Sarat Sp.j. Janusz Harat i Andrzej Susałko

Bielsko-biała

Opinie o Sarat Sp.j. Janusz Harat i Andrzej Susałko

bogdan

sklepik jak za PRL mało towaru i brak rzetelnej informacji sprzedawca zachwala tylko ten towar co chce sprzedać nie polecam

klient

Dobre widać że 21 01 2015 właściciel siedział w domu i pisał same pozytywne opinie na temat swojego sklepu a prawda jest taka że zamówienie które złożyłem i towar miał być za dwa dni zostalo zrealizowano po 2 tygodniach bo towar był niby uszkodzony lub nie przysłali danego modelu osobiscie odradzam i ceny naprawdę wysokie

klient

Fatalna obsługa klienta. Odradzam.

Basia

Rewelacyjnie zaopatrzony sklep! Oferuje najniższe ceny na rynku Polecam!!!!!!!!!

Bartus

Kolejne zakupy na Hulance i kolejny raz jestem zadowolona. Jak zwykle szybko, sprawnie i zero problemów.

Jola

Szybko, przede wszystkim tanio i dowóz za darmo!Czego chcieć więcej ?

matrix

Zawsze trafiam na mega promocje na Hulance! Kupuje tylko na Hulance Polecam

Jarek

Najtańszy sklep agd w Bielsku! Dowóz za darmo jestem bardzo zadowolony polecam

seba
@Jarek 21.01.2015 23:20
Najtańszy sklep agd w Bielsku! Dowóz za darmo jestem bardzo zadowolony polecam

Sorki ale kupiłem taniej w sieciowym sklepie i nie musiałem czekać 5 dni na ściągnięcie z magazynu

Zostaw opinię o Sarat Sp.j. Janusz Harat i Andrzej Susałko - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sarat Sp.j. Janusz Harat i Andrzej Susałko