Drew-Plak Sławomir Wikieł

Opinie o Drew-Plak Sławomir Wikieł

zawiedziony

Sławciowi wydaje się, że ma niewolników. Choć oficjalnie mówi 'profesjonaliści", to płaci gorzej niż praktykantom. Totalny brak poszanowania praw pracownika! Socjal to tylko marzenie. Ogólnie wyzysk i nieuczciwość wobec "roboli"!!! ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byly pracownik

Nie płacą tak jak sie umawiają Umowy na niższe czyli najnizsza krajowa... bo nie stac na godziwe płacenie Cwaniakowanie na robocie Firma dno i banda nieodpowiedzialnych idiotów Lepiej nawet nie chodzcie na rozmowy rekrutacyjne Co innego obiecuja a co innego w praktyce

Dzielny

Beznadziejna atmosfera wszystko na sztuke i trzeba było uciekać bo zatrudnili Ukraińców i tyle

Smok

Firemka drewplaczek, wlascicel zgrywa prezesa, krzyczy na ludzi, za dniowke 80 zl pracuje sie zamiast 10 godzin to 12 albo nawet 15 Ogolnie Bhp nie istnieje, samochody bez przegladu i ubezpieczenia, kierowcy bez uprawnien Wyzysk i tyle

łysy

Firma się rozwija Praca może nie jest lekka, ale dobrze płatna. Właściciel i kierownictwo wyrozumiałe chociaż czasem dają popalić. ale ogólnie są spoko. Kasa na czas chociaż nie chca dawać zaliczek ale jak sie zagada to i wysepi sie pare złotówek

jerry

Omijaj tę f-mę z daleka jeśli nie chcesz zostać białym niewolnikiem,praca 24/24, płaca w ratach po kilkadziesiąt zł.Tragedia, typowa polska mała f-ma wykorzystująca patologie kapitalizmu XIX- wiecznego.

Zostaw opinię o Drew-Plak Sławomir Wikieł - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drew-Plak Sławomir Wikieł