JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze

Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze?

Kaatarzyna Nowy wpis

Firma Pana Rafała wykonała u mnie trzy inwestycje, wszystkie solidnie z pełnym profesjonalizmem i szybkim terminem realizacji. Gorąco polecam !!!

Czy JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze zatrudnia studentów?

Dorota S. Nowy wpis

Firma pana Rafała od kilku lat opiekuje się instalacją cieplną w naszym domu. Szybko, skutecznie, porządnie, bez naciągania na dodatkowe koszty. Nowy dostawca ciepła dokonał przeglądu naszej instalacji i pochwalił usługi wykonane przez pana Rafała. Polecam!

Czy po rozmowie w JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jak się pracuje z ludźmi z JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze?

Marco

Pracuje się ok. Atmosfera przyjemna, nie ma ciśnienia, wiadomo robotę trzeba zrobić ale mi się bardzo dobrze pracuje, wiadomo atmosfera w pracy jest ważna a mi to naprawdę wszystko odpowiada

Zofia
@Marco

Cześć, a można wiedzieć o jakim stanowisku mówisz? Jako kto tam pracujesz? Fajnie, że wspomniałeś o atmosferze. Dla mnie też jest ważna, lecz takie bardziej formalne kwestie również mnie interesują. Jak zarobki obecnie wyglądają?

Marek Galus

komentarz bedzie dlugi ale warto przeczytac, Polecam Pana Rafała z czystym sumieniem. Rok po wybudowaniu domu zaczęły się problemy i osoba ,która robiła to dla mnie nie mogla sobie z tym poradzić, najpierw padl cały system poboru wody ze studni na hydrofor i instalacje wody na ogród. ściągnąłem Pana Rafała, nie było to łatwe ale się udało... Zrobił wizje , wypytał jakie ma zadanie spełniać i stwierdził że w takiej postaci to nigdy nie będzie działać, okazało się, ze nawet poprzednik źle podłączył zbiornik hydroforowy do instalacji. przebudował cały układ zamontował nowe części i działa. wykonanie mistrz, pozamiatal, umyl podloge, miejsce pracy zostawil czyste. podczas tej naprawy poprosiłem żeby sprawdził rekuperację bo bardzo głośno chodzi w środku domu , cały czas słychać było głośny szum ,ciężko było zasnąć i funkcjonować przy włączonej rekuperacji . Diagnoza trwała 10 minut . źle wykonana robota przez poprzednika. źle zamontowane nawiemy i wyciągi, w miejscach gdzie nigdy nie spełnia swoje funkcji, generalnie cala instalacja była źle położona, zła średnica rur, wzystko bylo schowane w rogu poddasza zamiast na srdoku budynku. umówiliśmy się na wstepna wycenę i że zrobimy to jak bedzie mial trochę czasu i będzie okienko pogodowe bo trzeba było dach rozbierać zeby położyć w 2 miejscach nowa instalacje. Dlugo czekałem ale pomimo tego było warto... Pan Rafał jest człowiekiem dokładnym i solidnym , nie zawsze odbiera , nie zawsze odpisuje ale nie chodzi też pod krawatem i nie liczy tylko kase tylko u mnie akurat wszystko nadzorował i wszystko robil z drugim pracownikiem wiec ciężko mieć pretensje ze nie można się dodzwonić, taka praca... po tym wszystkim wiem jedno , że warto czasami poczekac dluzej, zapłacić trochę więcej ale mieć robotę zrobiona solidnie i profesjonalnie. Decydując się na realizację znałem też warunki cenowe z jakims marginesem bo w moim przypadku byly poprawki co jest zawsze bardziej skomplikowane niż nowa robota. POLECAM POLECAM ,

@Marek Galus

Witam Panie Marku. Serdecznie dziękujemy za decenienie naszej pracy oraz podejścia do klienta. Staramy się każdego kontrahenta traktować indywidualnie. Bardzo dziękujemy za powierzone nam zaufanie oraz mamy nadzieję na dalszą pozytywna współpracę

Łukasz Rozanski

Sam jestem osobą prowadzącą działalność gospodarczą , codziennie podejmuję współpracę z firmami i klientami. Pan Rafał zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Od początku do końca poprowadził temat. Osobiście pojawił się na rozmowie, szczegółowo odpowiedział na pytania. Jest osobą konkretną, rozmowa z którą za każdym razem była rzeczowa a odpowiedzi jasne. Montaż pompy Vaillant przebiegł błyskawicznie pod okiem Pana Rafała. Kulturalna ekipa i pożądek na budowie. Dla mnie 10/10 .

Marcin.P

Witam. Firma Junger wykonała u nas kompleksowa usługę montażu powietrznej pompy ciepła marki Vaillant. Wszystko na najwyższym poziomie, Pana Rafał osobiście wszystkiego dopilnował, super doradził. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy gorąco polecamy. Pan Rafał faktycznie jest zabiegany ale na wszystkie pytanie otrzymaliśmy wyczerpojacą odpowiedź. Cały czas mamy kontakt z Firmą JUNGER ,nadmienimy ze zamierzamy z tą firmą jeszcze współpracować i zlecić jej kolejną realizację

PAWEL K.

Polecam.Praca wykonana starannie na czas i w terminie. Ja szukałem długo dobrego wykonawcy i cieszę się ze znalazłem pan Rafała oczywiście z polecenia innych nie biorę.Jak dla mnie super polecam jeszcze raz.Ogrzewanie gazowe z podłogówka+instalacja wodo kanalizacyjna wszystko hula aż miło.

Krzysztof

Pan Rafał jest bardzo niekulturalną i niesolidną firmą. Po pierwsze, nie odbiera telefonów od swoich klientów, nie oddzwania i nie odpisuje na SMS. Prowadzi politykę firmy pod hasłem "sprzedać i zapomnieć!". Po drugie, umawia się na wizytę lecz nie przyjeżdża i nie informuje klienta o tym. Nie rozlicza się w sposób przejrzysty za swoją usługę. Nie polecam korzystania z usług z firmy JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze.

Pyza
@Krzysztof

Zgadzam się z panem..sprzedać i zapomnieć..nie odbiera telefonów,nie oddzwania,nie wysyła proszonych od niego dokumentów

Polecam. Pan Rafał stawił się w ustalonym terminie i rozwiązał sprawnie i szybko wieczny problem z syfonem. Cena przystępna, praca wykonana zgodnie z oczekiwaniem. Nie miałam problemu z kontaktem z Panem Rafałem, jak nie mógł odebrać to po chwili oddzwonił.

Rafał Junger
@Anna

Witam Panią bardzo serdecznie. Niezmiernie miło nam jako zespołowi firmy JUNGER za docenienie naszych starań o fachową obsługę naszych Klientów oraz partnerów. Cieszymy się że mogliśmy rozwiązać Pani długo ciągnący się i uprzykrzający Pani problem. Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy bardzo serdecznie

Waskos

Szczerze odradzam! Facet jest niepoważny. Umawia się, nie przychodzi, po czym nie odbiera telefonu, nie oddzwania! Jeżeli ktoś ma takie podejście do klienta nie zasługuje na szacunek! Nie polecam firmy junger z Dobrzenia Wielkiego!

W.
@Waskos

Podobna sytuacja jak u mnie.

@W.

Hmmmm Ciekawe jaką miał Pan sytuację - dziwnym trafem pisze Pan te same opinie w kilku miejscach a Pana numer IP z kilku kont jest taki sam.... czyżby zbieg okoliczności .... Jak zwykle zwykły internetowy HEJT nie mający nic wspólnego z prawdą

W.

Pan Rafał, sprzedał i zamontował nam pompę ciepła. Gdy upłynęła gwarancja pompa się zepsuła. Pan Rafał przyjechał coś naprawił, nie informując co. Okazało się, że pompa nie grzeje. Pomimo wielu prób kontaktu Pan Rafał nie odbiera telefonu, nie oddzwania. Bedziemy kontaktować się z producentem składając skargę. Nie polecam!

@W.

Witam serdecznie Pana W. Na wstępie fajnie było by jak by się Pan przedstawił a nie skrywał pod literką W - znaczy to iż nie ma Pan odwagi podjąć racjoinalnej dyskucji. Pragnę zaznaczyć iż Pana wypowiedz jest totalnie wyrwana z kontekstu i nie przedstawia żadnych pradziwych faktów - lecz jest typowym internetowym hejtem Oczywiście domyślam się kto kryje się za tym pseudonimem W. Tak więc pragnę poniformować iż każdą naprawę którą wykonuję, konsultuję z klientem i dokładnie pzredstawiam mu co się stało i co było przyczyną usterki - jest Pan w błędzie pisząc takie żeczy - są one nie prawdą To że Pana pompa nie gzreje to pragnę zauważyć jest tylko i wyłącznie Pana wina - żle ją Pan użytkował pomimo moich wskazówek postępował Pan zupełnie inaczej. Tak się składa że jak nie mogę odebrać telefonu to oddzwaniam w mozliwym momencie!!! Nadmienię iż Pana Zachowanie polegające na uporczywym wykonywaniu 30 połączeń jedno po drugim jest raczej stręczeniem niż próbą dodzwonienia się a fakt kierowanie pod adresem mojej osoby grużb karalnych oraz grożeniem uszczerbkiem na zdrowiu w celu wymuszenia naprawy jest rzeczą nie dorzeczną. fakt ten zostanie zgłoszony w odpowiednie miejsce. Jest Pan osoba wulgarną, poniżająca inne osoby i próbująca wymusić naprawę gwarancyjną pomimo iż się ona Panu nie należała!!!. Sieje Pan Hejt na mój temat w głębinach internetu i rozpisuje się Pan w nieprawdzie - prosze przestać to robić!!! A to że chce Pan złożyć skargę to oczywiście jest Pana wola i ma pan do tego prawo , nie mniej jednak producent został już poinformowany po Pana działaniach polegających na wymuszaniu pewnych prac serwisowych grobami cielesnymi - a to już jest karalne Żegnam Pana W.

Remigiusz

Polecam! Firma pana Rafała zamontowała pompę ciepła szybko i sprawnie. Kontakt z panem Rafałem jest bezproblemowy. Kiedy nie może odebrać oddzwania później. Panowie po wykonanej pracy pozostawili po sobie porządek. Bardzo polecam!

Maciek J

Jako były pracownik mogę powiedzieć. Że w pracy jest wprowadzane niewolnictwo robota ma być zrobiona w jeden dzień oczywiście nadgodziny płacone jak zwykle godziny a co do klientów nie polecam nikomu tego pana nie odbiera telefonów od klientów zawyża ceny materiałów takich jak sterowniki do pomp pompki neodymowe i pewnie jeszcze wiele więcej rzeczy kiedyś mi powiedział ,,gwarancja do bramy i się nie znamy " jest to wyrafinowany człowiek bez kręgosłupa moralnego i mitoman kłamie nawet jak mówi dzień dobry

Ktoś
@Maciek J

Dobrze że jednak nie zdecydowałem się na pracę...

Grzegorz sz
@Maciek J

To zwykły wyrafinowany (usunięte przez administratora) kłamie w oczy miał zrobić przegląd gwarancyjny pompy ciepła mitsubishi wziął 600 zł i nic miesiąc dzwonienia żeby zrobił wziął kase i nie ma zamiaru oddać po wielu telefonach dalej nie oddaje pieniędzy niech każdy czyta opinie o firmach to ważne teraz wiem

Izabela
@Grzegorz sz

O kurczę to słabo a może warto się skontaktować z producentem pompy? Może ktoś od nich zrobi ten przegląd?

Zgadza

Zgadza. Się

Irena
@Maciek J

Piszesz o nadgodzinach... Czy duzo się ich pojawia ?

Potwierdzacz
@Maciek J

Potwierdzam, jako były pracownik to 100% prawda, napisałem tu kiedyś opinie jednak szybko zniknęła. Szef patrzy na swój zysk nie ma pracownika czy klienta. Nie polecam pracy ani współpracy z tą firmą.

M.
@Potwierdzacz

Panie Potwierdzacz..czy jak się Pan tam tytujesz. Raz Panie Maciek. Jak nie wiesz jaka jest prawda to proszę się nie udzielać. W sprawach hejtu proszę sobie poszukać innego miejsca a nie szkalować porządnych ludzi. Proszę się zająć swoimi sprawami a nie kłamać na każdym kroku. Proszę spojrzeć na swoją przeszłość i rozliczyć się z samym sobą...

Justyna
@Maciek J

to może warto to gdzieś zgłosić? Jeśli to jest notoryczna sytuacja ktoś próbował reagować?

@Maciek J

Hmmm gwarancja do bramy się nie znamy. Ciekawe hasło sobie Pan wymyślił powinien Pan rozpocząć pracę w sektorze reklamy to poszło by Panu całkiem nieźle... widzę że lubi Pan (usunięte przez administratora) oraz inne udogodnienia. Polecam zająć się czymś innymi iż pisanie tutaj bzdur i nieprawdy, a Pana hejt jest tutaj zwyczajnie nie potrzebny i nie mile widziany !!!

Beata

Beata 15.09.2022 13:44 Bardzo polecam Firmę Junger. Praca została wykonana szybko, czysto i sprawnie, przyjechałam na tydzień z zagranicy i chociaż Pan Rafał miał napięte terminy obiecał mi że zamontuje pompę i dotrzymał słowa. Ekipa bardzo miła i pracowita, razem z szefem wykonali pracę w jeden dzień. Jeżeli chodzi o kontakt to chociaż Pan Rafał nie od razu może odebrać telefonu to zawsze szybko oddzwoni. Mam nadzieję że z serwisu będę w przyszłości tak samo zadowolona i będę mogła polecać Firmę dalej. Bardzo za wszystko dziękuję! P. S Wcześniej czytałam już te opinie na temat firmy i muszę powiedzieć że bardzie interesują mnie opinie klientów jak byłych pracowników bo uważam że sprawy osobiste załatwia się w trochę inny sposób. Pozdrawiam

Hanna
@Beata

w jakim celu to jeszcze raz kopiować? Swoją drogą czemu etykietki "klient" nie przekopiowało?

@Hanna

Pani Hanno . Po co pisać coś i o czymś co nie wnosi nic merytorycznego do dyskusji. Po za tym Pani IP jest takie samo jak kilka innych nick. Z wcześniejszych wypowiedzi i się stwierdzić że Pani wypowiedzi mają na celu tworzenie na tym portalu negatywnego hejtu. Proszę już zaprzestać tego typu praktyk i zająć się czymś pożytecznym.

Beata

L.

Bardzo polecam Pana Rafała, szybka realizacja montażu pompy ciepła, trafnie dobrana do wielkości budynku. Praca została wykonana bardzo szybko bez szkód i czysto. Kontakt z Panem Rafałem również nie był utrudniony, w razie pytań zawsze można było liczyc na odpowiedź. Szybka, rzytelna i solidna praca Z całym przekonaniem polecam firmę JUNGER. Jesteśmy zadowoleni

Klient

Pan Rafał jest godnym polecenia fachowcem. Szczególnie w sytuacji awaryjnej, naprawę spłuczki podtynkowej Geberit przeprowadził sprawnie i szybko.

Czy pracodawca JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Niestety nie.

Edward

Motywacja jest zawsze adekwatna do wykonywanej pracy oraz do chęci do pracy

@Edward

Chęci do pracy są ale nie u szefa, jeśli ktoś do pracy przychodzi codziennie ze zdenerwowaną miną to raczej chęci do działania tym nie pojazuje. Wystarczy przeczytać kom. I porozmawiać z byłymi pracownikami. Wyzysk na pieniadze. Na początku oczywiście super. Ale potem wychodzi szydło z wora.

Irena

Ale to co tam się zmienia po czasie ? Jak jest na początku a jak później opowiedz coś więcej ?

Zostaw merytoryczną opinię o JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze - Dobrzeń Wielki

• Jak się pracuje w JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze?

Zobacz opinie na temat firmy JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze?

JUNGER Nowoczesne Systemy Grzewcze