JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze

Kajman

Polecam z czystym sumieniem firmę Pana Rafała. Szybko, sprawnie, fachowe doradztwo, a i cena konkuręcyjna. Korzystałam już kilka razy i zawsze okej.

Anna Wnuk

Z całego serca polecam firme Pana Rafała, jest osobą rzetelną, konkretną. Wymieniał mi pompe ciepła, zrobił to bardzo dobrze i szybko. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy.

Radoń Ireneusz

witam, Przestrzegam wszystkich przed Panem Rafałem i to nie chodzi, że Pan Rafał to zły fachowiec ale chodzi o to, że Pan Rafał jest nie słowny, nie odbiera telefonów, nie przyjeżdża na awarie, które są mu zgłaszane. Interesuje go tylko zrobienie instalacji, a późnej to niech się klient martwi i szuka innego hydraulika. Obiecywał, że przyjedzie wymienić zbiornik wyrównawczy jakieś 4-5 miesięcy temu, do tej pory go nie było, nie odbiera telefonów, a jak odbierze to mówi, że nie może rozmawiać i że oddzwoni i tego oczywiście nie robi. Na SMS-y nie odpisuje. Nie wspomnę, o tym, że teraz mam kolejną awarię, cieknie z jednego z zaworów, a minęło dopiero 3 lata od instalacji , więc dochodzę powoli do wniosku, że jednak Pan Rafał nie jest taki dobry jak mi się wydawało. Dodatkowo podczas instalacji Pan Rafał chciał użyć gorszej jakości styropianów na podłogę niż się umawialiśmy i mnie o tym nie poinformował i dopiero jak zauważyłem to zmienił na to co się umówiliśmy. Resumując to wszystko co napisałem to z szczerze nie polecam współpracy z Panem Rafałem.

Helena. P

Firma wykonała montaż instalacji fotowoltaicznej. Usługa wykonana szybko i profesjonalnie. Miła i fachowa obsługa. Gorąco polecam.

Czy po rozmowie w JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Sebastian D.

Świetny kontakt z Panem Rafałem, profesjonalna obsługa i pomoc przy załatwianiu formalności. Zamówilem pompę ciepla oraz fotowoltaikę, montaż trwał zaledwie 2 dni więc byłem w szoku, że tak szybko. Wszystko profesjonalnie i schludnie podłączone, ustawione i juz pięknie grzeje w domku a panele pobierają prąd :) Mogę polecić z czystym sumieniem.

S.Szostok

Firma Junger z szefem Panem Rafałem na czele montowała u mnie powietrzną pompę ciepła marki Vaillant wraz z fotowoltaiką w pierwszej połowie tego roku. Jestem bardzo zadowolony ze sprzętu który mi polecono jak i z jakości współpracy. Wszystko co nam Pan Rafał powiedział, było wykonane w 100%, wszystko po wykonanej zostało uprzątnięte, wszystko zostało wykonane schludnie i czysto. Firma Junger jest godna wielkiego polecenia.

Agnieszka G.

Firma Junger montowała u mnie gruntową pompę ciepła marki Vaillant w październiku 2019r.. Jestem bardzo zadowolona tak ze sprzętu jak i z jakości współpracy. Wszystko było tak jak Pan Rafał powiedział, warto było mu zaufać :-) Polecam z czystym sumieniem tą firmę.

Krystian

Pracownicy są bardzo sumienni, to znaczy że muszą być zadowoleni z pracy i pracodawcy. Robią dobrze i dokładnie.

Mirosław
@Krystian

Ciekawe spostrzeżenie. Być może właśnie tak jest. Przez Twoją wypowiedź mam rozumieć, że w ostatnim czasie korzystałeś z usług, które oferuje ta firma?

Fredi

@Spoko223 Dodaj coś więcej o pracy, atmosferze i zarobkach?

Spoko223

Solidna firma

Radek

Od dawna cisza ale to dlatego, że firma jest bardzo dobra i wystarczy dobrze robić swoje.

Kazik

Firma godna polecenia ,uzgodniona praca wykonana profesjonalnie przez Szefa Firmy jak i pracowników. Firma Junger NSG już została polecona innym którzy planują wykonać ogrzewanie gazowe. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam firmę Pana Rafała, pełen profesjonalizm. Ustaliliśmy wcześniej koszt naprawy, datę i godzinę. Wszystko na czas i w cenie jaką uzgodniliśmy, sprzęt naprawiony - pracuje bez zarzutu!

Czy osoby chcące aplikować do pracy w JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze mogą skontaktować się z firmą poprzez kanały podane w zakładce Kontakt na stronie internetowej (http://www.junger.pl/kontakt.html ). W jaki sposób najlepiej złożyć swoje CV - osobiście, czy też na przykład mailowo? Dajcie proszę znać, jeśli macie jakieś sugestie w tym temacie!

Właściciel
@Anna

Witam. Aplikacje można kierować mailowo na adres podany na stronie www lub też osobiście w biurze firmy. Polecamy także kontakt telefoniczny pod numerami 696814882 lub 733877884

tomek.m

Bardzo polecam wszystkim współpracę z tą firmą, wszelkie zlecenia wykonane solidnie i na czas, pracownicy bardzo mili i doświadczeni. Oby tak dalej. Pozdrawiam

Katarzyna

Moje sugestie dla JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze: Gorąco polecam firma kompetentna pracownicy sumienni wszystko zrobione na czas zgodnie z umową ????

Zostaw merytoryczną opinię o JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze - Dobrzeń Wielki

• Jak się pracuje w JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze?

Zobacz opinie na temat firmy JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze?

JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze