Opinie o A.R. Wolak Invest s.c. Agnieszka Wolak Robert Wolak w Łosino

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy A.R. Wolak Invest s.c. Agnieszka Wolak Robert Wolak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w A.R. Wolak Invest s.c. Agnieszka Wolak Robert Wolak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.R. Wolak Invest s.c. Agnieszka Wolak Robert Wolak w Łosino

Hudichu Nowy wpis

Nie wiem jaka jest prawda ale odpowiedzi w imieniu dewelopera są co najmniej nie profesjonalne.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie A.R.Wolak-Invest S.C. Agnieszka Wolak Robert Wolak? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

invest Nowy wpis

nie zatrudniamy pracowników zewnentrznych,,,,TYLKO RODZINA

Jarosław Nowy wpis
@invest

Serio biorą do pracy tylko swoich? Nie ma tam nikogo z zewnątrz? Wydaje się to trochę niemożliwe.

Halina

To dobrze. Przypuszczam, że napisałeś ten komentarz z perspektywy klienta, a nie pracownika A.R.Wolak-Invest. W sieci nie ma zbyt wielu informacji na te temat tej firmy, więc pomyślałam, że może Ty byś mógł napisać o niej coś więcej. Co powiesz o świadczonych przez nią usługach? Podaj jakieś konkrety.

invest Nowy wpis
@Halina

najlepiej sprawdzic , w realu ,,,przyjechac na budowe,, porozmawiac z kierownikiem,,popytac tych co kupili,,,,w internecje wiekszosc opini negatywnych to konkurencja a druga czesc to ludzie wiecznie niezadowoleni,,,,,,,,

Agnieszka

Uważać na tego dewelopera, (usunięte przez administratora) Jak już dostanie pieniądze to klientów mają gdzieś. Nie dokończona droga, brak aktu własności. Robią kilka inwestycji na raz, nie wyrabiają się. Ekipy potrafią przez tydzień nie pojawiać się na budowie. UWAŻAĆ i OMIJAĆ Z DALEKA!

@Agnieszka

poprostu kłamiesz,,rachunek deweloperski zamkniety,,,etap nie skonczony nie ma pieniedzy,,nie ma aktu notarialnego nie ma pieniedzy,,,kłamczuchu płacisz tylko po skonczonych etapach i po akcie notarialnym

@Agnieszka

W TAKIM WYPADKU POLECAMY ZREZYGNOWAC Z zAKUPU , BEZ KOSZTÓW,,W TAKIM WYPADKU POLECAMY KONKURENCYJNYCH DEWELOPERÓW ,,,, no chyba ze opinia pochodzi od konkurencji

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie A.R. Wolak Invest s.c. Agnieszka Wolak Robert Wolak? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Tomasz Tulip

Nie polecam inwestycji od tego dewelopera. Działa we współpracy z Chróścickim. Cały czas mydlą oczy ludziom, potężne opóźnienia. Brak usuwania zgłaszanych usterek. Nie wywiązują się z umów. NIE POLECAM!

@Tomasz Tulip

szanowny panie , na rynku słupskim jest duzy wybór deweloperów a jednak przyszedł pan do NAS , wiedział pan ze na kazdym etapie moze zrezygnowac z zakupu bez zadnych kosztów, na pana miejsce ,,,, czekała kolejka chetnych,,,,64 domki sprzedane na etapie dziury w ziemi ,,,,,w ostatnich czterech latach 500 domów wybudowanych i sprzedanych,,,,PANU PEWNIE CHCIAŁ WILLE 400 M + BASEN ZA 270 TYS. ,,,,

Joanna

Niestety ale muszę też to potwierdzić. Oszukują że skończą, za nic mają podane terminy. Nie naprawiają usterek. Odsyłają cały czas ludzi. Z jednej budowy poszli na drugą nie kończąc inwestycji. Przez tydzień potrafi nie być żądnej ekipy. nie polecam.

admin

Wiesz ile zarabia się na przeciętnym stanowisku w firmie A.R.Wolak-Invest S.C. Agnieszka Wolak Robert Wolak oraz na jakie premie można realnie liczyć? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o A.R. Wolak Invest s.c. Agnieszka Wolak Robert Wolak - Łosino

A.R. Wolak Invest s.c. Agnieszka Wolak Robert Wolak