Eko Impuls Sp. z o.o.

Eko Impuls Sp. z o.o.
4 15

Opinie o Eko Impuls Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Chętny do pracy

Obawa przed nowymi pracownikami?

Igor

Zastanawiające jest, że przestaliście zupełnie pisać na forum? Czy firma normalnie działa?

Spig

Czy ktoś może wie coś na temat samochodów z tej firmy? Chodzi o 2 fiaty, VW Caddy i Peugeot 308. Wszystkie na blachach WB... proszę o jakieś info jak ktoś coś wie.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Eko Impuls Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

Piotr

Czy macie jakiś powód, że nie piszecie na forum? Mam wrażenie, że w firmie dobrze się wam pracuje i nie chętnych do pisania.!

Iza

@Benek co dokładnie obiecują a jak jest? Mógłbyś opowiedzieć coś więcej na ten temat? @kamellia czy przyjęli Cię do pracy? Jeśli tak to opowiedz jak wrażenia z początków pracy w Eko Impuls Sp. z o.o.? Wszystkie pozostawione informacje są istotne dla osób aplikujących do firmy.

Cezary

Jesteście pewni, że nie można napisać o Eko dobrze? Myślę, że zawsze jest i dobrze i coś źle , tak po prostu jest!

Cezary

Słyszałem wiele dobrego na temat Eko Impuls. Złożyłem nawet swoje cv i czekam na telefon w sprawie rozmowy. Może ktoś podpowie mi jakie wymagania dla przedstawiciela handlowego stawia firma na początek? Jakie wyposażenie dostaje ? Jaka umowa jest podpisywana?

Alex
@Cezary 12.06.2017 11:20

Dopytaj lepiej jak wygląda kwestia wypłaty należnego wynagrodzenia .

Benek

Nie polecam . Dużo obiecują a jak przychodzi co do czego ze wszystkim mają problem. Pytałem konkretnie o zasady współpracy zostałem zbyty!

Cezary

Eko Impuls jest postrzegana jako dobry pracodawca.

kamellia

Dzisiaj miałam rozmowę z p. Krzysztofem odnośnie pracy. Oferta pracy jak dla mnie ciekawa, jasno stawiają warunki i wymogi, ale idzie za tym konkretne wynagrodzenie. Ogólnie na plus. Czekam teraz na telefon odnośnie szkolenia.

Benek
@kamellia 05.05.2017 20:05

Powodzenia jeśli lubisz być ze wszystkim zbywana!

Cezary

Mam pytanie czy jest jeszcze aktualna oferta pracy dla doradcy techniczno-handlowego? Chciałbym dowiedzieć się coś więcej przed złożeniem cv w firmie.

Iza

Co nowego dzieje się w firmie Eko Impuls Sp. z o.o.? Brak wpisów od września ub.

Alu
@Iza 13.03.2017 10:08

Proszę wejść na firmowego fejsa i zobaczyć co się dzieje .

glon

Widzę, ze jest bardzo wiele zadowolonych osob, powiedzcie na jakie stanowiska aplikowaliscie, wiem ,ze wcześniej poszukiwali doradców technicznych oraz przedstawicieli handlowych, o której ofercie mówicie ,ze jest najlepsza?

kax

Nie polecam pracy w tej firmie.

matiu

Ta firma to oszuści nie polecam.

Eko Impuls

Prosimy o przesłanie CV na [email protected] i informacje na jakie stanowisko chce Pan aplikować?

słodki

Dziś odbyłem rozmowę kwalifikacyjną z Prezesem firmy. Ten człowiek to wulkan energii ta pasja... Chcę tam pracować

JursoftKrak

Ekoimpuls Sp. z o.o. - to młoda firma, która powstaje, nie wiadomo jaki ma fundament i nie widać za bardzo w tym co robi "szkieletu". Być może, że coś z tego będzie! ? Oczywiście po niespełna roku od rejestracji nie można za wiele wymagać!!!

Rados

Wysłałem do Nich CV, zobaczymy czy się odezwą i co zaproponują bo to co jest napisane w ogłoszeniu brzmi obiecująco. Pewnie diabeł tkwi w szczegółach czyli wysoki plan sprzedaży, zakaz konkurencji a może weksel czy jakaś kara finansowa ... no ale coś za coś. Byłem na kilku rozmowach w firma działających w foto i wszędzie prezesi lub rekruterzy obiecywali złote góry a jak się poczytało w necie i sprawdziło u ich pracowników to już tak kolorowo nie było - kasa na wakacje dla prezesa a dla handlowców już nie! Mam nadzieję, że ta firma gra fair. Jak mnie zaproszą to podziele się uwagami.

Rados
@Rados 08.02.2016 22:04

Byłem na rozmowie i powiem tylko tyle: Konkret pod każdym względem. Rozmowa kwalifikacyjna dwuetapowa: 1 etap - rozmowa telefoniczna z mega sympatyczną a jednak konkretną Panią Pauliną, 2 etap - rozmowa z Prezesem też konkretny gość, który jasno przedstawił czego oczekuje i co w zamian oferuje. Wg mnie lekko nie będzie ale pasują mi przedstawione warunki. Myślę że po 3 m-cach napiszę Wam jak wyglądają rozliczenia tj. terminowość płatności, atmosfera pracy/współpracy no i czy faktycznie dają nowe auta.

Adamo

Bardzo konkretni ludzie. Odpowiadają na każde pytanie. Szukają ewidentnie osób doświadczonych w sprzedaży zmotywowanych na sukces. Kładą nacisk na kompetencje i wiedzę osób współpracujących z nimi i wcale tego nie ukrywają .Niebawem zaczynamy współpracę więc wtedy napiszę więcej.

Inka

Firma ok. Daje możliwość wykazania się. Atmosfera partnerska ucza, pomagaja ale i wymagaja . W niczym nie ograniczają i nie narzucają jak w niektorych firmach .Rozmowa kwalifikacyjna jest rzeczowa . Otwarcie informują co jak , jakie są możliwości i jakie oczekiwania . Praca ewidentnie dla ludzi zmotywowanych i nastawionych na sukces :)

piter

Rozmowa rekrutacyjna jest niestandardowa tj. nie ma pytania o pierdoły w tylu jaki lubisz kolor. Rozmowa ma charakter partnerski czyli co oferujesz od siebie - zaangażowanie i wynik a ja Ci dam narzędzia i kasę. Osoba bez doświadczenia w sprzedaży nie poradzi sobie, oferty dla wyjadaczy, ludzi obrotnych, mających kontakty tak w każdym razie ja to widzę. Firma na pewno ma potencjał bo jest stosunkowo młoda bez skostniałej struktury i schematów. Jeśli ktoś ma inicjatywę na pewno skorzysta. Lenie, obiboki czy cwaniacy nie mają czego szukać - nie ma struktury w ktorej można się "schować i przeczekać". Po samej rozmowie widać, to się czuje że firmę tworzą pasjonaci z pomysłem i wizją jej rozwoju.

marcin

Dzięki.

Marcin

Mój znajomy idzie tam na rozmowę kwalifikacyjną, czy ktoś się orientuje jak ona przebiega?

@Marcin 17.12.2015 15:09

Proszę o pozostawienie na siebie namiarow: [email protected]

Eko Impuls

Proszę o kontakt: [email protected] lub poprzez tel że strony internetowej.

Zostaw opinię o Eko Impuls Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Impuls Sp. z o.o.