Arkpol Arkadiusz Kimla

Koszarawa

Opinie o Arkpol Arkadiusz Kimla

Przedsiębiorstwo gospodarcze

Proszę uważać na firmę ARCPOL Arkadiusz Kimla, na zapłatę za towar czekamy ponad rok, sprawa przekazana do sądu natomiast nic nie można ściągnąć.

Jerzy

[usunięte przez moderatora] UWAGA NA TYCH LUDZI, ŚCIGANI PRZEZ KOMORNIKÓW, KONTA W BANKACH PUSTE, OSZUKUJĄ I NIE PŁACĄ - FIRMA KRZAK, NIE ISTNIEJE POD PODANYM ADRESEM W KOSZARAWIE - ZDECYDOWANIE ODRADZAM JAKIKOLWIEK KONTAKT

Andrzej

[usunięte przez moderatora] - nie płaca za towar od 2 lat, [usunięte przez moderatora] bardzo żałuję, że podjąłem współprace z ta firmą.

Zostaw opinię o Arkpol Arkadiusz Kimla - Koszarawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkpol Arkadiusz Kimla