Opinie o Batmez - Międzynarodowy Transport Drogowy Michał Batóg w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Batmez - Międzynarodowy Transport Drogowy Michał Batóg. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Batmez - Międzynarodowy Transport Drogowy Michał Batóg o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Batmez - Międzynarodowy Transport Drogowy Michał Batóg w Warszawa

Eryk Nowy wpis

Przestaliście być zainteresowani dzieleniem się opinią o pracy w firmie bo jest dobrze? Warto aplikować?

kierowca Nowy wpis

To jest wszystko prawda prawda nie polecam tej firmy nikomu szczerze.

Michal Nowy wpis

Ludzie zastanowcie sie co wy piszecie i konkretnie i podajcie swoje nazwiska jezeli juz piszecie jakas opinie. Powieddzie przez kogo zostaliscie oszukani przez Michala czy przez Emila sam zostalem oszukany i zostalem z kupa dlugow ktorej nie dam rady splacic. Wiec najpierw powiedzcie kto wam pieniedzy nie wyplacil konkretnie a nie tylko widzicie imie nazwisko w nawie firmy ja swoje zobowiazania mam uregulowane wobec kierowcow a firma KARTRANS jest firma ktora nie ma nic wspolnego z Batmezem i prosze nie pisac takich glupot!

byly pracownik Nowy wpis

Uwaga ich nowa firma to kartrans sulejowek zarejestrowana na jego kobietę a zarządza nadal ten oszust

Aplikowałeś do firmy Batmez - Międzynarodowy Transport Drogowy Michał Batóg? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
kierowca

To jest wszystko prawda nie polecam tej firmy nikomu szczerze.

gdyby pan pracował w tej firmie i miał jakiekolwiek doswiadczenie zwiazane z praca w tej firme,to zapewne zmieniłby pan zdanie.jesli ma pan ochote sponsorowania ta firme to pana sprawa. proponuje panu przyjac sie na stanowisko kierowcy i jezdzic na moskwe za 800 zł.za kurs otrzyma pan pieniadze albo nie otrzyma w ratach po 150-300 zł. zycze powodzenia.

Zebro

Witam jak Pan może tak szkalować tą firme ,proponuję samemu założyć sobie firmę i prowadzić ciekawe jaka będzie opinia,jak będą dobrze kraść to pochwalą.Najlepiej zajrzeć na swoje podwórko.

Jacek

pracowałem w tej firmie przez pół roku i przestrzegam wszystkich przed ta firma. pieniadze za kursy płacone w ratach. Musisz ciagle sie upominac bo jak nie to oni nie mysla o zapłacie za prace. Za wizy płacisz sam, ubezbieczenie sam, za uszkodzenia w pojezdzie płacisz sam. sam nie maja auto kasko. za rozmowy słuzbowe z własnego telefonu nikt ci nie odda. (to po cos pan dzwonił) jezdzisz na oparach a najczesciej musisz dokładac swojae pieniadze zeby wrocic do polski. Oni ciagle nie maja pieniedzy na wypłaty. płaca zaliczkowo np 300 zł. Samochody ruiny, ciagle sie psuja zazwyczaj w trasie i nikogo nie obchodzi zeby ci pomoc. naprawiasz sam albo czekasz 3 dni az łaskawa Pani przypomni sobie ze samochod gdzies tam stoi.w tej firmie nie ma mowy o jezdzie zgodnie z przepisami. za mandaty i inne wydatki na moskwie płacisz sam(to po cos pan dał sie złapac) duzo mozna by było o nich pisac to dranstwo. ja dałem sobie spokoj ale wybor nalezy do ciebie. zapomnia

jaro

(usunięte przez administratora) popieram przedmówce i dodam ze sam płacisz z ruska i białoruska wize nie mowiac o ubezpieczeniu które takze sam musisz sobie zapłacić. o kasie zapomnij najważniejsze sa lizingi...ty jestes nikim!

szymon

można sie było spodziewać, ze sam napiszesz sobie opinie. Jesteś mi i nie tylko mi winien pieniądze. wiem, ze juz ich nie odzyskam i chciałbym przestrzec wszystkich którzy chcieliby zatrudnić w tej rodzinnej firmie. to banda złodziei i oszustów. Masz ochotę sponsorować wyjazdy w tej firmie to sie zatrudnij. Ja bardzo żałuję ze dałem sie nabrać i byłem taki naiwny. Sam sobie jeździj cwaniaczku na rosje za 2000 zł. i czekaj na ta jałmużnę po 2 miesiace. Przestrzegam wszystkich przed ta firma!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Batmez - Międzynarodowy Transport Drogowy Michał Batóg - Warszawa

Batmez - Międzynarodowy Transport Drogowy Michał Batóg
  • Igańska 20 lok. 108