Domkat

Siemianowice Śląskie

Opinie o Domkat

Martyna

Czy cos dzieje się w firmie? Czym jest spowodowane milczenie od ponad roku?

er

@my wiesz co nigdy nic nie wiadomo trzeba czekac..

Bebol

Firma GW inwest jest generalnym wykonawca budynku komunalnego w katowicach przy ul. Kordeckiego 3. Oszukala kilka firm , niby zgodnie z przepisami ale tak naprawdę to przeciaga firmy by nie wyrobily się w terminie i nakłada kary. Nie polecam tej firmy ! Strzeżcie się.

Oszukany
@Bebol 19.07.2016 21:31

zgadzam się, od tej firmy LEPIEJ Z DALEKA. Są mi winni pieniądze !!! Czy ktoś ma informacje dla kogo teraz pracują żeby komornik mógł zająć ich wierzytelności. Dobrowolnie nie chcą zapłacić ....

zainteresowany

UWAGA, cwaniaki zmienili nazwę firmy coby naciagac nowych teraz to się nazywają GW INWEST SA

Admin

Witam, Czytając ten jeden wpis- dokonany przez jedną osobę- chciałbym się dowiedzieć coś więcej o zgłaszanych zarzutach wobec firmy. W czym jest problem? Info dla innych czytelników: Firma Domkat na bieżąco reguluje swoje zobowiązania wobec dostawców i pracowników, nie korzysta z żadnych kredytów, stale inwestuje i utrzymuje poziom sprzedaży. Jeśli ktokolwiek ma odmienne- ale UZASADNIONE pretensje- to organami do ich rozstrzygania jest Sąd Cywilny lub Sąd Pracy. Pisać brednie każdy może- choć nie każdy zdaje sobie sprawę, że w tej kwestii nie jest do końca bezkarny........

transporter

Trzymajcie się z daleka od Domkat-u.To jedna wielka ściema Umowa umową a zycie swoją stroną Nie wypłacalny P. ze stolarki okiennej

tom

z daleka od tej firmy tak pracownicy jak i podwykonawcy

nikt

z daleka od tej firmy. Kombinatorzy i cwaniaki, aby tylko forse zgarnąć i zwiac

jedna wielka beznadzieja

Zaprzyjaźniony

Daleko od tej firmy. Oszukują, [usunięte przez moderatora]jak tylko się da. Pracownik dla kierownictwa jest niczym.

Ten Lepszy

Nie polecam tej firmy nikomu kto chce pracowac godnie jak na pracownikaprzystalo kupe kretaczow i [usunięte przez moderatora]glownie w zarzadzie. Poczawszy od prezesow po cala reszte.wszyscy zastraszeni.[usunięte przez moderatora]w tej firmie to podtawa.

Zostaw opinię o Domkat - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domkat