Pilsko Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa

Jeleśnia

Opinie o Pilsko Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa

Klient Obserwator

Dziady i tyle pracownicy pracują ile fabryka daje czasem się zdarzy jeden dzień wolnego w któryś weekend ale żadko, zarząd do kryminału!!! gdzie jest państwowa inspekcja pracy? gdzie się pytam a może też maja tam połapane.

mar

Odradzam pracę w tej firmie. Dla własnego świętego spokoju.

gosc

Czy to prawda, że nie wypłacają pracowników?

ktoś

STH zostawiam bez komentarza chyba wiecie dlaczego to znaczy nie jest tak żle ale................

marcfel

slyszalem o [usunięte przez admina]u ludzi pracujących w sklepach należaćych do spódzielnii, prawda czy fałsz?

gość

Na początku może i mila atmosfera ale potem to już inna bajka...każdy po kątach obrabia[usunięte przez admina]obie nawzajem...żal po prostu i tyle...jedna wielka żenada.Restauracja Włoska rządzi się swoimi prawami i przydalo by się tam zrobic jakiś przesiew żeby tą ekipę rozwalić...inaczej wszystko będzie jak zwykle do d***:) Oczywiście nie we wszystkich instytucjach STH tak jest.Polecam mimo wszystko:)

Zostaw opinię o Pilsko Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa - Jeleśnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pilsko Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa