Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ecebud Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ecebud Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ecebud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ecebud Sp. z o.o. w Tychy

kchudym@o2.pl Nowy wpis

Poszukuję wykonawcy na wymurówkę pieca obrotowego

Iwo Nowy wpis

Sąd Rejonowy Katowice podaje, że na mocy postanowienia z dnia 14 listopada 2018 roku, otwarte zostało przyspieszone postępowanie układowe dłużnika ECEBud w Tychach

Pierwsza szklana Ecebud Nowy wpis

Polecam fajna lekka robota

Maciek Nowy wpis

Kontakt 517-798-607 Zajmujemy się skutecznie windykacja. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych splatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ecebud Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Rozas81

No to gościu musi odszczekac że się firma nie podniesie właśnie to zrobiła i żal mi tych co postawili krzyżyk na prezesie nigdy nieodmowil nikomu pomocy chodź w firmie było jak bylo

Jan

@były pracownik czy Ciebie też spotkała sytuacja o której piszesz? Może już znalazło się rozwiązanie tego problemu i coś zmieniło się w Ecebud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Zakład Budowlany? Czy mimo tego, że tam nie pracujesz, wiesz może co dzieje się obecnie w firmie i możesz określić jej sytuację?

@Jan

Nie wiem co się dzieje w ecebud. Nie interesuje sie tym tematem. wiem tylko, że jeszcze istnieją.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Ecebud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Zakład Budowlany? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Nie warto ! Firma jest bankrutem ! Nie wypłaca swoim pracownikom od początku roku, nie mówiąc o podwykonawcach. Zostało tam może z 5 osób. Będzie cud jak to się nie skończy jakimś zbiorowym pozwem. Nawet ludzie z Ukrainy pouciekali z tej "firmy"

expracownik
@były pracownik

Czy ktoś już złożył pozew o wypłatę zaległych wynagrodzeń? Ja właśnie noszę się z takim zamiarem i zastanawiam czy komuś udało się coś odzyskać.

biuro@proinvest.org.pl
@expracownik

Proszę o kontakt w sprawie odzyskania należności, na adres jak nick

@expracownik

Proszę nie kontaktować się z żadnymi biurami. To wyłudzanie pieniędzy. Sprawy pracownicze bez kosztowo. Jestem już z wyrokiem, sprawa u komornika

Jan

@expracownik Dziękuję za tę informację. Miałbym w związku z tym drobną prośbę. Jeśli nie będzie to dla Ciebie problem, to prosiłbym abyś na bieżąco informował nas o tej sytuacji. Byłbym Ci za to wdzięczny. Ponadto, pomożesz tym samym na pewno innym osobom, które miały taką samą przygodę z firmą Ecebud.

Obiektywny

Firma "chyba" na krawędzi bankructwa, już 2 miesiące po terminie płatności i pieniązków dalej nie ma. Pani odpowiedzialna za płatności lekceważąco kładzie słuchawkę lub druga udaje, że są zakłócenia i robi to samo. Nie róbcie z tą firmą żadnych interesów bo pieniądze będziecie na pewno odbierać przez sąd. My to zaczynamy.

Nick kershow
@Obiektywny

Bzdura

firma
@Nick kershow

no chyba nie taka bzdura skoro wasi pracownicy przychodzą do nas szukać roboty bo nie maja wyplat od miesiecy hehe, sytuacja powiedzial bym 5 minut przed upadloscia a lista oszukanych przez ecebud od trzech lat rośnie

Chrzanow

Ecebud nie placi !!!!Jest nam winien prawie 4000 tys zlotych, pani w ksiegowosci mowi ze nie maja pieniedzy!!! Oszusci sprawe kierujemy do sadu o nakaz zaplaty!!!

Obserwator
@Chrzanow

Jak to jest ?? jak było dobrze to wszyscy do koryta jak źle to wszyscy teraz Ecebud Be . A jak się Prezes podniesie ? i wróci do czasów kiedy było dobrze ? to co wtedy zrobicie ? dalej będziecie mówić oszust ? . nie to wtedy Ecebud bedzie ok . wszyscy są winni tej sytuacji . mam nadzieję i wierzę ,że wszystko sie ułozy i Pan Chrzanow dostanie zapłacone i każdy będzie zadowolony i szczęsliwy .

zębaty

A ja polecam firmę. Przynajmniej płacą na czas i wyrabiają się w terminach. Jeśli chodzi o faktury to nie moja sprawa. Nieprawdą jest, że Prezes zmienia numer !!! Czyste oszczerstwo !!! W firmie jest sporo kolesiostwa ale to chyba jak wszędzie. Jeżeli ktoś spieprzy swoją robotę to niech się potem nie żali na forum, że mu nie dali kasy !! Jakoś podwykonawcy, którzy wykonają kawał dobrej roboty dostaną kawał dobrego pieniądza. Świetna firma, żeby się dużo nauczyć !! Prezes jest "do dogadania" a nie typowy burak, który z góry traktuje cie jak śmiecia !

"PAN"

Godna odpowiedz osoby na wysokim stanowisku, typowego cebulaka (usunięte przez administratora)

SKANDAL

Koleś 4tyś. złoty? A co ty robisz, że tyle zarabiasz? Do kogo masz pretensje że małe zarobki? Wybrałeś PO to zapi...j po 300godz. dziennie do 67 -iu lat!

qwerty

Firmę oceniam raczej słabo. Powstał nowy dział w ecebudzie obmurza lecz kierowik nie docenia pracowników. Doceniani sa ludzie którzy uprzejmie donosza . A co do zarobków gołe 8h przez cały miesiac 2300 zł, jeśli zrobisz ok 300h miesiecznie 4000zł ale bardzo cieżko zapracowane 4 tysie. W krótkim opisie trzeba jebać jak murzyn

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ecebud Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ecebud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ecebud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ecebud Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ecebud Sp. z o.o.
  • Dojazdowa 8
    43-100 Tychy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ecebud Sp. z o.o.