Domkat

Siemianowice Śląskie

Domkat

Opinie o Domkat

Martyna

Czy cos dzieje się w firmie? Czym jest spowodowane milczenie od ponad roku?

Admin
@Martyna 14.11.2017 21:14

Dzień dobry Pani Martynie lub/i Panu Martynowi- jak, kto woli.... Dziękuję za "zainteresowanie firmą" i troskę, że od roku nie ma "wpisów" .... Ale pragnę doinformować ciekawość: Firma w ostatnim roku: - wybudowała nowy magazyn o pow. 1.500 m2 - z własnych środków -uzyskała 25% wzrost sprzedaży rocznej: 2017/2016 - wykonała całkowicie nową elewację hali produkcyjnej i biurowca- doposażając biurowiec w nowe meble- to też z własnych środków - zakontraktowała za 2,5 mln. zł nowe Centra Obróbcze w 40% finansowane w ramach środków unijnych- pozostałe 60% z własnych środków bez lizingu. - kupiła nowy samochód ciężarowy i kontraktuje 2 nowe ciężarówki do 3,5 Mg - wprowadza nowy system informatyczny "PamProject"- to też z włąsnych środków- bez kredytów. - wykonała w 2017 roku wiele prestiżowych obiektów w oparciu o wyroby ślusarki aluminiowej. - przyjęła do pracy nowych pracowników produkcyjnych. - stale inwestuje w oparciu o własne środki- unikając kredytów- JEDNYM SŁOWEM FORMA SIĘ ROZWIJA ...... Myślę, że w ten sposób udzieliliśmy konkurencji i zatroskanym ludziom- dostatecznych informacji, aczkolwiek nie wiem- czy do końca pytający będą usatysfakcjonowani ..... Z poważaniem, Domkat Sp. z o.o z/s w Siemianowicach Śląskich

anonymous
@Admin 14.02.2018 11:54

Wszystko z własnych środków finansowych ale czy napewno?czy pracownicy są uczciwie wynagradzani za swoją pracę za swój wkład w rozwój tej firmy z tego co wiem to bardziej się już nie da wykorzystać ludzi. Życzę spokojnego sumienia Panie Admin

Konrad

Może ktoś zapomniał dodać o różnych dodatkach do podstawy? Jakimś socjalu lub innych ?

5.10.2018 prawda
@Konrad 01.10.2018 19:45

Człowieku jaki socjal jakie dodatki tam nic nie ma soboty na czarno a do banku minimum .

01.10.2018 PRAWDA

Również nie polecam tej firmy jako miejsca pracy .Jeżeli chodzi o okna i drzwi są wykonywane przez ludzi którzy naprawdę się na tym znają niestety pracują bez podwyżek za średnio 2000 tys zł są wykorzystywani w firmie nagminnie łamane są przepisy kodeksu pracy i mam nadzieję że wreszcie ktoś się tym zajmie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Domkat?

Norbi

Szkoda, że tak rzadko piszecie a liczyłem na jakieś informacje.

Jakim pracodawcą jest Domkat? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

er

@my wiesz co nigdy nic nie wiadomo trzeba czekac..

Bebol

Firma GW inwest jest generalnym wykonawca budynku komunalnego w katowicach przy ul. Kordeckiego 3. Oszukala kilka firm , niby zgodnie z przepisami ale tak naprawdę to przeciaga firmy by nie wyrobily się w terminie i nakłada kary. Nie polecam tej firmy ! Strzeżcie się.

Oszukany
@Bebol 19.07.2016 21:31

zgadzam się, od tej firmy LEPIEJ Z DALEKA. Są mi winni pieniądze !!! Czy ktoś ma informacje dla kogo teraz pracują żeby komornik mógł zająć ich wierzytelności. Dobrowolnie nie chcą zapłacić ....

zainteresowany

UWAGA, cwaniaki zmienili nazwę firmy coby naciagac nowych teraz to się nazywają GW INWEST SA

Admin

Witam, Czytając ten jeden wpis- dokonany przez jedną osobę- chciałbym się dowiedzieć coś więcej o zgłaszanych zarzutach wobec firmy. W czym jest problem? Info dla innych czytelników: Firma Domkat na bieżąco reguluje swoje zobowiązania wobec dostawców i pracowników, nie korzysta z żadnych kredytów, stale inwestuje i utrzymuje poziom sprzedaży. Jeśli ktokolwiek ma odmienne- ale UZASADNIONE pretensje- to organami do ich rozstrzygania jest Sąd Cywilny lub Sąd Pracy. Pisać brednie każdy może- choć nie każdy zdaje sobie sprawę, że w tej kwestii nie jest do końca bezkarny........

transporter

Trzymajcie się z daleka od Domkat-u.To jedna wielka ściema Umowa umową a zycie swoją stroną Nie wypłacalny P. ze stolarki okiennej

tom

z daleka od tej firmy tak pracownicy jak i podwykonawcy

nikt

z daleka od tej firmy. Kombinatorzy i cwaniaki, aby tylko forse zgarnąć i zwiac

jedna wielka beznadzieja

Zaprzyjaźniony

Daleko od tej firmy. Oszukują, [usunięte przez moderatora]jak tylko się da. Pracownik dla kierownictwa jest niczym.

Ten Lepszy

Nie polecam tej firmy nikomu kto chce pracowac godnie jak na pracownikaprzystalo kupe kretaczow i [usunięte przez moderatora]glownie w zarzadzie. Poczawszy od prezesow po cala reszte.wszyscy zastraszeni.[usunięte przez moderatora]w tej firmie to podtawa.

Zostaw opinię o Domkat - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domkat