Transchem Sp. z o.o.

Włocławek

Opinie o Transchem Sp. z o.o.

bob

nie ma co pisać taka prawda

warsztat

słabo płacom i tyle czym dłużej robisz masz mniej ci co przychodzą mają większe stawki od starych pracowników jak to jest.

Mateo

Nie placa na czas, zalegaja mi z gotowka od pazdziernika.

railman
@Mateo 12.12.2016 22:28
Nie placa na czas, zalegaja mi z gotowka od pazdziernika.

Chyba EuroTranschem - to tak może być . Co jak co ale tu nigdy się nie spóźnili z wypłatą !!!

KASIORA

witam wszystkich ,,,pracowalem w tej firmie ,musze powiedziec ze firma Tranchem jest godna polecenia ,nigdy nie bylo problemow z wyplatami urlopami oraz pracami na zlecenie,ten kto naprawde pracuje to zle nie ma ,a wiadomo lesery to jak wszedzie narzekaj ,caly czas im zle . taka jest moja opinia..................jak komus nie pasa to zmien robote, POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZNAJOMYCH....KASIORA.............

maniek

xxxxxx jeśłi chodzi Ci o prace na bocznicy, informuje cię, nie jest to praca na kolei.

maniek

Brygada z II budynku, doskonale znam sytuacje w firmie (z autopsji) wiec nie musisz mi naświetlać. Masz swój punkt widzenia, szanuje to.

TRYBSON

mozna w tej firmie sie szybko rozwijac robic uprawniemia manewrowy ustawiacz rewident i maszynisty i wtedy z firmy transchem przyjmuja cie do firmy angielskej w siedzibie we warszawie ja tak zrobiłem i teraz zarabiam 8-9tys na miesiac. Firma trnschem duzo mnie nauczyła i teraz dobrze zarabam

xxxxx

Witam jak bys chciał pracowac w transchemie na kolej to jest super praca i dobrze płatna . Gdzie na włocławek dostaniesz na czas próbny 1570zł miesiecznie jak zrobisz po okresie próbnym manewrowego to automatycznie pensja twoja rośnie na 2150zł netto po roku robisz sobie ustawiacza i masz znów rosnie ci pensja na 2500zł i masz takie u nich płace stawka zasadnicza 2tys i od 2tys masz premie 60% i dodatek zmianowy 350zł to gdzie tyle dostaniesz na włocławek i nawet na anwilu nie chca juz tyle płacic jak jestes nowy, . I masz jeszcze dodatki na swieta boze narodzenie ,wielkanocne , podgrusza na lato i za nie chorowanie masz tez płatne 20% od stawki

Brygada z II budynku

Zbychu tak czytam wasze komentarze i analizuję. Zarabiają przyzwoicie są tacy-ale pracują po 20 godzin i im zależy na robocie ! Uwierz mi poza dyspozytorem i kierownikiem jest jeszcze kilku chłopaków którym zależy i coś sobą reprezentują i są za to wynagradzani. Wracając do zarobków - Jezeli przychodzę do pracy i na dzień dobry godzę się na 1500 + 60% i zaczynam pracować , to wiedziałem na co sie piszę więc nie jest dla mnie zrozumiały ze po kilku miesiącach zaczynają narzekać jak zle i słabo płacą. Kurcze albo przyjmuje to co proponuja i robię sumiennie swoje - Albo składam wypowiedzenie i szukam lepszych warunków. NIKT NIKOGO NA SIŁĘ TU NIE TRZYMA. Jeszce raz pragnę podkreślić że jest tu bajzel jak wszędzie i szefostwo jest jakie jest , ale też sa pozytywy skoro prawie 200 osób tu pracuje. Ten kto docenia i jest sumienny - jest doceniany sam jestem świadkiem tego typu rzeczy. Tylko niektórzy by chcieli od razu 3 tyś. na rękę i pracować 6 godzin . Ważne że jest praca , płacą na czas , jest socjal ( mały ale jest). jest PKZP i można korzystać i nawet wodę dają w nieograniczonych ilościach heheheheeh

zbychu

Zmianowy. Maszynisci, rewidenci i ustawiacze to nie są ludzie od kopania rowów, tylko wykwalifikowani pracownicy wiec 2000 zł to IMO strasznie marnie, zresztą wystarczy spojrzeć na zarobki ww pracowników w innych firmach z branży kolejowej. A pijanym pobłażają bo takiego wykwalifikowanego pracownika to nie tak prosto znaleść, szczególnie proponując takie pieniądze. Jeszcze sie ciebie zapytam o jedna rzecz. Kto tam przyzwoicie zarabia? Bo chyba tylko dyspozytura i kierownictwo. Które w wiekszości(może poza jedynym lub dwoma osobami) nie ma pojęcia o tej pracy. podro

zmianowy

Transchem Sp.z o.o. -nie jest Spółką "Anwilową ". !!! Powiem tak, płaca jak wszędzie są tacy którzy zarabiają przyzwoicie i tacy którzy mają po 2000 brutto. Lizusostwo było jest i będzie - jak w każdej firmie Ale jeżeli ktoś przychodzi na zmianę aby ją odbębnić i mieć wszystko w poszanowaniu, albo przychodzi do pracy pijany i na bramie podczas kontroli jeszcze ma pretensje ze go kontrolują - no to o co chodzi? Brak szacunku do pracy - jak by nie była ale jest !. Jeżeli słyszymy " pier....le za taka pensję nie robię " To się chłopie zwolnij i zmień sobie pracę za inna pensję. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. I tak się tu patrzy z pobłażaniem na pijanych pracowników ( a jest ich sporo. Średnio 1 na 2 miesiące) dostają drugą szansę a i tak mają to w du...ie. Widocznie rynek pracy sie polepszył we Włocławku. Transchem zatrudnia ponad 200 osób i w odróżnieniu od innych cały czas przyjmuje do pracy. Pracuję tu kilka lat i widzę jak jest - staram się być obiektywnym. Prezes ma swoje za uszami oj ma , ale podejście pracowników też pozostawia wiele do życzenia. Po prostu zakład jak każdy inny ot co !

bezniku

zenada po prostu zenada ale to we wszystkich spolkach anwilowych jak nie włazisz w dupe to nie masz nic ,marna pensja podwyzki tylko dla wybranych ech....

Zostaw opinię o Transchem Sp. z o.o. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transchem Sp. z o.o.