Mares Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Paliw

Włocławek

Opinie o Mares Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Paliw

rufus

zalewski - 2011-04-15 14:22:03 to ciekawe dlaczego już nie pracujesz? dobre teksty o tym maresie tutaj biuro z zielnej wypisuje, bo na pewno nikt szczerze tego nie pisze o maresie, same ustawiane teksty ty zalech oddawaj lepiej całą kasę z myjni i odkurzaczy

zalewski

Zostaw opinię o Mares Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Paliw - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mares Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Paliw