Opinie o Auto Pio- Mar Zbigniew Łukaszuk w Włynkówko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Pio- Mar Zbigniew Łukaszuk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Pio- Mar Zbigniew Łukaszuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Pio- Mar Zbigniew Łukaszuk w Włynkówko

Klient Nowy wpis

Nie polecam tego komisu, omijajcie z daleka. Przyjeżdżam kupić auto, wszystko umówione a tu co? właśnie przy mnie ktoś go kupuje. Dramat. Nie tak się traktuje ludzi. Nie polecam nikomu.

Aneta Nowy wpis

Nie polecam tego komisu, grzebią w autach niby wszystko sprawne... A jak wyjeżdżasz z komisu w taki sposób bajeruja że jak by coś się działo bez problemu naprawia. Kiedy faktycznie coś się dzieje to z kwitkiem odsyłaja że proszę przyjechać kiedy indziej... I nie jest tak że niby mówią że dają gwarancję na swoje auta ,bo wszystko od początku bo zrobiliśmy to na własny koszt po tygodniu pierwsze naprawy. Jakieś wmawianie że może kuny coś zrobiły bajki,bajki... Ludzie uważajcie co podpisujecie tam w komisie.

Małżeństwo Nowy wpis
@Aneta

Witam mielismy podobne problemy wzieli auto do "naprawy" wymienili czesc za max 50 zl i mowili ze wszystko zrobione co sie okazalo ze praktycznie nic nie zrobili tylko usuneli blad , zapewniali ze auto sprawne itp. Kuny i wieworki cos pogryzly stara bajka, pisza auto bezwypadkowe a uczestniczylo w wypadku. Pojechalismy do innego mechanika a tam zostawilismy 3500 zl za naprawe. Fakt do bajerowania sa dobrzy i gadaja glupoty ze naprawia, moze i blachostki naprawiaja ale na mechanice i elektromechanice to wogole sie nie znaja. Jeszcze ten tekst ze ich mechanik przychodzi do pracy kiedy chce zenada!

Luidzi Nowy wpis

Szanowni klienci dlaczego zostawiacie swoje uwagi na forum pracowniczym?

Kondzio

Bajerują na maxa by wcisnąć towar. Nawet jak ujawniasz im prawdę oni dalej wciskają Ci kit. Rozumiem że każdy swoje chwali ale chłopaki....bez przesady bo to już niesmaczne. Te czasy minęły. Moje sugestie dla Auto Pio- Mar Zbigniew Łukaszuk: Więcej szczerości co do Klienta jeśli chodzi o sprzedawane auta! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Być mniej napastliwym i kłamliwym.

Gabriela
@Kondzio

Czy próbowałeś zwracać się ze swoimi sugestiami bezpośrednio do firmy? Na forum GoWork.pl pracodawca może nie zapoznać się z Twoimi uwagami. Dobrze, że napisałeś swoje uwagi na forum,bo uwagi klientów także mogły być dużą wskazówką dla szefostwa. Przypominam jednak, że serwis ten zbiera głównie informacje o pracodawcach i szeroko rozumianych warunków pracy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Pio- Mar Zbigniew Łukaszuk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

zakup auta udany.wszystko zgodne z opisem.jak narazie brak wkladu finansowego .autko sprawuje sie na 6.Pracownik jak i właściciel bardzo komunikatywni.Polecam kupno aut w tym komisie

Prawy

Nie polecam. Buta i buractwo. Jedni z tych co uwazaja sie za naj a tak naprawde to... bez komentarza.

duuuu

lipa