3D Factory Poland Sp. z o.o.

Adres: Harcerska 35, 05-870 Błonie

NIP: 1181824744 KRS: 0000249632

3D Factory Poland Sp. z o.o.

Opinie o 3D Factory Poland Sp. z o.o.

gruby

Dorabiałem tam dwukrotnie po parę miesięcy. Stawki standardowe, ale kadra zarządzająca i kierownik bardzo konkretni i sprawiedliwi. Godna polecenia firma, jeśli ktoś chce uczciwie zarobić. Lubię atmosferę w 3D Factory Poland Sp. z o.o. za: Towarzystwo, brak presji, konkretne warunki.

Czy masz jakieś rady dla osób wybierających się do pracy do firmy 3d Factory Poland Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o 3D Factory Poland Sp. z o.o. - Błonie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3D Factory Poland Sp. z o.o.