Ecebud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Zakład Budowlany

Tychy

Opinie o Ecebud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Zakład Budowlany

Chrzanow

Ecebud nie placi !!!!Jest nam winien prawie 4000 tys zlotych, pani w ksiegowosci mowi ze nie maja pieniedzy!!! Oszusci sprawe kierujemy do sadu o nakaz zaplaty!!!

zębaty

A ja polecam firmę. Przynajmniej płacą na czas i wyrabiają się w terminach. Jeśli chodzi o faktury to nie moja sprawa. Nieprawdą jest, że Prezes zmienia numer !!! Czyste oszczerstwo !!! W firmie jest sporo kolesiostwa ale to chyba jak wszędzie. Jeżeli ktoś spieprzy swoją robotę to niech się potem nie żali na forum, że mu nie dali kasy !! Jakoś podwykonawcy, którzy wykonają kawał dobrej roboty dostaną kawał dobrego pieniądza. Świetna firma, żeby się dużo nauczyć !! Prezes jest "do dogadania" a nie typowy burak, który z góry traktuje cie jak śmiecia !

Obiektywny

Firma "chyba" na krawędzi bankructwa, już 2 miesiące po terminie płatności i pieniązków dalej nie ma. Pani odpowiedzialna za płatności lekceważąco kładzie słuchawkę lub druga udaje, że są zakłócenia i robi to samo. Nie róbcie z tą firmą żadnych interesów bo pieniądze będziecie na pewno odbierać przez sąd. My to zaczynamy.

"PAN"

Godna odpowiedz osoby na wysokim stanowisku, typowego cebulaka (usunięte przez administratora)

SKANDAL

Koleś 4tyś. złoty? A co ty robisz, że tyle zarabiasz? Do kogo masz pretensje że małe zarobki? Wybrałeś PO to zapi...j po 300godz. dziennie do 67 -iu lat!

qwerty

Firmę oceniam raczej słabo. Powstał nowy dział w ecebudzie obmurza lecz kierowik nie docenia pracowników. Doceniani sa ludzie którzy uprzejmie donosza . A co do zarobków gołe 8h przez cały miesiac 2300 zł, jeśli zrobisz ok 300h miesiecznie 4000zł ale bardzo cieżko zapracowane 4 tysie. W krótkim opisie trzeba jebać jak murzyn

Zostaw opinię o Ecebud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Zakład Budowlany - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecebud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Zakład Budowlany