Lesco - Lech Ćwikła

Sopot

Lesco - Lech Ćwikła

Opinie o Lesco - Lech Ćwikła

Aga

LesCo to inaczej Studo Mahoń. Największy w Polsce wybór przepięknych ręczne rzeźbiwonych w drewne luster. Kupiłam kilka i jestem ZACHWYCONA!!! Z resztą zobaczcie sami na studiomahon.pl Dziękuje i mocno pozdrawiam, szczególnie P. Arien i Lecha;) Agnieszka

Maria W

Polecam wszystkim, wspaniała dyrekcja światłych ludzi, rozsądne pensja, bardzo ciekawa praca przy projektowaniu, produkcji i sprzedaży unikalnych mebli

Zostaw opinię o Lesco - Lech Ćwikła - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lesco - Lech Ćwikła