Opinie o Arkadiusz Danek Ard-Drew w Kuków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arkadiusz Danek Ard-Drew. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arkadiusz Danek Ard-Drew o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Danek Ard-Drew w Kuków

Lewa Nowy wpis

Niestety ale tez muszę dołączyć się do grona negatywnych opinii. Przeczytałam je dopiero po zakupie i wtedy już żałowałam. Zamówiłam łóżeczko i komodę, po około 3 tygodniach otrzymałam zamowienie. Niestety komoda była uszkodzona i to górny blat. Od 3.09 pisałam maile w sprawie reklamacji. Telefonu faktycznie nie działają. Dostawałam odpowiedz po paru dniach, pare razy się przypomniałam. Dostałam informacje ze oni składają reklamacje do producenta co już mnie nie powinno interesować bo to ten sklep hubibo w którym to zakupiłam, powinien ta reklamacja się zająć. Po miesiącu otrzymałam odpowiedz ze widać ze karton jest uszkodzony i to wina firmy kurierskiej a ze nie miałam protokołu to oni nic nie zrobią. Po pierwsze termin rozpatrzenia reklamacji minął po 14 dniach co z automatu jest reklamacja uznaną, a po drugie obowiązkiem konsumenta nie jest sprawdzenie paczki przy kurierze a brak protokołu nie może być powodem odrzucenia reklamacji. Moja sprawa jest już u rzecznika praw konsumenta i wszystkim Wam to radzę. Bo sklep w ogóle się nie zna na prawie konsumenta i robi co chce. Później jeśli to nic nie da sprawę zgłaszam do sądu bo nie można tak dać się bezprawnie traktować i ponosić własne koszty.

Lewa Nowy wpis
@Lewa

Update: Dostałam informacje ze otrzymam zwrot za uszkodzona płytę.

Anka

To prawda ze firma nie odpowiada na maile i ciężko jest się do niej dodzwonić ?

Robert
@Anka

Żaden numer nie działa. Na maile jakoś odpisywał mi właściciel, ale ciężki kontakt z człowiekiem.

Magda Nowy wpis
@Anka

Prawda, telefony wyłączone. A na maile odpisują z paroma dniami opóźnienia.

Rozczarowana Nowy wpis

Ta firma to totalna porażka! Nikomu nie polecam a wręcz przeciwnie będę odradzać każdemu komu się da. Nie doczekałam się zamówionego towaru pomimo setki obietnic, i czasu oczekiwania ponad 2 miesiące (a towar miał być do 14 dni), wysłałam dziesiątki maili, a na odpowiedzi czekałam po kilka dni. Telefonu nikt nie odbiera. Cały czas oczekuje na zwrot pieniędzy za ten towar. Bez stresu i większych problemów zamawia się towar z Chin jak z tej firmy!

K.

Nie polecam, przez 3 tygodnie brak informacji o zamówieniu. Jedynie nadany nr paczki. Po kilku mailach odpowiedź, że czas jest dłuższy niż podany na stronie ponieważ wkradl się błąd... Potem znowu cisza. Po kolejnych 2 tygodniach i kilku kolejnych mailach z zadaniem zwrotu pieniędzy, informacja, że nje było materaca więc nie wysłane było zamówienie. Ale będzie na dniach. Doprosić się o zwrot pieniędzy to katorga. Jak dla mnie to (usunięte przez administratora) Nie wiadomo kto pisze bo brak podpisu w mailach i jeszcze info ze Księgowa robi przelewy kilka razy w tygodniu.... Żart jakiś. Dla własnego zdrowia psychicznego nie polecam zamawiać, żałuję że nie przeczytałam opinii o sklepie przed zakupem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arkadiusz Danek Ard-Drew, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Kobieta

Nie polecam! Zamówienie czekałam ponad miesiąc w końcu tak i nie dotarło! Nikt nie odbiera telefon śni odpisuje na mailu!

Robert

Mimo opinii zaryzykowałem kupno za pobraniem. O dziwo doszło dość szybko, ale bez jednego elementu. Prawie 2 miesiące czekałem na brakujący element cały czas pisząc maile. Odpisywał różnie. Nie polecam.

Lesca

Firma jest nierzetelna, nie odpowiadaja na maile ani nie odbierają telefonu. Zgłosiłam reklamacje do łóżeczka ponieważ rozkleiło się w trakcie montażu, szczebelki miały być wyjmowane, nie da się ich wyjąć. Ogólnie wzięłam jedno z droższych a taka lipa i słaba jakość cże szkoda gadać. Zażądałam zwrotu. Brak odpowiedzi.

Zawiedziona

Nie polecam tego sprzedawcy, musiałam się naprosić zanim łaskawie odesłano moje ciężko zarobione pieniądze za anulowane zamówienie..

Klient
@Zawiedziona

Witam, Mogę prosić o adres mailowy, pod jaki Pani pisała ? Zamówiłem 07.01 łóżeczko i do dzisiaj nie ma żadnego info nt. statusu zamówienia... brak jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego / mailowego...

Zawiedziona

Przepraszam mój błąd

Xaa

Szkoda gadać, strona internetowa hubibo.pl całkiem atrakcyjna dla oka, wszystko wydawałoby się profesjonalnie. To prawda jedyny kontakt to kontakt mailowy - gdzie ktoś odpowiada rzadko i zdawkowo, bez żadnych zwrotów grzecznościowych. Zaznaczają zamówienie jako zrealizowane, nadają numer przesyłki, a w linku informacja, że jeszcze nie nadano i można tak czekać do us**nej śmierci. Śmiem powiedzieć, że to firma Krzak i to żeruje jeszcze na dzieciach. Wstyd. Oddaj ludziom pieniądze człowieku. Przestrzegam

Filip

Czy w firmie zdarzają się zwolnienia spowodowane przez covid ?

Klaudia

Kupiłam łóżeczko na stronie hubibo.pl i wbrew opiniom, które czytałam łóżeczko jest zrobione starannie, nie było żadnego problemu z zamówieniem. Czas oczekiwania był nieco wydłużony ze względu na pandemię, ale zostałam o tym poinformowana. Polecam, dobre łóżeczko w dobrej cenie.

Magda

Zamówilam na stronie hubibo , która jest drugą ,nową stroną internetową tego pana z tymi samymi produktami co na poprzedniej ze złymi opiniami ( dowiedziałam sie po fakcie gdy zostal nadany numer zam. a zamowienie nie wydane kurierowi ileś dni co mnie zaniepokoiło) łózeczko i komplet pościeli z wypełnieniem. Łożeczko mam już złożone i do niego nie mam zastrzeżeń ale mam zastrzeżenia do po 1. Pościeli , która po pierwszym delikatnym praniu na lewej stronie koszmarnie się pruje, po 2. Do wypełnienia tej pościeli , ktora jest potwornie twarda. Uważam ,ze kompletnie nie nadaje się dla niemowlęcia. Po 3. Na żaden numer telefonu podany na stronie nie można sie dodzwonić i jedyną de facto formą kontaktu jest e-mail. I własnie za zwłokę z wysłaniem towaru i brakiem możliwości dodzownienia się oraz za jakość pościeli i jej wypełnienia wystawiam negatywną opinię. Jak można podac 2 numery telefonu na stronie ,ktore nie działają....????

Bardzo, bardzo NIE POLECAM. Jeśli szanujesz swój czas, nerwy i pieniądze, nie kupuj u tego pana. Oferuje on produkty, których nie ma w sprzedaży, podczas zakupów w żadnym miejscu nie ma o tym informacji - tracisz czas na zakup rzeczy, których nie otrzymasz. Kilka dni po takich "zakupach' otrzymałam od właściciela maila ze zdawkową informacją, że nie posiada zamówionego przeze mnie łóżka (i to wszystko! ani dzień dobry, ani przepraszam ani nic). Zrezygnowałam z zamówienia, oczekując zwrotu poniesionych kosztów. Przez 2 tygodnie się prosiłam o własne pieniądze, bo jak dał do zrozumienia sprzedający - nie chce mu się tracić czasu na szukanie danych do zwrotu. ŻE-NA-DA. Poczytaj opinie na allegro - w sumie dobrze, że nie doszło do wysyłki - jest wielu niezadowolonych klientów, którzy piszą, że wysyłane przez pana Danek łóżka to buble, niedoróbki, często brakuje elementów.

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Danek Ard-Drew - Kuków

Arkadiusz Danek Ard-Drew

Arkadiusz Danek Ard-Drew