Mazur Firma Budowlana Sławomir Mazur

Jankowice

Opinie o Mazur Firma Budowlana Sławomir Mazur

MM

Nima żle a żeby zarobic trza robic a nie siedzieć przy kompie i płakać jo nie narzekom dostołech podwyżke 18 zeta na godz mom ,ci co lecom w kule majom 14 (i tak za dużo za granie w hu..)ch ca isc w sobota to ida niy to niy ale chodza bo kasa sie przido ,6 godz i do dom ciesza ze tam robia a to co mie (usunięte przez administratora) to ci z którymi robia kadra jest ok po za jednym oszołemem panem P który za grosz szacunku dla ludzi nie mo,do czasu az któryś z tych chopów sie zapomni i łep mu rozwali,nie byda płakoł mom nadzieja że do pyndzyji byda robił własnie tam

Rocco

Tam pracuja same kapusie i lizodupy zarobek 1850brutto na konto,a reszta w kopercie.Przychodzisz do pracy przed 6sta jadujesz samochod za darmo i cheja na budowę. Czas pracy liczony od 7dmej, ale jak byl Pip too kazano mówić że z bazy wyjezdzacie o 7, a wracasz o 15.pozdro przyjemnej pracy.

Ozon
@Rocco 09.06.2016 21:46

Nie polecam , pracodawca nie dba o pracownik ów , zarobki to najniższa krajowa , totalny wyzysk pracownika .

hanys

Ten dopek co robi jakiś nawiedzony

kilo

Ok wynagrodzenie na czas.

Zostaw opinię o Mazur Firma Budowlana Sławomir Mazur - Jankowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazur Firma Budowlana Sławomir Mazur