Opinie o Mazur Sławomir Firma Budowlana Mazur w Jankowice Rybnickie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mazur Sławomir Firma Budowlana Mazur. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mazur Sławomir Firma Budowlana Mazur na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazur Sławomir Firma Budowlana Mazur w Jankowice Rybnickie

Emeryt Nowy wpis

CZYTAJAC NIEKTORE KOMENTARZE TO WYDAJE MI SIE ZE PISZECIE O JAKIEŚ INNEJ FIRMIE. TAKICH BZDUR DAWNO NIE CZYTALEM. W TYM ROKU POSZEDLEM NA EMERYTURĘ A PRACOWALEM U MAZURA 5LAT I ZALUJE ZE WCZESNIEJ DO TEJ FIRMY NIE TRAFILEM. NAZEKAJA LEBRY I SMIERDZACE LENIE. NIC NIE ROBIC A DUZO ZAROBIC. KOMBINATORY . JESLI CHODZI O SOBOTY TO GOSCIU PISZESZ TOTALNE GLUPOTY BO WSZYSTKIE SOBOTY SA WOLNE. WODY LATEM SA ZAWSZE DOSTEPNE CALE PALETY. KONCZAC POWIEM TYLKO ZE PRACOWALEM W PARU FORMACH ALE U MAZURA BYLO NAJLEPIEJ. EMERYT.

Jozek Nowy wpis

Chyba Ci się coś(usunięte przez administratora)gościu. Robię u Mazura prawie 16 lat i zawsze wypłata jest przed czasem. Nigdy się nie zdazylo żeby była nawet jeden dzień później. Tak samo jak trzeba zaliczkę to zawsze bez problemu się dostanie. Na swieta też zawsze daje na rybkę.Więc nie pisz bzdur i nieprawdy.

Rafał

Fatalna organiza ja pracy. Na wszystko trzeba czekać czy material czy kasę. Niskie wynagrodzenie kupe nerwów trzeba zjesc zeby sie o swoje upomnieć i otrzymać. To jest masakra.

Maro Nowy wpis
@Rafał

To chyba ci sie firmy pojebaly i piszesz nie o tej co trzeba przez 8 lat nie zdażylo mi sie czekac na jakakolwiek kase ubranie robocze czy materiał ,pierdoly piszesz i tyle

Kamil Nowy wpis

Czy firma często zmienia pracowników ?

Aplikowałeś do firmy Mazur Sławomir Firma Budowlana Mazur? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Kamil

Witam, czy trzeba mieć doświadczenie w branży aby aplikować do tej firmy?

bigos
@Kamil

Nie trzeba.

Czesław
@bigos

A wiesz może czy na ten moment firma prowadzi rekrutację lub zamierza w najbliższym czasie? W jakich godzinach się pracuje?

Myntos

A jeśli chodzi o wynagrodzenie chorobowe to 30 może 40 złotych za każdy dzień L4 się dostanie. Nie wiem jak oni to liczą, ale takie są fakty. A z urlopami to to samo. Nie wiadomo nigdy ile ci zapłacą za dzień urlopu.

Myntos

Posiłków regeneracyjnych w zimie brak. W tym roku okres letni już się zaczął a wody też nie ma. Nie raz to za przeproszeniem ale nie ma w toalecie czym (usunięte przez administratora)podetrzeć. Nie dbają o pracowników pod tym względem w ogóle. Dziwie się w ogóle że się PIP temu nie przyjrzy. Jak nie zrobisz minimum 200 godzin w miesiącu to do jałmużny tylko to można porównać (jak ktoś ma gorszą stawkę to i tak przy 200 godzinach nic nie zarobi) Brak dodatków typu nadgodziny, Soboty normalnie płatne. Dojazdy też nie płatne (chociaż w jedną stronę by dali), Jak gdzieś dalej trzeba jechać to ci wyjdzie że w tygodniu 15-20 godzin w plecy za dojazdy. Wszystko bym zrozumiał gdyby to była mała firma ledwo wiążąca koniec z końcem czy jakiś prywaciarz z 5 osobami przyjętymi, ale FB MAZUR to duża firma robiąca konkretne budowy, przyjmująca ponad 100 ludzi i żeby tak dusić grosza na wszystkim czym się da. WSTYD! Jedyny plus że wypłata zawsze na czas.

zecer

A dowiemy sie coś więcej o pracy i atmosferze w pracy? Tak skromna wypowiedź?

Podwykonawca

Firma ok

@anonymous, Twoja opinia nie wnosi wiele do dyskusji, jednak wnioskuję, że obecnie pracujesz w firmie. Czy możesz w bardziej rozbudowany sposób przedstawić znaczące fakty? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem zatrudnione osoby otrzymują premię? Czy firma zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

hanys

Ten dopek co robi jakiś nawiedzony

@hanys

dopka juz nima

@Mwm Twój staż pracy potwierdza Twoją pozytywną opinię o firmie. Czy młody człowiek bez większego doświadczenia, ma szansę na zatrudnienie w tej firmie? Czy firma Mazur Sławomir Firma Budowlana Mazur zapewnia pracownikom umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie? Na jakie stanowiska warto aplikować do tej firmy, czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej są sprawdzane umiejętności kandydata?

Mwm

Pierwsza rzecz Panie administratorze to nie jest firma z Janlowic Rybnickich tylko z Jankowic Pszczynskich a to roznica. Mysle ze jak w kazdej firmie beda ludzie zadowoleni i niezadowoleni. Wszystkim przeciez sie nie dogodzi. Ja jestem zadowolony z pracy u Mazura. Pracuje juz 9 lat w tej firmie. Obserwuje jak przez ten czas firma sie rozwinela i jakie ma perspektywy na przyszlosc. Pozdrawiam

Witam. Szczerze mowiac to jest spoko. Pracuje dopiedo 6 miesiecy ale w porownaniu z innymi firmami w ktorych procowalem to jest pozytywnie. Mysle ze bedzie tak dalej. Zarobki tez sa O. K . Adam.

Dario

ROBIA 19 LOT W TEJ FIRMIE. PRAJE OD POCZSTKU. JES PORA GUPKOW ALE TAK JE WSZYNDZIE. POTRZEBOWOLECH PPMOCY BO MIOLECH PROBLEMY FINANSOWE I POMOGLI MI INO ONI. DOSTOLECH POZYCZKA BEZ ODSETEK TAK BYCH JUZ CHAUPY NIY MIOL. ZOSTALO MI 5 LOT DO PYNZYJE I JAK MIE NIY ZWOLNIO TO BYDA TAM ROBIL DALI. CZES

Czeslaw

Do Ozon. Nie zgadzam się z Tobą. Piszesz bzdury. Jak Ci nie pasuje robota i warunki to się zwolnij. Ja robiłem u Mazura od 2015 r do 2017r . Zwolnilem się bo miałem sobie polepszyc. Niestety teraz robię po 12 godz i 3 soboty a zarabiam tyle samo co u Mazura. Chętnie bym wrócił ale wstyd.

Mario

Panowie powiem wam że robia dopiero 3 rok ale chca w tej firmie do robić do emerytury. Na ta chwilę w naszym regionie nie lepszej firmy ( a robiłem w roznych) kto ma chęć robić to zarobi porządnie.

Weteran

Robia w tej firmie 14 lat i nie zamienił bych na inną. Jak w każdej firmie są dobre rzeczy i źle ale ogólnie jest bardzo dobrze.

MM

Nima żle a żeby zarobic trza robic a nie siedzieć przy kompie i płakać jo nie narzekom dostołech podwyżke 18 zeta na godz mom ,ci co lecom w kule majom 14 (i tak za dużo za granie w hu..)ch ca isc w sobota to ida niy to niy ale chodza bo kasa sie przido ,6 godz i do dom ciesza ze tam robia a to co mie (usunięte przez administratora) to ci z którymi robia kadra jest ok po za jednym oszołemem panem P który za grosz szacunku dla ludzi nie mo,do czasu az któryś z tych chopów sie zapomni i łep mu rozwali,nie byda płakoł mom nadzieja że do pyndzyji byda robił własnie tam

Rocco

Tam pracuja same kapusie i lizodupy zarobek 1850brutto na konto,a reszta w kopercie.Przychodzisz do pracy przed 6sta jadujesz samochod za darmo i cheja na budowę. Czas pracy liczony od 7dmej, ale jak byl Pip too kazano mówić że z bazy wyjezdzacie o 7, a wracasz o 15.pozdro przyjemnej pracy.

Ozon
@Rocco

Nie polecam , pracodawca nie dba o pracownik ów , zarobki to najniższa krajowa , totalny wyzysk pracownika .

Zostaw merytoryczną opinię o Mazur Sławomir Firma Budowlana Mazur - Jankowice Rybnickie

• Jak się pracuje w Mazur Sławomir Firma Budowlana Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy Mazur Sławomir Firma Budowlana Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazur Sławomir Firma Budowlana Mazur?

Mazur Sławomir Firma Budowlana Mazur
  • Złote Łany 21a