niech w końcu rada nadzorcza zajmie się pracownikiem którzy zbierają dodatkowe opłaty od handlujących Ten jeden wysoki jest tak bezczelny i uciążliwy że podły zbiera opłaty i zabiera do własnej kieszeni Tak jest bezczelny że na centymetry czepia się że sprzedawca za szeroko się rozłożył o 30 centymetrów Większość sprzedawców rezygnuje z przyjeżdżania do włocławka Opłata 80 zł za 4 m to ewenement drożyzny na całej Polskę nie ma tak Nie dość że drogo się płaci to jeszcze nie można skorzystać z wolnego miejsca sąsiada Wiem bo podsłuchałem rozmowę kierownika i tego kariera no to ile zebrałeś do naszego podziału No ja musiałem odejść bo to (usunięte przez administratora) Tak dłużej jak będzie to handlujący psychicznie nie wytrzymują Jedna z tych kas fiskalnych jest fałszywa