H&S Transport sp z o.o.

Toruń

H&S Transport sp z o.o.

Opinie o H&S Transport sp z o.o.

Iza

@adek, myslę,że tacy pracownicy jak Kierowcy z kat . C i E , zawsze bedą poszukiwani w branży logistycznej? Być może w H&S Transport również jest podobnie? Czy orientuje się ktoś z obecnych pracowników czy obecnie trwają poszukiwania nowych osób? Jeżeli, tak dajcie znać.

adek

Widzę, że pojawiła się kolejna tura rekrutacji na stanowisko kierowcy międzynarodowego kategorii C+ E. Ktoś poleca? Ogólnie dotyczy to wielu województw, to kwestia rotacji czy nowe miejsca pracy się pojawiają?

haesiak

H&S Transport nadal poszukuje kierowców - wiec proszę o kontakt na telefon (usunięte przez administratora)

kudyś

panowie chcę się przyjąć do hs ale nie wiem jak jest z wyjazdami do pracy, bo podobno wyjeżdżają z jakiś parkingów sklepowych. A gdzie tam zostawić auto

Pracujesz w firmie H&S Transport sp z o.o.? Chcesz coś w niej zmienić? Zachęcamy do dodania komentarzy.

Zostaw opinię o H&S Transport sp z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H&S Transport sp z o.o.