Sabra-Service Sp.j. Przedsiębiorstwo Usługowe

Opinie o Sabra-Service Sp.j. Przedsiębiorstwo Usługowe

Zess

Szałunierobi

Porucznik

nie polecam (usunięte przez administratora) tylko potrafią stawki obniżać diet nie płacą srednia płaca od6euro do8euro mają teraz kontrakt w rostocku jeden wielki gnój warunki socjalne zerowe jesz w kontenerze gdzie nawet niem jak rąk umyć a załatwiasz się pod płotem typowen komory a dodatku komorowego niechcą dać muwią że się nienależy a kierownik P.J ma głęboko ludzi w dupie mieszkanie na hotelu tylko że hotel jest w remącie wracasz po noce a gość cały dzien wiertarką wierci jedena wielka porażka

Zostaw opinię o Sabra-Service Sp.j. Przedsiębiorstwo Usługowe - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sabra-Service Sp.j. Przedsiębiorstwo Usługowe