ELMOR S.A

Gdańsk

Opinie o ELMOR S.A

aleks
użytkownik zarejestrowany

Widać, że teraz rozwój idzie pełną parą @muniek zastanawia mnie dlaczego nikt nic tutaj na ten temat nie pisze bo chętnie dowiedziałbym się jak to wygląda od strony pracownika

aa

Ale jaja!! To ta firma jeszcze istnieje. Kiedyś to też tylko był młotek i przecinak. Żadnej nowej technologii. Totalna tragedia. Jak oni to robią. że ich jeszcze nie zaorali

Epa

Ta firma to toalne dno. To co oferuja swiadczy o tym ze oderwani sa od rzeczywistosci i funkcjonuja jeszcze w komunie. Bida, bida i jeszcze raz bida.

Kazia Sz.

Pracowałam tam przez większość życia bardzo miło wspominam tę pracę dziś już jestem na emeryturze kiedyś było naprawdę super :)

Kiedys to byla super firma przepracowalem tam 23 lata ale prezes ze swoją kliką wszystko zniszczyli teraz to dno,została tylko grupa wazeliniarzy .

pracuś

praca ciekawa tylko te zarobki,są bardzo słabe a i sama firma już raczej bez perspektyw .Szkoda kiedyś to był dobry zakład.

to prawda,podobno slabe zarobki a szkoda :/

RAFAŁ

Raczej odradzam

Tomek

Słabo płacą

Zostaw opinię o ELMOR S.A - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELMOR S.A