Autohandel Gti Michał Maksymiuk

NIP: 5841009723 REGON: 190293345

Autohandel Gti Michał Maksymiuk

Opinie o Autohandel Gti Michał Maksymiuk

anonymous

Nie radzę kupować aut z komisu tego osobnika.Oszukuje zatajając stan techniczny samochodów.Ja do dzisiaj męczę się z samochodem kupionym w tym komisie.Na dodatek walczę z firmą windykacyją która domaga się odemnie zapłacenia ubezpieczenia za okres kiedy nie byłem właścicielem auta.Po prostu p Maksymiuk nie dał mi kwitka ubezpieczenia od poprzedniego właściciela a dał swoje jak samochod był w komisie.jednym słowem oszust jakich mało

Zostaw opinię o Autohandel Gti Michał Maksymiuk - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autohandel Gti Michał Maksymiuk