Nissen Polska Sp. z o.o.

Adres: Struga 80 B, 70-784 Toruń

NIP: 8512906541 KRS: 0000229992

Nissen Polska Sp. z o.o.

Opinie o Nissen Polska Sp. z o.o.

Gabriela

Co możecie powiedzieć o pracy w Nissen Polska w Toruniu? Czy polecacie starać się o pracę w tym miejscu? W Internecie nie znalazłam żadnych aktualnych ogłoszeń, ale może rekrutacje w tej firmie prowadzone są w bardziej tradycyjny sposób? Czy ktoś coś wie na ten temat? Chętnie dowiem się także, jakie warunki oferuje ten pracodawca.

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Nissen Polska Sp. z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw opinię o Nissen Polska Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nissen Polska Sp. z o.o.