Opinie o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku w Słupsk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku w mieście Słupsk poszukiwała pracowników na Piekarz. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Administrator Nowy wpis

W Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku trwa proces rekrutacji na stanowisko Kierownik. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Czy zatrudnienie się w przedsiębiorstwie Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku w mieście Słupsk wpłynęło znacząco na twoją karierę zawodową? Napisz komentarz jak oceniasz swoją pracę u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku - Słupsk

Firma Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH, Słupsk - Lipiec 2022
  • KIEROWNIK ZAKŁADU GASTRONOMICZNEGO, Słupsk - Maj 2022
  • PIEKARZ PIECOWY, Słupsk - Maj 2022
  • POMOC KUCHENNA, Słupsk - Kwiecień 2022
  • PIEKARZ / CIASTKARZ, Słupsk - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Starzyńskiego 6-7
    76-200 Słupsk
  • NIP: 8390410140 REGON: 1033964 KRS: 0000136596

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku