Viento Sp. z o.o.

Jaworzno

Opinie o Viento Sp. z o.o.

ciekawy

czy ktoś może coś więcej napisać o tej firmie? zarobki, umowa, atmosfera pracy itp.

E

Człowieku co Ty za bzdury wypisujesz,żałosne......

Gość

Ania - 2013-06-21 14:09:00 Jeżeli jesteś taki mądry i potrafisz bezpodstawnie oczerniać kogoś to bądż odważny i podpisz się !!!Poco ? wole jak przyjade żebyś się sztucznie do mnie uśmiechała ,a obgadasz mnie potem , jak każdego współpracownika,klienta,nawet(usunięte przez administratora) czy Szefa Bezpodstawnie ? połowa z tych 16 osób zwolniła się bo nie chciała pracować za ciebie ,a druga polowa wyleciała po twoich informacjach i sugestiach zapytaj kogo chcesz . dziwie ,się tylko ,ze (usunięte przez administratora)się na tobie jeszcze nie poznała,znaczy dalej dobrze udajesz ,ze pracujesz a robią inni

Ania

Zostaw opinię o Viento Sp. z o.o. - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viento Sp. z o.o.