Opinie o Art.Stal Barbara Żmijewska w Wiktorów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Art.Stal Barbara Żmijewska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Art.Stal Barbara Żmijewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art.Stal Barbara Żmijewska w Wiktorów

malarz

Witam zastanawiam się nad pracą w tej firmie na stanowisko lakiernik proszkowy z ogłoszenia na olx i mam pytania - jakie są warunki zakwaterowania w miejscu pracy i na stanowisku? - wynagrodzenie na czas ?

BożyDar
@Dorota

Tak zapewnia z Ukraińcami w skrajnych warunkach za darmo. Za budynkami pracowniczymi wali się mnóstwo śmieci na dużym obszarze i gonią szczury, jeszcze czegoś takiego nie widziałem, dziwnie że nikt tego jeszcze nie zgłosił!

Diana Nowy wpis

Cześć, widziałam tu wpisy i pracy dla lakiernika, dla magazyniera, a ja też jestem zainteresowana pracą, ale bardziej w biurze. Czy jak firma prowadzi sprzedaż w internecie, to macie info o wakatach w dziale ecommerce, do obsługi klienta internetowego? I czy do takich zajęć zatrudniają ludzi bez doświadczenia w takiej branży, czy tylko ludzi znający się na handlu internetowym??

Jedni szukają tu opinii o pracodawcach, inni mogą szukać ofert (usunięte przez administratora) czy opisu konkretnych stanowisk. Przedmówczyni była chyba akurat z tej drugiej grupy. Z tego, co znalazłem na stronie firmy, raczej nie prowadzą sklepu internetowego, ale może to nieaktualne dane. Ktoś może potwierdzić?

Dorota
@malarz

A wiecie właśnie czy jak firma zapewnia kwatery, to one są darmowe, czy odbiera pracodawca jakiś % od pensji jako zapłatę za to mieszkanie? Czy pracownik płaci cokolwiek, czy ma za darmo noclegi, wyżywienie itd.?

@Dorota

@Dorota na ogłoszeniu jest wyraźnie napisane " Możliwość bezpłatnego zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy"

Bogusia Nowy wpis
@malarz

To już plus, a jak ze standardem tych mieszkań, wie ktoś? Ile osób razem mieszka i czy warunki są w porządku? W ogóle to jak daleko od pracy są kwatery?

BożyDar Nowy wpis

Mia

Czy są teraz jakieś przyjęcia do ekipy montażowej? Brat szuka takiej pracy, chętnie przyniósłby aplikacje. Da ktoś znać jak długi jest okres próbny? Biorą każdego na sprawdzenie?

@Mia

Aktualnie poszukujemy magazyniera, zapraszam serdecznie 501200234

Gabriela
@Piotr

A jakie trzeba mieć wykształcenie i doświadczenie żeby dostać pracę? Można wiedzieć jakie są przewidziane na początek zarobki? Uprawnienia na wózki widłowe trzeba posiadać?

Jak jest z pakietem medycznym w Art.Stal Barbara Żmijewska? Można dołączyć rodzinę?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Art.Stal Barbara Żmijewska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
ANNA

Dobry stosunek ceny do jakości. Polecam

Agnieszka

Dzień dobry, chciałabym się upewnić, bo jest ogłoszenie na lakiernika proszkowego i w opisie co prawda widnieje umowa o pracę ale napisali, że w okresie próbnym pieniądze do ręki. Czyli na próbnym umowy żadnej nie będzie na nim?

@Agnieszka

Umowa o pracę od 1 dnia

Julita K.

Bardzo miła i pomocna obsługa. Ciekawe ogrodzenia w dobrej cenie

Danuta

Czy firma inwestuje w szkolenia dla pracowników odnośnie produkcji tej stali? czy ktoś zielony w temacie ma szansę na pracę czy zatrudniają jedynie osoby z doświadczeniem w branży ?

Robert

Profesjonalizm w każdym calu. Bardzo sprawna realizacja mojego zamówienia. Niesamowicie kompetentna osoba, z którą kontaktowałem się w celu dobrania najlepszych rozwiązań do mojego konceptu. Bardzo dziękuję za pomoc i kreatywność. Ekipa montujaca wykonała swoją robotę szybko i dokładnie. Polecam.

Jacek

Firma fajna. Prace bezproblemowe, kontakt szybki i co najważniejsze wszystko da się zrobić. Pełna elastyczność. Drobne usterki załatwiane w zasadzie prawie od ręki. Całe ogrodzenie wyszło bardzo profesjonalnie oraz w przystępnych cenach. Szczerze polecam.

Grażyna

Bardzo dobra i rzetelna firma. Całość wykonanej dla mnie pracy oceniam na 6+. Polecam

Ilona
@Grażyna

A w czym konkretnie Ci pomogli? Rozwiniesz?

Magda

Szczerze polecam firmę. Zamówione prace wykonane zostały z największym kunsztem. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim.

@Magda

Aż miło się to czyta. ;) Mogłabym prosić o szczegóły co było robione i jaki konkretnie jest efekt?

@Agnieszka

Panowie robili dla mnie całość ogrodzenie pod domek jednorodzinny. Bardzo fajnie to wszystko wyszło i w dość szybkim tempie gdyż wiadomo są wakacje. Moim zdaniem to dobry fachowiec a raczej człowiek który kocha to co robi bo to od razu widać.

Irek

Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Ogrodzenie wykonane perfekcyjnie. Polecam Art Stal

Grażyna

Zamówienie zrealizowane przed wyznaczonym terminem, pełen profesjonalizm zarówno w doradztwie, jak i montażu, jestem bardzo zadowolona, szybko, sprawnie, fachowo, serdecznie polecam

Damian

Dziękuję panu Markowi i jego ekipie za bezapelacyjnie najszybciej i najlepiej zamontowaną bramę na moim podwórku. Współpraca była bezproblemowa i przebiegała w cudownie miłej atmosferze. Rzetelni fachocy, polecam z czystym sumieniem na 100%. Damian

Przemysław
@Damian

Ile trwała całość? Też mam zamiar zlecić montaż i ciekawi mnie ile na to schodzi czasu.

Magda

Stanowczo nie polecam. (usunięte przez administratora) i naciągają klientów. Złożone zamówienie na elementy ze stali na początku marca z ustaloną w tamtym momencie cena i dogadaniem, że transport przy okazji innej trasy w ciągu 2 tygodni, wszystko to zostało potwierdzone e-mailem (brak informacji, że należy wpłacić zaliczkę czy całość zamówienia). Po 3 tygodniach braku odzewu i moim telefonie, dostałam o informację, że jeszcze nie ma trasy w tym kierunku i że cena będzie już wyższa, bo cena na rynku wzrosła. Oczywiście, że wzrosła, dlatego składałam zamówienie na początku marca i prosiłam o potwierdzenie. Firma nie dostarczyła towaru przez 3 tygodnie i teraz przez to ja mam płacić więcej. Brak trasy w tym kierunku jestem w stanie zrozumieć i poczekać, jednak nie daje to prawa sprzedawcy do podniesienia ceny, obowiązuje cena w momencie zamówienia. Dodatkowo podczas rozmowy obaj Panowie właściciel oraz pracownik, opryskliwi, próbują zagadać, nie dopuścić do głosu i są zdziwieni, że (usunięte przez administratora) klient mówi podniesionym, nerwowym tonem, grożenie, że w taki sposób rozmowy prowadzić nie będziemy. Po informacji, że mam potwierdzenie emailem, że takie działania są niezgodne z prawem, aby zmieniać cenę oraz że obowiązuje mnie cena w momencie zamówienia, Pan właściciel polecił mi egzekwować to prawnie. Tłumaczenie o wzroście cen na rynku. Tak jest wzrost, dlatego składałam zamówienie z początkiem marca, nie teraz. I owszem mam zamiar egzekwować to prawnie. Konsultowałam sprawę z rzecznikiem praw konsumenta i jest to działanie bezprawne, nie ma znaczenia czy jest zaliczka wcześniej lub płatność, ponieważ może być płatność przy odbiorze, na szczęście mam potwierdzenie zamówienia na emailu. Powtarzam, niepoważna, nieodpowiedzialna firma, która (usunięte przez administratora) klientów. Jeżeli ktoś chce składać zamówienie to polecam kupować, płacić i odbierać w tym samym dniu, ponieważ nie można być pewnym ustaleń.

Agnieszka

Bardzo miła i fachowa obsługa, szybka realizacja zamówienia, bardzo dobry kontakt z firmą. Widać duże doświadczenie i profesjonalizm. Polecam.

Warto skorzystać. Najniższe ceny, bardzo dobra jakość towaru

marek

Połasiłem się na tańszy produkt, teraz żałuję , niedość że czekałem ponad pół roku to byłem traktowany jak śmieć. Po niedługim czasie zauważyłem sporo niedociągnięć w sprawach i na lakieże. Dalej tylko obiecują, a przeważnie nie odbierają telefonu

Maverick
@marek

Na czym polegał problem i czy został usunięty, jak warunkami gwarancji.

Jarek

Od pierwszej rozmowy do realizacji zlecenia nie upłynęło nawet 48h, a chodziło o 120 mb ogrodzenia panelowego z bramą i furtką. Zdecydowanie polecam tego wykonawcę.

Karol
@Jarek

O, to świetnie :) Widać, że zależy im na klientach i szybko wywiązują się ze zlecenia. A prócz szybkości zrobili to też dokładnie i tak jak chciałeś?

jaga
@Karol

U mnie robili i bardzo pozytywnie oceniam.

Zostaw merytoryczną opinię o Art.Stal Barbara Żmijewska - Wiktorów

• Jak się pracuje w Art.Stal Barbara Żmijewska?

Zobacz opinie na temat firmy Art.Stal Barbara Żmijewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Art.Stal Barbara Żmijewska
4.5/5 Na podstawie 23 ocen.
  • 21A
    05-250 Wiktorów