Przedsiębiorstwo Arkom sp.zo.o

Słupsk

Opinie o Przedsiębiorstwo Arkom sp.zo.o

qaz

bardzo dobrze praca jak jesteś dobry i sie znasz...dosałem wypłatę 2700zł miła atmosfera w porządku ludzie. jest dobrze

Podwykonawca

Banda [usunięte przez administratora] włącznie z wielkim prezesem na czele, który o niczym nie ma pojęcia. Nie płacą, kręcą i kombinują. Na początku wszystko wygląda super ale przy rozliczeniu problem. Nie polecam. Uważajcie na nich i na [usunięte przez administratora] prezesa. Polecam więcej solarium Panie Marku a może lepiej kupi Pan swoje własne, i tak już pan [usunięte przez administratora] tylu podwykonawców.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Arkom sp.zo.o - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Arkom sp.zo.o