TRANS Nowy wpis
Pracownik

Firma słynna z Włocławka z spadających paneli z hali OSIR, nie mają pojęcia o montażu elewacji, omijać szerokim łukiem

Stanley Nowy wpis
Pracownik

Ktoś taki jak Pan Damnian.N nie powinien firmy nawet prowadzić zwłaszcza po tym co nawywijał w MDA którą doprowadził do bankructwa.

Tomi Nowy wpis
Pracownik

Nie polecam nawet się zatrudniać w tej firmie nie płaci diet na delegacjach, za ubrania robocze które dostaniesz odliczy cię 2 krotność wartości ubrań, straty liczy na pracowników.Wypłaty wypłaca na raty, robisz na budowie starym sprzętem z 2013roku łatanym non stop bo się sypie nawet baterię łatają,Zatrudnia starsze osoby co na taki wiek nie powinny się nawet znajdować na rusztowaniu ze względu na stan i grupę ryzyka.Samochody służbowe taka ruina że non stop są w naprawie, Nikt nawet na włocławku nie chce podjąć się naprawy auta że względu że niektóre warsztaty czekały 2 miesiące na swoją kasę za robotę.

Ktoś
Były pracownik

Firma krzak nie polecam, nie placi zusu ,brqk profesionalizmu, zatrudnia niekompetetnych pracowników a sam szef zachowuje jak rozkapryszona nastolatka , nie płaci na czas nie wyplaca za zalegle urlopy ,noe odbiera telefonow i nie ma z nim kontaktu. Omijać ta firme szerokim łukiem!!

Cxx Nowy wpis
Były pracownik
@Ktoś

Wypłaca na czas. Bo odejściu nie chce wypłacić.... Brak diet itp... Szef stroi fochy jak dziecko....

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Darek

Monter Konstrukcji Stalowych - ile doświadczenia oczekują ?

Do pytającego
Pracownik
@Darek

Nie wymagają

Elżbieta
@Do pytającego

A czy firma ma jakieś inne wymagania wobec kandydatów na nowych pracowników? Chciałabym się dowiedzieć kto może liczyć na pracę w Aluniko Elewacje. Czy każdy ma szansę czy jednak trzeba spełniać jakieś warunki?

Administrator

Wielu użytkownikom szukającym zatrudnienia potrzebne są świeże informacje o firmie Aluniko Elewacje Sp. z o.o. w miejscowości Nowy witoszyn. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnych informacji o tej firmie? Czekamy na twój komentarz.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Aluniko Elewacje Sp. z o.o. - Nowy witoszyn

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Aluniko Elewacje Sp. z o.o.