Pilsko Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa

Jeleśnia

Pilsko Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa

Opinie o Pilsko Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa

Conan

Nie polecam, atmosfera fatalna, nie szanują pracownika, zarobki jeszcze gorsze.

Aneta
@Conan 09.10.2018 00:36

Czy wspomniana przez Ciebie atmosfera spowodowana jest współpracą z innymi w zespole czy kontaktami z kadrą zarządzającą lub z pozostałymi strukturami firmy Pilsko Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa? Proszę, rozwiń swoją wypowiedź i wyjaśnij tę kwestię, ponieważ może ona pomóc użytkownikom forum w wyciągnięciu wniosków o pracy w firmie.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Pilsko Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Naaaaaa

Banda złodziei. Każą płacić manka nawet wtedy kiedy nie podpiszesz odpowiedzialności materialnej. Najniższa krajowa, robisz jak wół a nawet dziękuję ci nie powiedzą. Żenada. Z daleka od tej firmy.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Pilsko Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Klient Obserwator

Dziady i tyle pracownicy pracują ile fabryka daje czasem się zdarzy jeden dzień wolnego w któryś weekend ale żadko, zarząd do kryminału!!! gdzie jest państwowa inspekcja pracy? gdzie się pytam a może też maja tam połapane.

mar

Odradzam pracę w tej firmie. Dla własnego świętego spokoju.

gosc

Czy to prawda, że nie wypłacają pracowników?

ktoś

STH zostawiam bez komentarza chyba wiecie dlaczego to znaczy nie jest tak żle ale................

marcfel

slyszalem o [usunięte przez admina]u ludzi pracujących w sklepach należaćych do spódzielnii, prawda czy fałsz?

gość

Na początku może i mila atmosfera ale potem to już inna bajka...każdy po kątach obrabia[usunięte przez admina]obie nawzajem...żal po prostu i tyle...jedna wielka żenada.Restauracja Włoska rządzi się swoimi prawami i przydalo by się tam zrobic jakiś przesiew żeby tą ekipę rozwalić...inaczej wszystko będzie jak zwykle do d***:) Oczywiście nie we wszystkich instytucjach STH tak jest.Polecam mimo wszystko:)

Zostaw opinię o Pilsko Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa - Jeleśnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pilsko Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa