwania u rzuca przekleństwami jak mięsem armatnim bez opamiętania, krzyczy i wyzywa, zamiast podjąć normalny dialog. jaki aliexspres za 300 zł co Pani wygaduje. ja też mogę teraz powiedzieć że ktoś przede mną tam namieszał. jak odjerzdrzałem to kocioł działał i pracował tak jak go zastałem a diagnozę postawiłem trafną więc proszę nie piać takich głupot że coś Pani zepsułem.... Wstyd i hańba pisze Pani tu zupełnie co innego niż w wiadomościach do mnie , kto Pani nagadał że nie chciałem do Pani przyjechać. proszę nie kłamać bo szkoda słów. Żegnam Panią

@Dorota

Ponieważ to prawda.

Ktoś

Niestety, nie polecam absolutnie. Musiałbym tu pisać całą epopeja na jego temat. Na początku wydawał się elokwentnym ,posiadającym wiedzę facet ..zawierzyłem mu duży projekt, na początki szlo w miarę, później..brak kontaktu, nie odbierał połączeń, nie odpisywał.. raz dzwoniłem z innego nr (myślał że potencjalny klient dzwoni i odebral), obietnice przeprosiny i co..do awarii kilkukrotnie nie przyjechał, musiałem szukać serwisu na cito ,oni nie chcieli się podjąć naprawy po kimś bo to z winy wykonawcy usterka,więc niestety kilka stów za usługę. A to niestety nie koniec historii..szkoda mojego czasu na taką firmę.

@Ktoś

Zgadzam się.

ekociolek

Polecam Pana Rafała. Pompa zamontowana szybko i sprawnie, wszystko dokładnie zamontowane. Super kontakt, serwis pomontażowy na 5+. Dziękuje.

Czy po rozmowie w JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
B.

Wszystko w jak najlepszym porządku- szybko, sprawnie i bezproblemowo. Montaż w pełni zgodny z ustaleniami, wykonany jeszcze przed wyznaczonym terminem. Ponadto bardzo konkurencyjne ceny i bezproblemowy kontakt zarówno przed jak i po realizacji. Firma z polecenia, którą mogę polecać dalej

Ewa P.

Pomimo małego poślizgu praca wykonana na medal. Jak już się zjawili ???? wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Szef z dużym doświadczeniem w wielu kwestiach zaproponował nam lepsze rozwiązanie. Firma w ciągu jednego dnia rozpoczęła i zakończyła prace. Posprzątali i nie narobili żadnych szkód. Z czystym sumieniem polecam i przyznam, że warto było czekać ????.

Michal

Dobry kontakt. Szybki montaż. Pompa działa jak należy. Zero problemów. Polecam

Rafał
@Michal

Dziekiękujemy za pozytywną recenzję. Cieszymy się że powieżyli Państwo nam swoje zaufanie. Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiam serdecznie Team Junger

Szczerze polecam. Szybko, sprawnie i fachowo (montaż fotowoltaiki). Kontakt z wykonawcą był praktycznie o każdej porze, więc nie mogę się zgodzić, że Pan nie odbiera telefonów. Inwestor na każde pytanie dostaje rzetelną odpowiedz.

Maja
@Monika

długo od zamówienia czekałaś na montaż ? czy to prawda że trzeba troszke poczekać na realizację bo dużo zamówień i nie są montowane tak z dnia na dzień ? korzystałaś z dofinansowania na panele?

Slawek

Kłamca, który jak żółw chowa głowę w piasek i nie odbiera telefonu. Obiecuje a realizacji zero. Omijajcie tą firmę i polecanych przez niego projektantów.

Edyta
@Slawek

a wpłaciłeś jaką zaliczkę? Zostałeś (usunięte przez administratora) bo po prostu ktoś się nie odzywa? Wiesz... tak teraz jest z większością fachowców niestety, nabiorą robót a potem, nie wiedzą w co ręce włożyć.

@Edyta

Czy coś Pani sugeruje? W tej firmie nikt nie brał zaliczek i czegoś nie wykonał. Więc nie wiem skąd te pytania

Łukasz m Krzyków

Bardzo Polecam !!! Po roku użytkowania instalacji pompy ciepła z firmy Junger zdecydowałem się też na fotowoltaikę. W tym wypadku realizacja i efekt rowniez były bardzo dobre. Temat nie był prosty, wymagał przemyślenia i wiedzy. Kilku fachowców próbowało obejsc skomplikowany dach zmniejszając instalację. Pan Rafał postarał sie - choć chwile to trwało - ale wyszukał konfigurację najlepsza mozliwą. To pozwoliło uzyskac moc wyzszą od założonej. Współpraca układała się bardzo dobrze i jestem bardzo zadowolony - mimo czasem trudnego kontaktu. Sorry, ale mamy okres na Pompy i Fotowoltaikę, wiec nic dziwnego. Jeśli komuś zależy na profesjonalnej instalacji PC czy PV warto cierpliwie poczekac na wolny termin u pana Rafala. Moją instalację w Krzykowie, pompe i panele, można obejżeć na facebooku firmy Junger.

Krzysztof

p.Rafał zainstalował u mnie miesiąc temu fotowoltaikę została zainstalowana szybko i sprawnie użytkuję - jestem zadowolony

Żeja

Polecam również. Wszystko działa jak należy. Zostałam mile zaskoczona porządkiem jaki zostawili pracownicy po skończonej pracy.

Bardzo polecam ???? Jestem zadowolona z tak szybkiej i profesjonalnej usługi montażu pompy ciepła. Wszystko działa jak należy. Po skończonej pracy zostałam pozytywnie zaskoczona porządkiem jaki zostawili pracownicy. Rzadko się zdarza że nie trzeba sprzątać po pracownikach, tak że ogromny plus. Będę polecać każdemu. I pewnie nie raz skorzystać z usług które tą firmą proponuję.

Ula

Rok temu firma Pana Rafała montowała u mnie kocioł gazowy marki Vaillant, byłam bardzo zadowolona z wykonania usługi. Minął rok, zalało mi całą piwnicę ponieważ strzelił mi zawór, dzwoniłam. Pan Rafał odebrał telefon i obiecał że przyjedzie naprawić awarię. Miał przyjechać nazajutrz, specjalnie wzięłam wolne z pracy i się nie doczekałam. Telefonów nie odbiera, do tej pory, byłam zmuszona wezwać innego fachowca do naprawy, naprawa poszła sprawnie. Fachowcowi zapłaciłam 400zł za naprawę instalacji. Rozumiem, że w życiu zdarzają się różne sytuacje i nie zawsze można przyjechać, nie mniej jednak jeśli się coś obiecuje to się to robi. Uważam, że firma Pana Rafała powinna naprawić instalację w ramach gwarancji, nie mówiąc już o rekompensacie za szkody. A co otrzymałam? Brak kontaktu od strony wykonawcy, poważną awarię instalacji z zalaną piwnicą, i budżet zmniejszony o 400zł. Tak wygląda profesjonalizm? Nie wydaje mi się...

kajman

Firma Pana Rafała montowała u mnie najpierw pompę ciepła wszystko było super dlatego następnie był zmiękczacz wody kolejną usługą były panele fotowoltaiczne.Zawsze konkretnie,czasowo i miło.Szczerze polecam.

Dona

Z końcem kwietnia firma Junger wykonała usługę montażu fotowoltaiki i pompę ciepła. Wszystko zostało wykonane z pełnym profesjonalizmem w ciągu dwóch dni. Mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem. A propo negatywnych komentarzy to wogole się z nimi nie zgadzam, a ponieważ jestem osobą, która słucha opinii innych, a nie tylko je czyta. Dlatego firmę Jungers polecam i będę polecac.

Siwy56

Firma Junger montowała u mnie pompę ciepła, wykorzystywała tanie zamienniki, po czym na rozliczeniu widziałem ceny z rzeczy których nie miałem montowanych. Na samym początku współpraca wyglądała świetnie, szkoda, że potem właściciel nie odbiera telefonów, a Pani z biura kłamie w żywe oczy, że chory itp. po czym widzę go na mieście... No ręce opadają. Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii, ja na pewno nikomu nie polecam tej firmy.

Jak wygląda ścieżka awansu w JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze?

m.a.

Nijak, brak możliwości awansu.

Wojciech Bieda

Jakiś czas temu Pan Rafał i jego firma montowali u mnie pompę ciepła oraz wszystkie instalacje sanitarne i grzewcze (ogrzewanie podłogowe). Po pewnym czasie zamówiłem jeszcze montaż bezprzewodowego sterowania ogrzewaniem podłogowym. Wszystko działa jak się należy. Gorąco polecam!.

Rr

Niestety niepoważny człowiek. Wpierw przez 10 dni zwodził mnie, że jutro przyjedzie zrobić serwis mojego pieca, potem przyjechal i zrobił serwis, ale u sąsiada, bo pomylił mieszkania. Później kolejne 2 dni cisza ,weekend i juz nawet nie odbiera telefonu. Nie polecam, a nawet radzę unikać. Szkoda czasu i nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze - Dobrzeń Wielki

• Jak się pracuje w JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze?

Zobacz opinie na temat firmy JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze?

JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze