Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Frezmet s.c. Szczechla w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Frezmet s.c. Szczechla. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Frezmet s.c. Szczechla o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Frezmet s.c. Szczechla w Częstochowa

Beata Nowy wpis

Czy ktoś może napisać jakie są godziny pracy i co z praca w weekendy ?

bonzo Nowy wpis
@Beata

Jak nie ma dużo pracy 7-15 jak jest duzo pracy 6-15, mozna zostac w tygodniu do 16. Jak jest zapotrzebowanie to w soboty sie pracuje ale nadgodziny platne sa tak samo jak zwykla godzina

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Frezmet s.c. Szczechla? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

nk Nowy wpis

nad godziny platne sa tak samo jak zwykla godzina

Ciekawy

Po ile godzin sie pracuje ? Jak atmosfera w firmie ? Mozna zarobic ? Firma dlugo na rynku powinno byc nie najgorzej ktos cos ?

bananapills
@Ciekawy

Praca w sezonie po 9h. Poza sezonem 8h. Soboty dla chetnych bo bracy jest duzo. Szefostwo w porzadku. pracuje nie narzekam

Arek

Dobry pracodawca i dobra firma więc to już pozwala mieć nadzieję na dobrą pracę, ja polecam.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Frezmet s.c. Szczechla? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Moim zdaniem ok. Przez kilka lat nie miałem żadnych problemów i nie narzekam.

Ślusarzyk

Pracowałem we Frezmecie kilka lat i raczej dziwią mnie bardzo niektóre negatywne opinie - kamery , jasne ze są ale jeśli dziś szukasz jakies poważnej firmy to kamery a właściwie monitoring ;) wręcz musi być . A jak pisał ktoś "w kiblu" nie ma ;) To już raczej duża firma jak na częstochowskie realia więc tym bardziej. Ja nie narzekałem - zrezygnować właściwie musiałem bo w życiu mi się pozmieniało. Jest wielu pracowników którzy pracują wiele lat tam więc to chyba też coś oznacza. Kasa zawsze była - co dziś też może wyglądać różnie . Tzw "rozstanie" też ok - wręcz jak też ktoś pisał wcześniej raczej mi pomogli. I jeszcze jedno - tyranie po 12 godzin??? nawet tam sklep tyle nie jest czynny ;)

Mlody

Bylem kiedys na rozmowie gadalem ze starym akurat i pada sakramentalne pytanie ile by chcial Pan zarabiac ja na to zeby pan pierwsxy cos zaproponowal a on do mnie ze on by chcial zebym jak najmniej , malo nie spadlem z krzesla haha No i elegancki tv z podgladem na pracownikow czy czasrm na chwile nie dychnol ktos

Ksiądz
@Mlody

Telewizor + laptop z podglądem 24/7.

@Paweł, zachęcam Cię do napisania jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę. Na jaką umowę może liczyć nowo zatrudniony pracownik? Czy można liczyć na dodatki do wynagrodzenia?

.....
@Michał

Najniższa krajowa,kasa do ręki. Praca po 57godzin w tygodniu

TAO TAO AZJATO
@.....

Ciekawe kto tyle godzin tam robi. ..zaraz napisz ze po 100 h tygodniowo !

@TAO TAO AZJATO

@pinia

Ryj i Szczupak

P
@Xxx

Są na takich poważnych stanowiskach że muszą od świtu do nocy

Firma bardzo rzetelna. Pomogą pracownikowi w problemach, szefu czasami marudny ale nie taki diabeł straszny kasę wypłacają terminowo nigdy nie było problemów, pracowałem 2 lata i nie było źle, polecam Frezmet

.....

Na jakim stanowisku pracowałeś?

Zuzanna

A co najbardziej podobało Ci się w tym miejscu pracy? Czy można było liczyć na przyjazną atmosferę? Wspominasz o wynagrodzeniu, czy poza podstawą były jakieś dodatki, premie? Dla wielu osób to dość istotna kwestia. Napisz proszę, czy pracodawca wymagał doświadczenia.

Ja pracuje nie długo ale nie narzekam. .ekipa ludzi (usunięte przez administratora) .jak co niektórzy mają dwie lewe ręce do roboty to Im woda z rzeki Jordan nie pomoże. ..Frezmet jest OK. .Ludzie którzy narzekają chyba jeszcze nie widzieli koszmaru na własne oczy.

@Długopis, Twoja wypowiedź nie jest do końca jasna. Jeśli pracujesz bądź pracowałeś w Frezmet to powiedz proszę jak oceniasz pracę w tym miejscu. Jaka atmosfera panuje w firmie?

Długopis

Przy obecnym rynku pracy radzę omijać z daleka, chyba że ktoś lubi adrenalinę.

Nie polecam. Szef Wykorzystuje na maxa nie docenia pracownika. Najchetniej to by jeszcze pobieral oplaty za to ze sie u niego pracuje. Nie polecam nikomu. Chyba ze ktos lubi takie klimaty

@Anonim

Zapomnialem dodac ze jako kilku letni pracownik nigdy nie bylo podwyzki mimo pracy 3 soboty w miesiacu i 52h tygodniowo

Kamery wszędzie jakby się dało to w kiblu też by były . A atmosfera bardzo chujowa , Majster najmądrzejszy w każdej kwesti , przemadrzaly typ, nie potrzeba wielkich umiejętności spawalniczych żeby tam pracować wszystko szlifowane . Stary chce żeby tyrac w każdą sobotę na tej samej stawce nadgodziny tak samo nic więcej a w sezonie ludzie tam robią po 12 godzin . Stawka każdy ma inną ale szału nie ma

a to ciekawe monia jest pracownikiem od kilku miesięcy? jedyne kobiety w tym zakładzie to szefowa i córka, a co do atmosfery pracy to nie polecam, na produkcji jest dużo kamer i nie przed złodziejami.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Frezmet s.c. Szczechla - Częstochowa

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Frezmet s.c. Szczechla
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Żyzna 15
    42-202 Częstochowa