Arkpol Arkadiusz Kimla

Koszarawa

Arkpol Arkadiusz Kimla

Opinie o Arkpol Arkadiusz Kimla

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą Arkpol Arkadiusz Kimla? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

Przedsiębiorstwo gospodarcze

Proszę uważać na firmę ARCPOL Arkadiusz Kimla, na zapłatę za towar czekamy ponad rok, sprawa przekazana do sądu natomiast nic nie można ściągnąć.

Jerzy

[usunięte przez moderatora] UWAGA NA TYCH LUDZI, ŚCIGANI PRZEZ KOMORNIKÓW, KONTA W BANKACH PUSTE, OSZUKUJĄ I NIE PŁACĄ - FIRMA KRZAK, NIE ISTNIEJE POD PODANYM ADRESEM W KOSZARAWIE - ZDECYDOWANIE ODRADZAM JAKIKOLWIEK KONTAKT

Andrzej

[usunięte przez moderatora] - nie płaca za towar od 2 lat, [usunięte przez moderatora] bardzo żałuję, że podjąłem współprace z ta firmą.

Zostaw opinię o Arkpol Arkadiusz Kimla - Koszarawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkpol Arkadiusz Kimla