Opinie o Art.Stal Barbara Żmijewska w Wiktorów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Art.Stal Barbara Żmijewska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Art.Stal Barbara Żmijewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art.Stal Barbara Żmijewska w Wiktorów

Pawel

Z firma nie ma najmniejszego kontaktu.

@Pawel

to bardzo ciekawe że Pana opinia pokazala się tego samego dnia co KS. Jaki zbieg okolicznosci nieprawdaż? Szanowny kliencie - my ZAWSZE odbieramy telefon na tyle na ile to mozliwe lub oddzwaniamy. Proszę to zapamiętać!!!!

bartek
@piotr

To kłamstwo, bardzo ciężko się dodzwonić , szczególnie gdy ma być dzień dostawy a ona nie przyjeżdża.

Edek

Polecam zdecydowanie

Edek

Wszystko w porządku miła obsługa polecam jak najbardziej

Paweł Smolarski

U mnie wszystko przebieglo sprawnie i bez najmniejszego problemu. Jestem bardzo zadowolony z efektów, współpracy jak i z obsługi firmy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Art.Stal Barbara Żmijewska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
aga

Szczerze nie polecam tej firmy!! Termin dostawy towaru był kilkukrotnie przekładany. Jak już udało mi się dodzwonić, to ponad dwa miesiące byłam zwodzona wysłuchując kłamstw oraz infantylnych tłumaczeń, że we wtorek będzie gotowa. Kiedy wreszcie brama dotarła była bez podstawowych części do montażu,które mimo obietnic do dziś nie dotarły. Zbyt cienkie słupki nie trzymają masywnej bramy!!! To jeszcze nie koniec przygody z firmą ART. STAL. Właściciel polecił mi Pana do montażu bramy, który w ogóle się nie pojawił mimo uzgodnionego terminu (już nie wspomnę o organizacji materiału i stratach finansowych!!!) Czuję się oszukana i zawiedziona !!!

@aga

Szanowna Pani, nasze transporty są kilkukrotnie sprawdzane pod kątem kompletności zamówienia więc nie ma możliwości, aby coś dojechało niekompletne. Jedyna opcja to taka, że domawiala coś Pani dodatkowo poza kompletem, ale w takim przypadku nie zapłaciła Pani za te elementy. W momencie zamawiania również zawsze informujemy klientów o różnych grubościach słupków, które są w różnych cenach, zawsze staramy się doradzić, aby klienta w 100% usatysfakcjonowac , ale nie zmusimy go do podjęcia prawidlowej decyzji. Nie rozumiem więc zastrzeżeń co do naszej obsługi

aga
@Piotr

Chciałabym żeby to była prawda, ale do dziś nie mam mocowań do siłowników za które zapłaciłam. Co do słupków, to faktycznie, takie mi doradzono, co przyjęłam z pokorą, ponieważ nie mam pojęcia o tej dziedzinie. Jedyny plus jaki widzę,to solidny materiał, z którego zostały wykonane skrzydła bramy. Moja rada- proszę mówić klientom poprostu prawdę, to zdecydowanie polepszy prestiż Państwa firmy. Pozdrawiam

@aga

Pani Agnieszko przede wszystkim musi pani wiedzieć (bo rozumiem że to jest ta cała awantura )to zapłaciła Pani za to co Pani otrzymała ponieważ mocowań do siłowników nie ma w zestawie bramy tylko w zestawie razem z siłownikami, a automatyki u nas Pani nie kupowała. Pragnę podkreślić stanowczo że nie ma uniwersalnych mocowań pod automatykę do bramy tylko każdy model już nie wspomnę że każda firma ma inne mocowania o różnych kształtach i wymiarach. O tym na pewno została Pani poinformowana. Przykro mi jednak że wypisuje Pani na różnych forach bardzo źle o naszej firmie a tak naprawdę cała ta sytuacja nie jest spowodowana naszą nieuczciwością (z tego na pewno wyciągnęlibyśmy konsekwencje) tylko Pani niewiedzą.

@renata pod jaki numer dzwoniłaś ?

Renata

Jeśli jest tak jak Pan pisze to dlaczego Państwo nieodbieacie telefonu , nie odpisujecie na maila? Prosiłam wiele razy o kontakt byłam osobiście miał ktoś do mnie dodzwonić do dziś cisza . Towar niezgodny z zamówieniem. Czekam na kontakt. Pozdrawiam

Bardzo dużo komentarzy Klientów, a to przecież forum pracownicze.

B.P

Mieszkam na Podlasiu. Zamówienie na ogrodzenie z paneli zostało zrealizowane jesienią w ciągu 3-4 dni. Jestem zadowolony z jakości i ceny. Wszystko pasowało , towar był solidnie zapakowany a kierowca ostrożnie go rozładował . Sam montaż elementów to sama przyjemność. B.P

Marcin Łukomski

Ogrodzenie dostarczone błyskawicznie, polecam z czystym sumieniem

Emilia
@Marcin Łukomski

To dobra wiadomość, cieszę się, że jesteś zadowolony z usług Art.Stalu i jestem ciekawa, jakie ogrodzenie zamawiałeś. Czy ktoś z pracowników powie jak się pracuje w firmie? Jakie warunki są oferowane dla nowego pracownika?

KS

Proszę omijać szerokim łukiem tą firmę jeśli nie chcecie stracić pieniędzy i zostać oszukanym. Zamówiłem bramę z przęsłami oraz furtki (wszystko ocynkowane, malowane proszkowo). Podczas sprzedaży wszystko pięknie ładnie. Wszystko będzie za 3 tygodnie (tu już pojawiło się pierwsze kłamstwo). Czekając na towar gdzie już upłynął termin dostawy był on kilkukrotnie przekładany, raz nawet 2h przed rzekoma dostawą. Pomijając już ten fakt. Kiedy towar dotarł okazało się że spora część jest porysowana, są skazy, pełno okruchów zamalowanych, łączenia nie doszlifowane albo za bardzo ze szlifowane. (informacja od pracownika że takie są ich standardy) to jeszcze było nic, brama 4.60 metra była cała wygięta w łuk, różnica 7 cm od poziomu z jednej strony na końcu drugiej. Ogólnie tragedia jakiej nigdy nie widziałem. Brama nie została przeze mnie odebrana. (na mój pech wcześniej zostało opłacone ). Nie dajcie się omamić bo próbują wciskać wam bez faktury co potem w ogóle by nie było podstaw prawnych do roszczeń w stosunku do złodziei. Na szczęście ja mam fakturę podpisaną przez pracowników że towar nie został odebrany itd. Teraz z firma nie ma kontaktu. Zostałem okradziony i (usunięte przez administratora) Jeżeli są to jeszcze jakieś inne osoby proszę się zgłosić do mnie. Sprawa zostało już zgłoszona jak również będzie rozpatrywana w toku sądowym. Naprawdę zaoszczędźcie sobie spokoju i omijajcie tych ludzi szerokim łukiem. Krętacze i (usunięte przez administratora) Inaczej nie można nazwać ale sprawiedliwość ich dosięgnie.

@KS

Szanowny Panie, cała nasza współpraca jest zawarta w mailach i korespondencji. Potwierdza ona Pana kłamstwa i zaciekłą "chęć " odwetu. Odebrał Pan towar bez zastrzeżeń, otrzymał Pan fakturę. Po tygodniu przechowywania bramy, przenoszenia z miejsca na miejsce zgłosił Pan zadrapania. Uwzględniliśmy wątpliwą reklamację. Miał Pan zjawić się 12.09 w naszej firmie i pokazać co się jeszcze Panu nie podoba. Nie przyjechał Pan. (ponoć nie ma z nami kontatku...)Niestety w sobotę wieczorem i w niedzielę nie prowadzimy działalności i nie odbieramy telefonów od klientów. Uprzejmie informuję, iż w świetle Pana oszczerstw zostaną podjęte stosowne kroki prawne w przedmiotowej sprawie.

Ela

Firmę Art stal radze omijać szerokim łukiem. Nikt nie odbiera telefonu, jak coś się chce załatwić to trzeba jeździć osobiście. Pan Żmijewski o osobiście wycenił prace na mojej działce w lutym, termin miał być koniec maja początek czerwca. Kiedy w końcu po licznych próbach udało się skontaktować Pan powiedział ze w ogóle nie pamięta takiego zlecenia, a w ogóle to teraz nie zajmuje się montażem bram i ogrodzeń tylko produkcją. Straciłam ponad pół roku bo na pomiar i wycenę też czekałam. Nie wiem skąd pozytywne opinie o tej firmie, może są klienci lepsi i gorsi ? Może jednych się załatwia a innych olewa?

@Ela

szanowna klientko. Jesli Pani nigdy nic nie zamawiała to informuję że procedura zamawiania wyglada nastepujco: -wybór wzoru -ustalenie ceny -zaliczka -wykonanie -rozliczenie Niestety oprocz punktu pierwszego zaden z powyzszych nie był zachowany więc o jakie zamowienie Pani chodzi? Przepraszam, ale ten komentarz jest delikatnie mowiąc niestosowny i na przyszłość proszę zwrocic uwagę jesli cokolwiek bedzie Pani zamawiać aby zachować ustaloną procedurę również ze swojej strony i wtedy nabpewno nie bedzie Pani tracić czasu. Z wyrazami szacunku Piotr Żmijewski

qwertx01
@Ela

Miałem to samo... umawia się, czas tracisz a i tak nic z tego. Nie wiem jak ta firma się rozwija jak tak działa... (usunięte przez administratora)

Piotr Żmijewski
@qwertx01

Szanowna niedoszła klientko To bardzo poważny zarzut, jak śmie Pani tak twierdzić!!!!!!!!!! Bardzo proszę raz jeszcze przemyśleć co Pani napisała na forum ponieważ ja na pewno nie pozostawię tego bez echa

KS
@Ela

Pozytywne opinie sami sobie wystawiają albo znajomi wystawiają :-) już kilka wyłapałem. Nie zmienia to faktu że to jest porażka. Ja zostałem (usunięte przez administratora) i okradziony przez tą firmę.

Antek Arabski

ja równiez musze dodac od siebie że współpraca układała mi sie bardzo dobrze: szybko, solidnie, bez problemów

Karol
@Antek Arabski

Wypowiadasz się jako klient firmy i fajnie, że jesteś zadowolony z jej usług. Czy odwiedzają to forum także osoby zatrudnione w firmie i mogą zostawić swój komentarz o warunkach pracy? Zachęcam Was do tego.

peterpan

Widzę żę powraca zła passa firmy,ciężko się tam dodzwonić i na realizacje trzeba długo czekać

Adrian

zgadzam się z przedmówcą. Realizacja mojego zamówienia trwała 2dni wszystko zgodnie z ustaleniami. Brama o nietypowaych wymiarach też nie była problemem dla wykonawcy

Krzysztof

Jestem zadowolony z obsługi firmy Zadzwoniłem jednego dnia złożyłem zamówienie i na drugi dzień Miałem towar na działce i to nie małą ilość Polecam współpracę z tą firmą

Antoni

Witam firmanw pełni profesjonalna bardzo duży wybór ogrodzeń na placu, które "fizycznie" można zobaczyć a nie wirtualnie. Zachęcam do skorzystania z usług tej firmy

Grzegorz Piątkowski

Nie sugerujcie się tymi wypocinami. Zapewniam - wszystko w porządku i myślę że będziecie zadowoleni z uslug tej firmy

Piotr Żmijewski

pozdrawiamy bardzo kreatywną konkurencję.

Kupujący oszukany

Porażka nie polecam nie kupujcie towaru którego nie widzicie po zakupie nikt nie odbiera telefonu omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Art.Stal Barbara Żmijewska - Wiktorów

• Jak się pracuje w Art.Stal Barbara Żmijewska?

Zobacz opinie na temat firmy Art.Stal Barbara Żmijewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Art.Stal Barbara Żmijewska
4.5/5 Na podstawie 23 ocen.
  • 21A
    05-250 Wiktorów