Opinie o Lema Engineering Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lema Engineering Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lema Engineering Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lema Engineering Sp. z o.o. w Pruszków

Sara Nowy wpis

Czy coś na produkcję jest aktualnie? Sprawdziłam i były ogłoszenia, choć trochę mnie zmyliły, jak zobaczyłam, ze z 2021. No ale jak się zdarzy, że jednak uda się coś złapac, to chciałabym wiedzieć, czy nadal są trzy zmiany, tak jak wtedy podawali i czy po osiem godzin? Mam nadzieję, że nie 12 tki.

Sok z gumi jagód

Kolego oni nie potrzebują na produkcję bo nie mają czegoś takiego. Wszystko ciągną z Chin i składają na tym dramatycznie zimnym brudnym i śmierdzącym magazynie. Trzymaj się z daleka od tej firmy. No chyba że lubisz pracować w warunkach tragicznych i być traktowany jak ktoś gorszy….. Kiero magazynu człowiek bez klasy kultury szkoły i empatii. Pani kierownik całego zakładu mała czarna mściwa i chamska. I wszystko wiedzący :-) znający się najlepiej na wszystkim jej przyboczny małolat J…..ek. Lepiej iść pracować do Lidla na kasę

@Sok z gumi jagód

Jak bardzo zimno jest na tym magazynie? Chyba są jakieś odgórne wytyczne, co do wymaganej temperatury. Nie przestrzegają tego? Chciałabym się tutaj zatrudnić, ale liczyłam na ludzkie warunki:p Jest chociaż jakiś posiłek regeneracyjny zapewniony? Czyli z kierownictwem nie ma za wesoło, a jaka jest atmosfera wśród pracowników? Ile w ogóle płacą tu na start? Trochę pytań ci zadałam, sorki:) Miłego dnia!

Kam_xx Nowy wpis

Odgórne wytyczne nie obowiązują w firmie Lema.... ludzkie warunki też nie obowiązują... radzę trzymać się z daleka. Firma rodem z lat 90tych, sama chińszyzna i parcie tylko na zysk. Ani jakości pracy ani jakość produktów. Atmosfera pracy fatalna. Poszukaj cos innego!

Bu**ek Nowy wpis
@Kam_xx

Chce powiedzieć tylko tyle pracuje tu 3 rok jeśli chodzi o czystość na hali wiadomo jest trochę kurzu w biurze jest czysto. Co do warunków w zimę fakt jest zimno ale nie ma problemu żeby pójść się ogrzać do biura lub na stołówkę nie raz mi się zdążyło że przyszła a*** i mówiła żebyśmy poszli na stołówkę bo jest zimno :) co do atmosfery fakt była jaka była ale aktualnie od miesiąca ta atmosfera mocno sie zmieniła :) jest dużo uśmiechu na twarzy u każdego :) i ludzie są naprawdę zajebiści tworzymy zgrany zespół, osobiście podoba mi się tu praca ,ogólnie 3 lata temu też wątpiłem czy warto się zatrudnić po tych wszystkich komentarzach tutaj ale mówię spróbuje będzie źle pójdę dalej :) no i co 3 rok leci :)

Wygląda, że i serwisem paleciaków się zajmujecie. Ile serwisant zarabia? Tu też jest siedzenie w zimnym non-stop, czy jakiś kantorek się dla serwisu znalazł?

Eleonora

Lema…… brak słów….. warunki do pracy fatalne magazyn z lat 90. Zimno brudno socjal dramat. Atmosfera paskudna . Lizusy przytakiwacze są cenieni !!! Podsumowując nie ma tam niczego co by zachęcało do pracy. Po trzech miesiącach uciekłam jak najdalej .

@Eleonora

To nie ma tam żadnego ogrzewania, że jest zimno? W firmie jest jakiś zespół sprzątający, który zajmuje się porządkiem? Bo piszesz o brudzie i nie wiem, jak to odebrać. Co wchodzi w skład tego socjalu, skoro piszesz, że dramat? :x A zarobki jak? Nie zachęcają do pozostania? ;/ dajcie znać, bo szukam pracy

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lema Engineering Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Elegancki Pan

Lema….:-) haha świadectwo ta firma wystawia sobie sama wystarczy przyjechać na magazyn po odbiór towaru i zobaczyć w jakich warunkach pracują. Wszystko na temat

Ile godzin trwa u nich zmiana ? Interesuje mnie praca jako pracownik produkcji, ale nie widze aktualnej informacji, a w tym ogłoszeniu starym z 2021 październik to nic dokładnego też nie przeczytałem. Po osiem godzin czy raczej dwunastki? Szukam czegos na 8h.

Parę lat temu firma szukała pracownika biurowego, ale przez urząd pracy. Czy na etaty biurowe można dostać się tylko przez pup? Jak obecnie zmieniła się pensja, o ile więcej można zarobić?

Honorata

Widzę, że ostatnie opinie o pracy w firmie Lema Engineering Sp. z o.o. nie są zbyt pochlebne. Niestety, ale nie zachęcają za bardzo do podjęcia pracy w tym przedsiębiorstwie. Jednak najnowsze wpisy pojawiły się już jakiś czas temu,a mamy obecnie 2021 rok. Dlatego jestem ciekawa, czy aktualnie warunki pracy w tym miejscu uległy znacznej poprawie? Dajcie znać!

Leo
@Honorata

Mnie opinie nie zniechęciły, mało tego postanowiłem spróbować. Nie wiem o czym pisali moi przedmówcy, ale atmosfera pracy jest OK, żadnych kopert "pod stołem", umowa o pracę na kwotę wynegocjowaną. No tak, zapomniałem, że każą pracować, tylko jakoś tak nikt na rynku nie chce płacić za siedzenie i pierdzenie w stołek. Warunki? Może niespecjalne, ale pracowałem już w biurowcach z klimatyzacją, i co z tego. Uwaga dla ewentualnych oponentów: nie widziałem jeszcze nikogo z zarządu i nie jestem w żaden sposób powiązany z kierownictwem. Co będzie dalej - zobaczymy.

robert
@Leo

Bo jest prawdziwa.

Ktos

Najlepsza firma, najlepsza ekipa !

@Ktos

To fajnie, a można prosić o jakieś konkrety? :) Jakie są największe plusy tej ekipy? :)

Nie polecam!!! Pomijając socjal a raczej jego brak to istna tragedia. Zero szacunku do człowiek, a do tego kierownik (usunięte przez administratora) chyba nawet nie skończył podstawówki. Pracowałem tam 3 miesiące i to o 3 za długo!!!

LMLFD

A pracowałeś tam rzeczywiście gamoniu? Bo szacunek mamy tam wszyscy, więc może tobie nieudaczniku coś nie wyszło. Sądząc z "wypowiedzi" to kompletnie nie wiesz o czym piszesz.

takitam:)

dacie jakaś aktualna opinię na temat tej firmy :) interesują mnie ludzie którzy tam pracują i maja cos sensownego do powiedzenia i mogą to uzasadnić w jakieś części :)

AC
@takitam:)

Co chcesz wiedzieć?

Anzelm

Mam zamiar aplikować i szukałem informacji o pracy. Mało tego na tym wątku ale może ktoś podpowie czy są teraz szanse na pracę?

Adwokat

Ludzie piszą i podają fakty do których nikt z tych pseudo obrońców się nie chcę odnieść. Ciekawe dlaczego?? Żadnych argumentów tylko że hejt hejt. Jaki hejt?? A jakie są fakty??? Nie takie jak ludzie piszą?? Nikt się do tego nie stara odnieść tylko że hejt. Czyli co prawda w oczy kole. Zero argumentacji i merytoryki Wasze ulubione hasło hejt- nie takie są fakty

LEMA
@Adwokat

Biorąc pod uwagę ilość i częstotliwość wpisów z tego IP (ponad 98% wpisów w tym miejscu) to nie jest hejt a już STALKING. Pamiętaj - Nikt nie jest anonimowy w sieci zwłaszcza kiedy popełnia przestępstwo którym jest oczernianie firmy oraz osób prywatnych. Do zobaczenia w sądzie! #stophejtowi #stopmowienienawisci

świat jest mały

Kolejna ofiara lemy (celowo z małej litry) hahah Kolejna osoba na bruku. Nic dodać nic ująć Która to już w ostatnich 3 latach????? 12 czy 14 Przypadek?????????

@świat jest mały

Uważaj, bo ci się zajady zrobią od tego jadu. Kolejny twój wpis, kolejne kłamstwo. Pozdrawiamy.

Peter Pruszków

Kiedy to się skończy w tym kraju. (usunięte przez administratora) Kiedy skończą z takim cwaniactwem jak w tym blaszaku. Zatrudniają na najniższą(usunięte przez administratora). Bo nie donoszą bo mają swoje zdanie. To jest jakiś skandal co się tam wyprawia. Warunki uwlaczajace. Brud smród zimno. Stare sprzęty. Firma handluje paleciakami a do pracy mają paleciaki z lat 90. Samochody stare zardzewiale strach jeździć. Kontenery rozladowuja za pomocą lin. Wyciągają palety szarpiac liny i widlakiem. Jak za króla cwieka. Gdzie bezpieczeństwo i bhp Zamknąć ten współczesny (usunięte przez administratora)

compan
@Peter Pruszków

oj PETER ale wymyśliłeś, w sumie to niczego więcej po Tobie się spodziewać nie można....rzeczywiście Twoje lekkie pióro można rozpoznać po pierwszym wyrazie. .a co to jest lekkie pióro ????

Słabe to, oj słabe
@Peter Pruszków

Co to za wpis i słownictwo? To co napisałeś to nie opinia tylko zwykły hejt. Jak można takie bzdury pisać? Słabe to, naprawdę słabe.

Peter
@Słabe to, oj słabe

Jakie głupoty szczera prawda wszyscy to wiedzą wszyscy o tym mówią są zdjęcia z rozładunku jak się ciąga palety linami zapytajcie sąsiadów z boku jak to wygląda nie wiecie co to hejt a co to są FAKTY

Nie hejtuje

Tego nie da się opisać to trzeba przeżyć żeby wiedzieć jak ta firma prosperuje dno tragedia bałagan i na końcu (usunięte przez administratora) lepiej być na bezrobociu niż dorabiac ten śmietnik

Nie hejtuje
@Nie hejtuje

No pewnie po co pracować ????

LEMA
@Nie hejtuje

Twoje oskarżenia nie mają nic wspólnego z faktami to tylko HEJT ZWOLNIONEGO PRACOWNIKA. Powtórzymy po raz kolejny, my nie życzymy tobie zle. Zostałeś zwolniony za złą pracę. Magazyn i serwis nie chciał z Tobą pracować. Wieczne konflikty i problemy. Nigdy nie byłeś zadowolony. Rozstaliśmy się. Po co hejtujesz? Odpuść sobie. Ciesz się życiem.

@Nie hejtuje

O czy jest ten bełkot? Weź - ogarnij się!

Bez ściemy

Banda złodziei wyzyskiwacze oszukańcza banda Chamscy ordynarni nie kulturalni kretacze

Kamil
@Bez ściemy

Dlaczego w tak negatywnych słowach wypowiadasz się o tym pracodawcy? Chciałbym dowiedzieć się czegoś o tym miejscu pracy, a nie ukrywam, że Twój wpis ma bardzo negatywne brzmienie, dlatego też chciałbym ustalić dlaczego.

kandydat
@Bez ściemy

Taki jest poziom intelektualny tego wpisu, że strach pomyśleć jak inteligentny musi być ten gość, który zamieszcza taki wpis. Rozumiemy, że pochodzi on od magazyniera i kierowcy zwolnionych już jakiś czas temu i nie dziwne, że firma nie chciała z nimi pracować...niedobrze trafić na takich ludzi.

Eugeni K.
@kandydat

Współczuję obecnym i przyszłym pracodawcom tego Pana. Sam zatrudniam ludzi i nie daj Boże na takiego człowieka trafić. Mam nadzieję że kiedyś prawo pozwoli na działanie portalu z informacjami o kandydatach na pracowników z opiniami byłych pracodawców.

Słabe to, oj słabe
@kandydat

Masz rację. Smutne gdy ktoś pozwala sobie na (usunięte przez administratora)zagrywki tylko dlatego by poczuć się lepiej.

Inteligenta

Nie można mieć tam swojego zdania. Nie można być kreatywną. Nie można myśleć samodzielnie. Najlepiej jak jest się idi. Oatką lub taką się udaję. Tacy ludzie tam mogą pracować i tacy pracują. Oni mają tam rację bytu. Każda twoja jakaś myśl pomysł nawet najlepszy jak nie jest od Mar. Cinka tfuuu na niego lub A. Ki jest dobry i akceptowany. Twoje zdanie zawsze jest złe i ignorowane. A zawsze najlepsze pomysły ma wieś. Niaczka maze. Nka słoiczek nie omylny i jej klakierki wszystko przytakują. Ludzie bez ambicji honoru i swojego zdania mogą tam pracować i są akcwptowalni

Karol
@Inteligenta

Widocznie nie jesteś taka inteligentna jak myślisz...

Dr Miłość

Ale miłość płynie w tych komentarzach do tej firmy Ale wcale się nie dziwię. Dużo pracowników było u mnie na badaniach do tej instytucji. Znam pracownika który pracował. Ale też znam który nadal pracuję. To co oni opowiadali opowiadają to włos na głowie się jezy. I wszystko w tych opiniach się potwierdza także nie dziwi mnie język miłości. Powodzenia Lema...... Amen

@Dr Miłość

Od kiedy to nasz były kierowca i magazynier zajmują się psychiatrią? Ot dobre sobie!

Marzenka

Dajcie spokój już z tym(usunięte przez administratora) Zamknijcie go i będzie spokój. (usunięte przez administratora). Tam jest dramat co tam się dzieję. Ludzie katastrofa. Ma rze nka tfuuu. Pani ze wsi przyjechała i zgrywa damę. Wielka sefowa z zarządu. A kultury za grosz. M a Rz e n ka tfuuuuu. Do programu ją zgłosić damy i wieśniaczki. (usunięte przez administratora)k on chyba uciekł z monaru bo tak wygląda i tak się zachowuje. Za grosz kultury wiedzy i czegokolwiek wącha klei Marzenka tfuuuu

Marzenka
@Marzenka

Marzenka wkrótce spotka się z Panem w Sądzie. Tam porozmawiamy merytorycznie i z konsekwencjami.

Zostaw merytoryczną opinię o Lema Engineering Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Lema Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lema Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lema Engineering Sp. z o.o.?

Lema Engineering Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Przejazdowa 25
    05-800 Pruszków

Lema Engineering Sp. z o.o.