BOGMAR Meble

Szczecin

Opinie o BOGMAR Meble

pompek

witam, pracowałem na produkcji u p. [usunięte przed moderatora]. Nie mogę niestety dać o tej firmie dobrej opinii - brak zorganizowania na produckcji, haos, ciagłe usterki i naprawy maszyn, które ledwo zipią. i ciagle nowi montażyści, jedni coś umiejś, innych trzeba uczyć. co do zarobków to porównywałem na mieście i Bogmar płaci dość słabo, bo montazysta z nadgodzinami i sobotami nie wyciąga lepiej niż 1900-2000 zł. no i umowa na najniższą krajową,to nawet kredytu nie dostałem na podstawie takiego zarobku. ciagła łaska i na wypłaty czasem trzeba czekać. nie obchodzi nikogo, że tez miałem opłaty i dzieci.

Hehehe

A którym synem szefa jesteś? Bo żaden Artur tam nie pracował! Żenada taka kryptoteklama. Wystarczy sprawdzić jak ostro szukają pracownikow na montaż i pomyslecz dlaczego. No nie chyba dlatego ze tak rewelacyjnie płaca-jak piszesz! A za 6,5 zł na godzinę zasuwalbys? Co? To jest wyzysk. Na szczęście dla mnie już tam mnie nie ma. Życzę wiecej mądrości dla tych co wszczęcie tam siedzą, panowie uciekajcie zanim to padnie.

Zostaw opinię o BOGMAR Meble - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOGMAR Meble