Opinie o Adam S Adam Borzejewicz w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Adam S Adam Borzejewicz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adam S Adam Borzejewicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam S Adam Borzejewicz w Gdańsk

niezadowolony klient

Ostrzegam przed korzystaniem z uslug tego pana, robi co chce, sciemnia, pojawia sie i znika

@niezadowolony klient

Ja serio jestem w szoku, bo rozumiem, gdyby dwie osoby tak wyrolował i wrzucacie te opinie. A tu już kolejna osoba. To też trzeba być kurcze cwanym jakby nie patrzeć... Co dokładnie u Ciebie zaczął? Do teraz to stoi czy kogoś innego zatrudniłeś?

@Teresa

Jak my podpisywalismy umowe to bylo w maju 2021 to byla tu tylko jedna stara opinia z 2015 roku, dlatego zaufalismy. Znaleźliśmy go na Fixly i tam też miał dobre opinie.Jakoś się z niej wytlumaczył, że to jakas baba, co zmieniała kwestie wykonczenia czy coś takiego. Niestety teraz ma kolejna sprawę w sądzie od nas. Wziął 4500 i zniknal.

niezadowolony klient
@Teresa

U mnie sytuacja byla taka ze spisalam z nim umowe przed tym jak pojawily sie tutaj negatywne opinie (byla chyba jedna a ja tego czlowieka mialam poleconego od znajomego). Byly 2 sytuacje zanim zaczal sie u mnie remont ze wiedzialam ze nic z tego nie bedzie. Pomagal odebrac mi technicznie mieszkanie, porozgladal sie i po 10 min ze wszystko ok. Dobrze ze potem wzielam inna osobe, usterek bylo 2 strony. Mial mi pomoc w odebraniu zamowionych kafelek - byla ich ponad tona. Specjalnie zmienialam termin zeby jemu pasowalo. Nie pojawil sie, nie odbieral tel przez 2 tyg a potem powiedzial ze mial covida. Znalazlam inna ekipe ktora robila mi remont, bo zobaczylam ile tu jest zlych nowych opinii na jego temat i 2 sytuacje powyzej to wiedzilam ze nic z tego nie bedzie.

@niezadowolony klient

No ale chyba nie obwiniasz go za to, że wirus go dopadł? Na to przecież nie mamy wpływu. Dobrze, ze chociaż inni Ci to ogarnęli. A ile im musiałaś za to zapłacić? Więcej czy mniej niż jemu?

poszkodowana
@Teresa

Pani Tereso, ten człowiek o czym sama Pani wie, czuje się bezkarny. Po pierwsze jest nierzetelny(mam na to dowody) i po drugie bierze pieniądze za coś czego nie dostarcza, udaje, że odda, dopoki prokuratura nie umorzy sprawy. Nie polecam, mnie kosztował dużo wiecej niż co niektórych poszkodowanych. Załuję, że powierzyłam mu swoje pieniądze. Wszystko co zrobił było do poprawki. Wszystko w temacie. A Pani tez dała mu pieniądze? Oddał Pani? Bo może jest światełko w tunelu.

@poszkodowana

Światełko, światełkiem, kto będzie chciał ten je zobaczy. Mam nadzieję, że po prostu taka sytuacja już nigdy nikogo nie spotka. Mnie tylko zastanawia to czy faktycznie prokuratura od tak może umorzyć sprawę w momencie gdy pieniądze nie zostaną zwrócone? Przecież to zdaje się być niekompetentne z ich strony

poszkodowana Nowy wpis
@Teresa

To proszę zapytac policjanta jak wyglada sprawa z oszustwem. Zreszta wystarczy poszperać w internecie. Za kradzież nie ma problemu ścigają do skutku, za (usunięte przez administratora) niekoniecznie. Niekompetentne? Myśle ze ich działania nie są niekompetentne, to dziurawe prawo chroni takie osoby.

Teresa Nowy wpis
@poszkodowana

Naprawdę to jest bez sensu, czuję ogromną niesprawiedliwość przez to. Czyli jedyne do kogo można mieć tu tak naprawdę pretensje to prawodawcy?

poszkodowana Nowy wpis
@Teresa

Pani Tereso, my piszemy jako klienci. Nie ma sensu mieszac pojęć, bo w niczym to nam nie pomaga.

@niezadowolony klient Nowy wpis
@Teresa

Troche to brzmi jakby Pani go bronila. Chory nie byl. Oklamal mnie, wiem o tym z pewnego zrodla.

Pat

UWAGA (usunięte przez administratora) !!! Wykonawca nie dokończył remontu miał zaczàć 1 września a do dziś mamy nieczynną łazienkę, umawiał się i nie przychodził, jak przyjeżdżał to na 2 max 3 h. Wziął pieniądze na materiał, za część roboty i zniknął!! Uważajcie, zaufaliśmy mu mimo negatywnej opinii i się przejechaliśmy.

Poszkodowana
@Pat

Dzień dobry, Proszę o kontakt w tej sprawie, tez jestem poszkodowana, myślę, że razem możemy zawalczyć o sprawiedliwość, mój adres: poszkodowaniprzezadama@op.pl

@Pat

No to po co ufać mimo negatywnych opinii, w sensie w necie je widzieliście czy ktoś zaufany odradzał? Do teraz już nie wrócił i nie dokończył czy tyle miesięcy wystarczyło, żeby w końcu to ogarnąć?

@Poszkodowana

Wysłałam e mail, ale przyszła zwrotka.

@Pat

Zwrotka w sensie? Email jest błędny jednak? To jak inaczej się skontaktować?

@Teresa

@Teresa tak przyszlo powiadomienie, że e mail nie dotarł.

Nie polecam. Pan Adam nie dokończył roboty, zrobił 1/3, wziął materiały i przestał przyjeżdżać. Nie odbiera telefonów. (usunięte przez administratora)

Poszkodowana

Hanna

Niestety zleciłam Panu Adamowi generalny remont mojego mieszkania i bardzo żałuję. Na początku dobrze zapowiadała się nasz znajomość Pan Adam wyglądam ze zna się na robocie i fachu. Czym dalej tym gorzej. Od krzywo ustawionego gniazdka do zalaniu prawie sąsiadów z dołu. Najwyraźniej gdy Pan Adam zdał sobie sprawę że jednak nie jest fachowcem, unikał kontaktu az do momentu nie odbierania telefonów, pod adresem dowiedzieliśmy sie ze Pan Adam tam już nie mieszka. Wziął pieniądze za robotę i materiały których nie skończył. Jak Pana Adama nie było tak i nie było zwrotu materiałów ani pieniędzy. Musiałam właściwie wszystko od nowa płacić nowej ekipie, ale nowa ekipa wywiozala się perfekcyjnie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Adam S Adam Borzejewicz? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Pasanil

Jeżeli chodzi o grubą robotę to może i dobry (chociaż parę zastrzeżeń też jest) natomiast roboty wykończeniowe to już totalny dramat, silikon przy prysznicu nakładany chyba palcem, dziury we wszystkich narożnikach, pomimo kilkukrotnych próśb o poprawienie zawsze było tak, tak i jednak nic się nie działo. Kabina prysznicowa złożona bez silikonu przez co przy pierwszym prysznicu zalana podłoga. nie dokładne fugowanie, są przerwy w fugach i to nie przy ścianach ale zdarzają się też na środku. Ciągły pośpiech i mega bałaganiarstwo (nawet po zakończeniu prac nie było sprzątnięte mieszkanie.

Kirei

Piszę z pozycji klientki, która nie doczekała się zrealizowania do końca usługi przez pana Adama, mimo iż ten wziął za nie pieniądze. Co więcej mam konkretne zastrzeżenia do wykonanej usługi i nie mogę odzyskać swoich materiałów. Swą opinię zamieszczam ku przestrodze innych potencjalnych klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Adam S Adam Borzejewicz - Gdańsk

Adam S Adam Borzejewicz