Prace Budowlane I Towarzyszące Szymański Marian Szymański

Gdańsk

Prace Budowlane I Towarzyszące Szymański Marian Szymański

Opinie o Prace Budowlane I Towarzyszące Szymański Marian Szymański

A.K.

Oszust nie wypłacalny człowiek wstrzymuje pieniądze. Nie rozlicza się z tym co ustaone.arogancki nie miły. Infantylny.traktuje człowieka jak śmiecia.zero kultury osobistej nie polecam od takich ludzi jak najdalej.zmysłach kwoty straszy sądem. Poprostu dramatyczne zachowanie. Niby podkreślam niby kogoś kto na rynku jest od 20 lat. Zero profesjonalizmu

Zostaw opinię o Prace Budowlane I Towarzyszące Szymański Marian Szymański - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prace Budowlane I Towarzyszące Szymański Marian Szymański