Glazura i Terakota Andrzej Michniewski

Zawiercie

Opinie o Glazura i Terakota Andrzej Michniewski

Nie polecam tej firmy: drogi towar niekoniecznie najlepszej jakości. Pan Piotr obsługuje kilku klientów na raz, obsługa długo wyczekiwana.Nie wrócę tam więcej, choćby mieli płytki złotem powlekane.

anonimowy

PORAŻKA TO MAŁO POWIEDZIANE, nie polecam dość że drogo to jeszcze robią awantury o byle co, Pan Piotr kupuje płytki w bardzo niskich cenach i narzuca marże 200 %.

dejmiann

PORAŻKA. Miałem pecha być klientem tej firmy. Towar zakupiony w pażdzierniku 2014, dotarł zniszczony, otwierany przy kurierze K-Ex, równierz firma porażka, oszuści. Kurier odrzucił hurtowni reklamację a ci mnie olali na całości. Pan Piotr stwierdził, że kwota 136 zł jest symboliczna i nie będzie walczył z kexsami ale zapłacą mi za kafelki. Na gadce się skończyło. Piotruś to hohsztapler jakich mało. Na meile nie odpisuje, telefony odbiera i snuje ciekawe bajeczki oderwane od prawdy. NIGDY WIĘCEJ GLAZURA ZAWIERCIE I KEXY!!!

ppp

ten sklep pana [usunięte przez moderatora] w Zawierciu należy do najdroższych sklepów z płytkami wiadomo ze są piękne ale nie polecam tych płytek z powodu nie milej obsługi sklepu

Nikomu nie życzę trafienia do tej firmy. Szefostwo tragiczne. Pomiatają człowiekiem i robią awantury przy klientach. Szef jest jeszcze w miare ok ale szefowa i ich syn - koszmar. Zszargane nerwy, trauma wrecz. Nie polecam. Wiem tez ze wiekszosc pracownikow ma takie odczucia. Swiadczy o tym fakt ze pracownicy zmieniaja sie tam co kilka miesiecy. Byl nawet pomysl aby pojsc do sadu i oskarzyc ich o mobbing. Na prawde, nie idzcie tam!

Zostaw opinię o Glazura i Terakota Andrzej Michniewski - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glazura i Terakota Andrzej Michniewski