DGP Clean Partner

Opinie o DGP Clean Partner

Agata

Przypominam Wam wszystkim, że forum jest do opisywania firmy DGP Clean Partner, a nie jej pracowników. @Paweł i @Aga Wasze komentarze bardzo się różnią. Ciężko nam użytkownikom teraz wywnioskować jak teraz jest w pracy w DGP Clean Partner. Może jeszcze jakaś osoba niepełnosprawna wypowie się na temat pracy? Czy potwierdzi ktoś, któryś z tych komentarzy?

LEGNICA

NO PANIE I PANOWIE CHYBA NIE MYŚLICIE ZE PREZES I SPÓŁKA BĘDZIE PRACOWAŁ ZA 2000 ZŁ A ŚWIĘTA I SYLWESTER BĘDZIE Z RODZINĄ OBCHODZIŁ W POLSCE CO WY BRALI LUZIE CO WY POLACY W GDAŃSKU W SZPITALU PRACUJĄ NIE ODPOCZYWAJĄ NIE JEDZĄ NA PAPIEROSA NIE WYCHODZĄ I ZA 900 ZŁ BRUTTO I NIE MARUDZĄ I CHWALĄ FIRMĘ DGP LEGNICĘ I NAWET 1 % PODATKU NA FIRMĘ PRACOWNICY ODPROWADZAJĄ !!!!!!!!!! CO WY CHCECIE 1 Z 2 LUDZIE PRACOWNICY NAWET ZROBILI ZBIÓRKĘ NA PREZENTY DLA PREZESÓW I ICH SEKRETAREK NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA POD CHOINKĘ !!! LEGNICA

Aga

Onkologia Reontgena Warszawa . Brygadzistka Grazyna Krajew...a ( nie podaje pelnego naZwiska) . Goni do pracy osoby niepelnosprawne, nie mogę na chwile przysiasc bo już ich go ni , za to jej pupilki moga siedziec sobie a szatni i nic prawie nie robic( i to jest niby zaklad pracy chronionej? ) Niestety osoby niepelnosprawne sa przez nia ciagle gonione .Sprawa byla zglaszana do pipu ale jak na razie cisza z ich strony. Zamykaja szatnie przez co osoby biorace jakiekolwiek leki nie moga ich wziac przez zamknieta szatnie

Pawel
@Aga 13.11.2017 05:21

1) Onkologia Reontgena Warszawa . Brygadzistka Grazyna Krajew...a ( nie podaje pelnego naZwiska) . Wystarczy napisać imię i pierwszą literę nazwiska. 2) Goni do pracy osoby niepelnosprawne, nie mogę na chwile przysiasc bo już ich go ni , za to jej pupilki moga siedziec sobie a szatni i nic prawie nie robic Pracownicy z orzeczeniem/bez orzeczenia o niepełnosprawności, są jednakowo traktowani z uwzględnieniem tzw. „przywilejów” dla niepełnosprawnych. Każdy może na chwilę przysiąść, ale litości, niech to nie będzie co 20 minut i to koniecznie w szatni, przecież można usiąść na terenie wyznaczonego odcinka pracy. Nikt mnie nie goni do pracy, gdy akurat personel medyczny każe poczekać z różnych powodów. Nawet „pupilki” wiedzą co mają do zrobienia i ile czasu to zajmuje, więc nie ma mowy o „siedzeniu w szatni i nic prawie nie robieniu” gdyż samo się nie zrobi. 3) ( i to jest niby zaklad pracy chronionej? ) Czyli co, z racji tego że to ZPC, powinnaś być proszona o wykonywanie swoich obowiązków i niech nikt nie odważy się zwrócić uwagi? 4) Niestety osoby niepelnosprawne sa przez nia ciagle gonione . Patrz kom. do pkt 2 5) Sprawa byla zglaszana do pipu ale jak na razie cisza z ich strony. Widocznie PIP nie potwierdził tych opisanych przez ciebie rewelacji odnośnie złego traktowania niepełnosprawnych. 6) Zamykaja szatnie przez co osoby biorace jakiekolwiek leki nie moga ich wziac przez zamknieta szatnie Tu już mnie ubawiłaś, uśmiałem się niemal do łez. Jest takie (magiczne) słowo i nie jest nim ABRAKADABRA itp. tylko PROSZĘ. Wystarczy go użyć a gwarantuję że w celu zażycia leków szatnia zostanie otwarta w sytuacji gdy jest zamknięta. P.S. Brygadzistka jest rozliczana z efektów naszej pracy, więc nie oczekujmy lepszego/innego traktowania tylko z powodu niepełnosprawności. Pozdrawiam (nie)pełnosprawny pracownik DGP w COI

Agata

Osoby poszukujące powinna zainteresować wiadomość, że w przeciągu tygodnia pojawiło się dużo ogłoszeń o pracę w DGP Clean Partner. Są oferty na stanowiska: Pracownik gospodarczy, Konserwator obiektu - Łódź, pracownik gospodarczy, fizyczny, porządkowy i Brygadzista/tka usług porządkowych https://www.gowork.pl/praca/dgp-clean-partner;pr

Agata

@Joanna i jak z tą umową? Dostałaś umowę o pracę? Pracujesz już trochę, opowiedziałabyś więcej o swoich obowiązkach w DGP Clean Partner? Informacje przydadzą się osobom bezrobotnym chcącym podjąć zatrudnienie.

Joanna

Witam jestem z Warszawy i od kilku dni pracuję w tejże firmie ,istotnie umowy jeszcze nie dostałam,ale dostałam skierowanie na badania do umowy o pracę.Proszę uważać na panią doktor Kwiatek z przychodni Gadmed Świętokrzyska18.Kobieta czepia się o byle szczegól podważa orzeczenia o niepełnosprawności nie ma podpisanej umowy z NFZ,Boję się że prez nią skończę na umowie zleceniu.Ponadto z samej pracy jestem zadowolona mam blisko do domu i fajne godziny pracy,

Joana

honoraty

Hej witam. Wiele można o nich mówić ( dużo osób często wybiera te nieprzyjemne określenia), ale nie może to dziwić jeśli rzeczywiście rzeczy mają się tutaj tak jak piszecie. Widziałem , że szukają kierowników kontrktu obecnie

lila

Ale macie podpisane umowy? Bo mi nic do ręki nie dali. Pracuje od tygodnia. Ani skierowania na badania. Ani kopii zgłoszenia do zus. Wszystko na słowo. Potem. Nie teraz. Boję się że mnie oszukają.

madam G

ta! jest tam taka co zgrywa kierowniczkę, a tylko chleje i śpi

sgh madalińskiego

z SGH zrobili melinę dla pierdzących slamsów

sgh

chviowa i same moczymordy i zboczuchy, żadnego nadzoru , a ty siedź z psychopatami i z nikąd pomocy, jednej babie musiałam w nocy chodzić po piwo. MELINA. a tak dobrze mi się pracowało

Zostaw opinię o DGP Clean Partner - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGP Clean Partner