DGP Clean Partner

DGP Clean Partner

Opinie o DGP Clean Partner

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie DGP Clean Partner?

Agata

@joanna najważniejsze, że dostaniesz swoje wynagrodzenie. Czyli jednak firma DGP Clean Partner okazała się fair, bo po prostu Ty byłaś na zastępstwo i już osoba na swoje miejsce pracy wróciła. Każda z nas kobiet chce mieć pewność, że nikt nie zajmie naszego miejsca pracy jak będziemy na macierzyńskim.

anonymous
@Joanna 23.03.2018 19:56

witaj czy znasz arlete z lotniska balice

Agata

@joanna rozumiem, że nie planujesz tego i jest to od Ciebie niezależne, ale jednak skoro wcześniej się leczyłaś i nadal uczęszczasz do lekarza to mogłaś przewidzieć w jakiś sposób ich częstotliwość. Ale rozumiem, że skoro chciałaś wrócić do pracy to już wszystko było ok. W Jaki sposób chcesz uzyskać swoje pieniądze od DGP Clean Partner?

Joanna
@Agata 28.02.2018 13:50

Witam cię agatko w nawiązaniu do Twojego pytania w jaki sposób chcę uzyskać pieniądze za te godziny,chcę cię poinformować,że właśnie w dniu dzisiejszym odebrałam zapłatę za te 12 godzin.,Nie ważna jest wysokość kwoty nie jest wygórowana ale najważniejsze że otrzymałam.Otrzymałabym wcześniej tylko byłam przekonana iż otrzymam je przelewem na konto i cierpliwie czekałam.Ponieważ to za długo trwało postanowiłam pojechać do biura i na obiekt i pieniądze czekały w kopercie.Przyczyną zwolnienia był powrót pracownicy z macierzyńskiego i miałapierwszeństwo.Stąd taka decyzja.Nie dopytuj wysokości wypłaty bo nie zdradzę najważniejsze że dostałam itym samym zamykam za sobą drzwi z napisem DGP.uważajcie mimo to czy nie będziecie w takiej samej sytuacji.

Agata

@joanna rozumiem, że tym razem nie planowałaś częstych zwolnień i chciałaś normalnie pracować? W takiej sytuacji faktycznie to dość niezręczna sytuacja. I nadal nie wiesz czy dostaniesz zapłatę od DGP Clean Partner za tamte godziny?

@Agata 22.02.2018 14:28

Witam cię Agatko dobrze zrozumiałaś nie planowałam i nie planuję al nie jest to zależne ode mnie.Jeżeli widzę efekty w poprawie zdrowia to dlaczego mam rezygnować?wierzę że dostanę zapłatę gdyż nie podaruję nawet złotówki.Jestem pewno iż nikt nie chce być tak potraktowany jak ja w obydwu tych przypadkach a jedno wiem napewno poraz trzeci nie zaufam

Agata

@joanna rozumiem Twoje rozczarowanie, ale może faktycznie to była nagła sytuacja i faktycznie ta pracownica wróciła. Próbowałaś się dowiedzieć czy o była prawda? Może było obserwować ogłoszenia firmy DGP Clean Partner i wtedy znów zaaplikować?

@Agata 16.02.2018 09:27

Witam cię Agatko łatwo jest powiedzieć czy to jest prawda ja ze swojej strony wykonałam ruch który miał mi uzyskać odpowiedz czy jest to prawda czy fałsz wysłałam sms z zapytaniem dotyczącym zarobków za ten dzień i poruszyłam włąśnie temat tej sytuacji nie dostałam odpowiedzi.Inaczej sytuacja wygląda gdy masz jasno okreśłoną pozycję że jesteś tylko na zastępstwo a o tym nie było mowy miałam przynieść świadectwa pracy do umowy o pracęwięc o czymś to świadczy.napewno poraz trzeci nie będę startować do tej firmy.Pierwszy raz pracowałam z nimi w uzrędzie skarbowym na barskiejale tam kierownik mnie zwolnił na polecenie pani naczelnikgdyż nie mogła zaakceptować faktu częstych moich nieobecności ze względu na wizyty lekarskie i do noego nie mam pretensji drugi raz włwśnie ten szpital itrzeciego nie mam zamiaru wykonywać

joanna

Witam mam na imię Joanna i niestety po raz kolejny pragnę ostrzec .Tym razem chodzi o podjęcie pracy na obiekcie SZPITAK ATTIS Górczewska89 róg Elekcyjnej.Więszość może go znać jako budowlankę.W ostatnim czasie znalazłam ogłoszenie w internecie ogłoszenie do szpitala attis -sprzątanie bez pomocy przy pacjencie na 3piętrze oddział interny godziny 12-to godzinne albo codziennie lub co drugi dzień.Ja wybrałam opcję co drugi dzień.Jako że mam 3grupę zagwarantowano mi umowę o pracę,,We wtorek przyszłam 1dzień i zostałam skierowana do przychodni.W CZWARTEK Czyli dziś miałam przyjść na swoją zmianę jednak w dniu wczorajszym otrzymałam telefon iż wraca stara pracownica i nie ma dla mnie już miejsca.Także chcę przestrzec przed tą ofertą aby kolejna osoba nie została potraktowana tak jak ja

Agata

Przypominam Wam wszystkim, że forum jest do opisywania firmy DGP Clean Partner, a nie jej pracowników. @Paweł i @Aga Wasze komentarze bardzo się różnią. Ciężko nam użytkownikom teraz wywnioskować jak teraz jest w pracy w DGP Clean Partner. Może jeszcze jakaś osoba niepełnosprawna wypowie się na temat pracy? Czy potwierdzi ktoś, któryś z tych komentarzy?

LEGNICA

NO PANIE I PANOWIE CHYBA NIE MYŚLICIE ZE PREZES I SPÓŁKA BĘDZIE PRACOWAŁ ZA 2000 ZŁ A ŚWIĘTA I SYLWESTER BĘDZIE Z RODZINĄ OBCHODZIŁ W POLSCE CO WY BRALI LUZIE CO WY POLACY W GDAŃSKU W SZPITALU PRACUJĄ NIE ODPOCZYWAJĄ NIE JEDZĄ NA PAPIEROSA NIE WYCHODZĄ I ZA 900 ZŁ BRUTTO I NIE MARUDZĄ I CHWALĄ FIRMĘ DGP LEGNICĘ I NAWET 1 % PODATKU NA FIRMĘ PRACOWNICY ODPROWADZAJĄ !!!!!!!!!! CO WY CHCECIE 1 Z 2 LUDZIE PRACOWNICY NAWET ZROBILI ZBIÓRKĘ NA PREZENTY DLA PREZESÓW I ICH SEKRETAREK NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA POD CHOINKĘ !!! LEGNICA

Aga

Onkologia Reontgena Warszawa . Brygadzistka Grazyna Krajew...a ( nie podaje pelnego naZwiska) . Goni do pracy osoby niepelnosprawne, nie mogę na chwile przysiasc bo już ich go ni , za to jej pupilki moga siedziec sobie a szatni i nic prawie nie robic( i to jest niby zaklad pracy chronionej? ) Niestety osoby niepelnosprawne sa przez nia ciagle gonione .Sprawa byla zglaszana do pipu ale jak na razie cisza z ich strony. Zamykaja szatnie przez co osoby biorace jakiekolwiek leki nie moga ich wziac przez zamknieta szatnie

Pawel
@Aga 13.11.2017 05:21

1) Onkologia Reontgena Warszawa . Brygadzistka Grazyna Krajew...a ( nie podaje pelnego naZwiska) . Wystarczy napisać imię i pierwszą literę nazwiska. 2) Goni do pracy osoby niepelnosprawne, nie mogę na chwile przysiasc bo już ich go ni , za to jej pupilki moga siedziec sobie a szatni i nic prawie nie robic Pracownicy z orzeczeniem/bez orzeczenia o niepełnosprawności, są jednakowo traktowani z uwzględnieniem tzw. „przywilejów” dla niepełnosprawnych. Każdy może na chwilę przysiąść, ale litości, niech to nie będzie co 20 minut i to koniecznie w szatni, przecież można usiąść na terenie wyznaczonego odcinka pracy. Nikt mnie nie goni do pracy, gdy akurat personel medyczny każe poczekać z różnych powodów. Nawet „pupilki” wiedzą co mają do zrobienia i ile czasu to zajmuje, więc nie ma mowy o „siedzeniu w szatni i nic prawie nie robieniu” gdyż samo się nie zrobi. 3) ( i to jest niby zaklad pracy chronionej? ) Czyli co, z racji tego że to ZPC, powinnaś być proszona o wykonywanie swoich obowiązków i niech nikt nie odważy się zwrócić uwagi? 4) Niestety osoby niepelnosprawne sa przez nia ciagle gonione . Patrz kom. do pkt 2 5) Sprawa byla zglaszana do pipu ale jak na razie cisza z ich strony. Widocznie PIP nie potwierdził tych opisanych przez ciebie rewelacji odnośnie złego traktowania niepełnosprawnych. 6) Zamykaja szatnie przez co osoby biorace jakiekolwiek leki nie moga ich wziac przez zamknieta szatnie Tu już mnie ubawiłaś, uśmiałem się niemal do łez. Jest takie (magiczne) słowo i nie jest nim ABRAKADABRA itp. tylko PROSZĘ. Wystarczy go użyć a gwarantuję że w celu zażycia leków szatnia zostanie otwarta w sytuacji gdy jest zamknięta. P.S. Brygadzistka jest rozliczana z efektów naszej pracy, więc nie oczekujmy lepszego/innego traktowania tylko z powodu niepełnosprawności. Pozdrawiam (nie)pełnosprawny pracownik DGP w COI

Agata

Osoby poszukujące powinna zainteresować wiadomość, że w przeciągu tygodnia pojawiło się dużo ogłoszeń o pracę w DGP Clean Partner. Są oferty na stanowiska: Pracownik gospodarczy, Konserwator obiektu - Łódź, pracownik gospodarczy, fizyczny, porządkowy i Brygadzista/tka usług porządkowych https://www.gowork.pl/praca/dgp-clean-partner;pr

Agata

@Joanna i jak z tą umową? Dostałaś umowę o pracę? Pracujesz już trochę, opowiedziałabyś więcej o swoich obowiązkach w DGP Clean Partner? Informacje przydadzą się osobom bezrobotnym chcącym podjąć zatrudnienie.

Joanna

Witam jestem z Warszawy i od kilku dni pracuję w tejże firmie ,istotnie umowy jeszcze nie dostałam,ale dostałam skierowanie na badania do umowy o pracę.Proszę uważać na panią doktor Kwiatek z przychodni Gadmed Świętokrzyska18.Kobieta czepia się o byle szczegól podważa orzeczenia o niepełnosprawności nie ma podpisanej umowy z NFZ,Boję się że prez nią skończę na umowie zleceniu.Ponadto z samej pracy jestem zadowolona mam blisko do domu i fajne godziny pracy,

Joana

honoraty

Hej witam. Wiele można o nich mówić ( dużo osób często wybiera te nieprzyjemne określenia), ale nie może to dziwić jeśli rzeczywiście rzeczy mają się tutaj tak jak piszecie. Widziałem , że szukają kierowników kontrktu obecnie

lila

Ale macie podpisane umowy? Bo mi nic do ręki nie dali. Pracuje od tygodnia. Ani skierowania na badania. Ani kopii zgłoszenia do zus. Wszystko na słowo. Potem. Nie teraz. Boję się że mnie oszukają.

madam G

ta! jest tam taka co zgrywa kierowniczkę, a tylko chleje i śpi

sgh madalińskiego

z SGH zrobili melinę dla pierdzących slamsów

sgh

chviowa i same moczymordy i zboczuchy, żadnego nadzoru , a ty siedź z psychopatami i z nikąd pomocy, jednej babie musiałam w nocy chodzić po piwo. MELINA. a tak dobrze mi się pracowało

Zostaw opinię o DGP Clean Partner - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGP Clean Partner