Drabpol Sp. jawna P. Drabczyński i J. Ludwin

Drabpol Sp. jawna P. Drabczyński i J. Ludwin

Opinie o Drabpol Sp. jawna P. Drabczyński i J. Ludwin

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Drabpol Sp. jawna P. Drabczyński i J. Ludwin? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Serwisant

Tylko dla ludzi o silnych nerwach i silnej osobowości. Pracuję tam kilku dwulicowych ludzi co znacznie utrudnia wykonywanie obowiązków. Pomiędzy pracownikami codziennie dochodzi do szykan. Niestety nie którzy pozwalają sobie jeszcze na więcej tzn. na agresywne zachowanie. Można czuć się jak intruz. Polecam osobom które potrafią poradzić sobie z takimi sytuacjami i lubią dobrze "zakrapiane" delegacje. Zatrudniłem się w serwisie i mogę powiedzieć że z trudem można wynieść nowe doświadczenia praktyczne. Powodem jest "wyrywanie pracy z rąk" na zleceniach co samo w sobie utrudnia w drążenie się w obowiązki. Niestety na sprawdzenie się w praktyce miałem tylko okazję podczas gdy, osoba z którą jeździłem na usługi była "pod wpływem". Wszystko determinuję za mała ilość zleceń która nie pozwala osiągnąć odpowiedniego "przerobu" i premii. Wprowadza to napiętą atmosferę i może to właśnie był powód frustracji, a czasem złoślwości kolegi. Mimo wszystko, nawet kiedy osiągnąłem odpowiedni poziom umięjetności, aby samodzielnie wykonywać zlecenia związane z klimatyzacją i po wyrażeniu na to zgody kierownika serwisu, był niedostępny człowiek który oceniał doświadczenie i dopuszczał do pracy. Czekałem na to 3 miesiące i prawdopodobnie czekałbym dłużej. Dodam jeszcze że w momencie kiedy odchodziłem, firma była przed wprowadzeniem zmian które miały na celu zwiększenie dochodów, więc też nakładu pracy w serwisie. Może coś się zmieni w bliskiej przyszłości.

Nick
@Serwisant 29.11.2017 16:40

Przepraszam, dotyczy kolejnej wypowiedzi o alkoholikach

Klient

serwisanci w tej firmie to przeważnie alkoholicy.

Anita

Masakra... Zero poszanowania... (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Drabpol Sp. jawna P. Drabczyński i J. Ludwin - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drabpol Sp. jawna P. Drabczyński i J. Ludwin