Eko Impuls Sp. z o.o.

Opinie o Eko Impuls Sp. z o.o.

Iza

@Benek co dokładnie obiecują a jak jest? Mógłbyś opowiedzieć coś więcej na ten temat? @kamellia czy przyjęli Cię do pracy? Jeśli tak to opowiedz jak wrażenia z początków pracy w Eko Impuls Sp. z o.o.? Wszystkie pozostawione informacje są istotne dla osób aplikujących do firmy.

Cezary

Jesteście pewni, że nie można napisać o Eko dobrze? Myślę, że zawsze jest i dobrze i coś źle , tak po prostu jest!

Cezary

Słyszałem wiele dobrego na temat Eko Impuls. Złożyłem nawet swoje cv i czekam na telefon w sprawie rozmowy. Może ktoś podpowie mi jakie wymagania dla przedstawiciela handlowego stawia firma na początek? Jakie wyposażenie dostaje ? Jaka umowa jest podpisywana?

Alex
@Cezary 12.06.2017 11:20

Dopytaj lepiej jak wygląda kwestia wypłaty należnego wynagrodzenia .

Benek

Nie polecam . Dużo obiecują a jak przychodzi co do czego ze wszystkim mają problem. Pytałem konkretnie o zasady współpracy zostałem zbyty!

Cezary

Eko Impuls jest postrzegana jako dobry pracodawca.

kamellia

Dzisiaj miałam rozmowę z p. Krzysztofem odnośnie pracy. Oferta pracy jak dla mnie ciekawa, jasno stawiają warunki i wymogi, ale idzie za tym konkretne wynagrodzenie. Ogólnie na plus. Czekam teraz na telefon odnośnie szkolenia.

Benek
@kamellia 05.05.2017 20:05

Powodzenia jeśli lubisz być ze wszystkim zbywana!

Cezary

Mam pytanie czy jest jeszcze aktualna oferta pracy dla doradcy techniczno-handlowego? Chciałbym dowiedzieć się coś więcej przed złożeniem cv w firmie.

Iza

Co nowego dzieje się w firmie Eko Impuls Sp. z o.o.? Brak wpisów od września ub.

Alu
@Iza 13.03.2017 10:08

Proszę wejść na firmowego fejsa i zobaczyć co się dzieje .

glon

Widzę, ze jest bardzo wiele zadowolonych osob, powiedzcie na jakie stanowiska aplikowaliscie, wiem ,ze wcześniej poszukiwali doradców technicznych oraz przedstawicieli handlowych, o której ofercie mówicie ,ze jest najlepsza?

kax

Nie polecam pracy w tej firmie.

matiu

Ta firma to oszuści nie polecam.

Eko Impuls

Prosimy o przesłanie CV na biuro@ekoimpuls.pl i informacje na jakie stanowisko chce Pan aplikować?

słodki

Dziś odbyłem rozmowę kwalifikacyjną z Prezesem firmy. Ten człowiek to wulkan energii ta pasja... Chcę tam pracować

JursoftKrak

Ekoimpuls Sp. z o.o. - to młoda firma, która powstaje, nie wiadomo jaki ma fundament i nie widać za bardzo w tym co robi "szkieletu". Być może, że coś z tego będzie! ? Oczywiście po niespełna roku od rejestracji nie można za wiele wymagać!!!

Rados

Wysłałem do Nich CV, zobaczymy czy się odezwą i co zaproponują bo to co jest napisane w ogłoszeniu brzmi obiecująco. Pewnie diabeł tkwi w szczegółach czyli wysoki plan sprzedaży, zakaz konkurencji a może weksel czy jakaś kara finansowa ... no ale coś za coś. Byłem na kilku rozmowach w firma działających w foto i wszędzie prezesi lub rekruterzy obiecywali złote góry a jak się poczytało w necie i sprawdziło u ich pracowników to już tak kolorowo nie było - kasa na wakacje dla prezesa a dla handlowców już nie! Mam nadzieję, że ta firma gra fair. Jak mnie zaproszą to podziele się uwagami.

Rados
@Rados 08.02.2016 22:04

Byłem na rozmowie i powiem tylko tyle: Konkret pod każdym względem. Rozmowa kwalifikacyjna dwuetapowa: 1 etap - rozmowa telefoniczna z mega sympatyczną a jednak konkretną Panią Pauliną, 2 etap - rozmowa z Prezesem też konkretny gość, który jasno przedstawił czego oczekuje i co w zamian oferuje. Wg mnie lekko nie będzie ale pasują mi przedstawione warunki. Myślę że po 3 m-cach napiszę Wam jak wyglądają rozliczenia tj. terminowość płatności, atmosfera pracy/współpracy no i czy faktycznie dają nowe auta.

Adamo

Bardzo konkretni ludzie. Odpowiadają na każde pytanie. Szukają ewidentnie osób doświadczonych w sprzedaży zmotywowanych na sukces. Kładą nacisk na kompetencje i wiedzę osób współpracujących z nimi i wcale tego nie ukrywają .Niebawem zaczynamy współpracę więc wtedy napiszę więcej.

Inka

Firma ok. Daje możliwość wykazania się. Atmosfera partnerska ucza, pomagaja ale i wymagaja . W niczym nie ograniczają i nie narzucają jak w niektorych firmach .Rozmowa kwalifikacyjna jest rzeczowa . Otwarcie informują co jak , jakie są możliwości i jakie oczekiwania . Praca ewidentnie dla ludzi zmotywowanych i nastawionych na sukces :)

piter

Rozmowa rekrutacyjna jest niestandardowa tj. nie ma pytania o pierdoły w tylu jaki lubisz kolor. Rozmowa ma charakter partnerski czyli co oferujesz od siebie - zaangażowanie i wynik a ja Ci dam narzędzia i kasę. Osoba bez doświadczenia w sprzedaży nie poradzi sobie, oferty dla wyjadaczy, ludzi obrotnych, mających kontakty tak w każdym razie ja to widzę. Firma na pewno ma potencjał bo jest stosunkowo młoda bez skostniałej struktury i schematów. Jeśli ktoś ma inicjatywę na pewno skorzysta. Lenie, obiboki czy cwaniacy nie mają czego szukać - nie ma struktury w ktorej można się "schować i przeczekać". Po samej rozmowie widać, to się czuje że firmę tworzą pasjonaci z pomysłem i wizją jej rozwoju.

marcin

Dzięki.

Marcin

Mój znajomy idzie tam na rozmowę kwalifikacyjną, czy ktoś się orientuje jak ona przebiega?

@Marcin 17.12.2015 15:09

Proszę o pozostawienie na siebie namiarow: biuro@ekoimpuls.pl

Eko Impuls

Proszę o kontakt: biuro@ekoimpuls.pl lub poprzez tel że strony internetowej.

Zostaw opinię o Eko Impuls Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Impuls Sp. z o.o.