Opinie o Usługi Remontowo Budowlane Bogdan Ulrich w Cięcina

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Remontowo Budowlane Bogdan Ulrich. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Remontowo Budowlane Bogdan Ulrich na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cieśle

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Remontowo Budowlane Bogdan Ulrich w Cięcina

klient Nowy wpis

Niestety nie polecam, błędy na budowie, pomylone wysokości- nie jego wina, ściana nośna o 30 cm przesunięta- też nie jego wina, schody źle wylane- nie jego wina, nierozszałowane, a on zniknął z budowy. Ścianka nie na taką szerokość jak trzeba, bo się pomylił- mówił, że naprawi, zniknął z budowy. Za dużo błędów. NA kartce wycenione np. dach, potem zaczyna budowę i mówi, że dachu nie zrobi, bo podrożał dekarz.... Bałagan na budowie wokół domu.... Ogólnie każdy fachowiec który po nim przychodził miał dylemat, że jak tak można dom wybudować....

Marian

Panie Macieju, Pana komentarze na tej stronie są niestety NA PEWNO NIE PRAWDĄ. Pragnę poinformować iż Widziałem wiele prac Pana Bogdana i z czystym sumieniem mogę polecić jego budowy nie tylko Moją ale i jak że w Między Brodziu, Łodygowicach, Jak i Dużą cukiernię w miejscowości Kozy i wiele wiele innych budów w jego wykonaniu. Za nim śmiałem zlecić Moją budowę owemu Panu pozwoliłem sobie zasięgnąć informacji u osób u których Pan Bogdan wykonywał pracę. Po uzyskaniu opinii na temat Firmy Pana Bogdana żaden zleceniodawca nie wypowiedział się w żaden sposób źle odnośnie jego pracy. Wręcz przeciwnie usłyszałem bardzo dużo pozytywów. Odnośnie płatności ośmielę się skomentować Pańskie Aroganckie zachowanie, jeśli decyduje się Pan na budowę domu proszę zdawać sobie sprawę że nie jest to tania robota, jeśli twierdzi Pan że ta Firma chciała więcej pieniędzy za dodatkowe robocizny to jest Pan w błędzie bo sądzę że w cenie to raczej nie było a był to Pański wymysł który wymyślił Pan pewnie na miejscu budowy praca budowlana to nie klocki lego gdzie można zmienić coś od tak jak coś nie odpowiada. Jak każda Firma budowlana tak jak i Pan Bogdan płaci za wykonywaną robotę swoim pracownikom i nie ważne ile ich miał dwóch, trzech czy nawet i pięciu. Pracownik to pracownik nie ważne również w jakim jest wieku bo z tego co mi wiadomo na emeryturę idzie się w wieku 65ciu lat a pracownicy nawet nie sięgają tego wieku. Uważam że są to bardzo dobrze wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy którzy znają się na robocie, których nie trzeba pilnować by w pracy się nie obijali. Moja osoba jest bardzo zadwolona polecam z całego serca.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Remontowo Budowlane Bogdan Ulrich - Cięcina

• Jak się pracuje w Usługi Remontowo Budowlane Bogdan Ulrich?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Remontowo Budowlane Bogdan Ulrich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Remontowo Budowlane Bogdan Ulrich?

Usługi Remontowo Budowlane Bogdan Ulrich
  • Górska 24