Pescanova Polska Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Pescanova Polska Sp. z o.o.

Pawełek
użytkownik zarejestrowany

wygląda na to, że firma nie szuka pracowników na konkretne stanowiska. Na ich stronie widnieje taka informacja :) "Oferty zawierające życiorys oraz list motywacyjny ze zdjęciem prosimy przesłać na adres e-mail info@pescanova.pl lub na adres siedziby firmy"

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Pescanova Polska Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa) Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...bardzo przyjaźni Od jakiej stawki można negocjować pensję?1800 zł Najbardziej podobało mi się w Pescanova Polska Sp. z o.o.: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Pescanova Polska Sp. z o.o.:brak odpowiedzi

Zostaw opinię o Pescanova Polska Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pescanova Polska Sp. z o.o.