Opinie o Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik w Mykanów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik w Mykanów

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

W mieście Warszawa - al. Jerozolimskie 250 były ciekawe oferty pracy na Serwisant. Co powiecie o zarobkach w firmie Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik?

Czy kwota 5500 to dobra stawka w firmie Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik?

Pilot szybowca
Kandydat

Szczęśliwie dla mojego zdrowia, przez pracą w tej firmie uchronił mnie pewien życzliwy instruktor pilotażu. Jesli macie dobrą prace nie staraj się tu o pracę. W firmie panuje klimat poklepywania po plecach kierownika, (usunięte przez administratora)prezesa przez przełożonych i wzajemna zawiść.

Klient firmy Garmin
@Pilot szybowca

Słabe jest to, że prezesa szkalują bezpośredni jego podwładni. Hasło " prezes lubi być oszukiwany" to slogan , który ma bawić klientów. To nie do przyjęcia ,jak na standardy firmy dilerskiej.

P
@Klient firmy Garmin

Kiedyś Drabpol miał zespół zgranych fajnych ludzi, ale coś się tam chyba źle działo i został tylko młody narybek. Ryba psuje się od góry zazwyczaj. Teraz to nawet prezes nie jest dla nich autorytetem.

Janek
@P

Źle dla firmy, że odeszli. Przeniosłem się do Konstancina. Lubiłem klimat i ekipę tej firmy. Było minęło ...

@Pilot szybowca

Wyśmiewanie, zaczepki i ostracyzm, czy ktoś o tym wreszcie napisze? Ilu kolejnych wartościowych ludzi musi odejść? (usunięte przez administratora) w pracy inaczej odbierają osoby, których dotyczy on bezpośrednio, a inaczej obserwatorzy stojący z boku. Pozornie zwykły konflikt, będący przedmiotem dowcipów przy kawie może rujnować życie innego pracownika. Stosowanie (usunięte przez administratora) w środowisku firmowym odpowiada zawsze pracodawca. Jego obowiązkiem jest przeciwdziałanie zjawisku nawet jeśli kierownictwo (sprawca) ironizuje problem.

@Jeszcze pracownik ...

Masz racje. Pracodawca powinien coś z tym zrobić, bo takie podśmiewywanie się może zakrawać o mobbing a to już jest karalne. Dobrze że głośno o tym mówisz. Ciebie to też dotyczyło?

@Marcin

Widziałem, słyszałem. Nie doświadczyłem, ale to kwestia czasu ...

Tomi
@Jeszcze pracownik ...

Jak widziałeś, słyszałeś... to zgłoś, więcej to o tobie mówi że nic z tym nie robisz niż o pracodawcy... puste oskarżenia i tyle, technicy "lotnicy" od 7 boleści

@Tomi

Teraz będzie szukanie, kto to napisał. Nie ważne kto, ważne by coś z tym zrobić. Pracodawca nie jest (usunięte przez administratora) by nie potrafił powiazac faktów. Kolejne odejscia pracowników z niczego się nie wzięły. Nie jest mu na rękę walczyć ze zjawiskiem, a ja nie mam ochoty stać się kolejną ofiarą tej walki.

Były pracownik Nowy wpis
@Jeszcze pracownik ...

Czy coś się zmieniło w temacie ? Czy nadal zamiecione pod dywan ?

Obecny serwisant
@Administrator

Polecam firmę. Koniecznie rzuć obecne zajęcie i zacznij pracę w Drabpolu. Cokolwiek nie robisz zobaczysz jak super ci było do tej pory. Dzień w obecnej firmie jako serwisant bedziesz zaczynał od wypelniania sprawozdania z dnia poprzedniego w specjalnym szablonie na stronie firmowej www. Koniecznie wykup abonament z poradami psychologa i psychiatry. Depresja to choroba zawodowa w tej firmie.

@Obecny serwisant

Nie jest tak źle. Szczerze nigdy nie miałam tyle czasu dla siebie, co w obecnej pracy. Są ludzie, którym przeszkadza CRM. Trzeba w nim wpisywać co się robi i kiedy. To narzędzie jest cudownie... Wpisujesz "(usunięte przez administratora)" prezesowi by ten miał zamydlone oczy ,a ty robisz co dusza zapragnie. Poza luzami, można za darmo, co pewien czas przelecieć się nawet samolotem. Nigdy nie zmienie pracy w Drabpolu bo nie ma lepszej ...

Salt
@Kamila

Ze macie luzy w awionice to nie trzeba o tym wszedzie smarować, bo się skończą.

@Obecny serwisant

Dlaczego depresja to choroba zawodowa w tej firmie ??

Zbig
@Obecny serwisant

Chcesz powiedzieć, ze rozliczanie się ze swojej pracy powoduje u Ciebie depresję i potrzebę porady psychologicznej? To normalne, że z pracy należy się rozliczać, ale jeśli masz z tym problem to rzeczywiście przydałaby się porada specjalisty

Luzik
@Zbig

Ja tam prawie nic nie wypełniam w tym CRMie i też nie ma draki. Nikt tego nie czyta. Robicie wielkie poruszenie, a nie ma o co. Zapewne jest wielu takich, co poza planem pracy nic tam nie wpisuje , albo wypełnia to samo z użyciem funkcji kopiuj , wklej . Ważne by plan był zatwierdzony i można olać całą resztę . Prezes sobie przypomni najwyżej o sprawie za pół roku i postraszy, że zabierze premię w wysokości 5zł (śmiech).

@Obecny serwisant

To aż tak źle że aż psychiatra ci potrzebny? W takim razie szkoda nerwów i zdrowia. Wszyscy pracownicy są niezadowoleni z atmosfery czy tylko w serwisie takie minorowe nastroje?

Tomi
@Marcin

Ludziom nie pasuje, że im samowolke ukrócili, to piszą paszkwile. Moim zdaniem tu się wypowiada 1 albo 2 osoby, reszta to trolle i 1-2 zgorzkniałych byłych (odpowiedz sobie czemu) pracowników. Tego nawet nie warto czytać...

@Tomi

Same trolle tu piszą. Nie wierzę by ktoś był tak (usunięte przez administratora) że opisuje że robi w konia pracodawcę i nie obawia się konsekwencji bo 5 zł to nie kara. Inna rzecz, że taki system może nosic znamiona (usunięte przez administratora). Jeśli tak jest powinna sprawdzić to PiP. Może dzieki temu okazać się, że ludzie maja nie płatne nadgodziny i inne patologie, ktore mogą pogrążyć pracodawce.

PiP i historia świństwa
@Gość

Już kiedyś temu pracodawcy PiP sprowadził zaufany człowiek Prezesa ( jego małżonka). Nie wiesz kiedy wbiją ci nóż w plecy i z uroczym uśmiechem usłyszysz Prezes lubi być oszukiwany. Świństwo jakich mało, które nie jest obojetne tym ,co pamiętają ciężkie chwile w firmie. Potepiam takie rozwiazywanie problemów bo sa destrukcyjne dla firmy. Zależy ci na firmie idz do Szefa i powiedz co jest grane albo odejdź. Nie (usunięte przez administratora) we własne gniazdo .

ciekawość
@PiP i historia świństwa

O kim mowa. Kto jest takim zaufanym czlowiekiem ?

@PiP i historia świństwa

Serio tak było ? Nie słyszałam o tej historii :) Ciekawe jakie kłótnie były w domu potem u Prezesa ;) czy teraz firma też ma jakieś problemy z PIP czy dopóki znowu ktoś nie doniesie nie ma szans na poprawę ?

Sylwia 2
@Sylwia

Nic podobnego nie miało miejsca. Pracownik sprowadził inspekcje .

@Sylwia 2

Żona pracownika sprowadzila PiP. Obecnie ten pracownik jest pupilem prezesa.

@Kamila

Dużo masz tego czasu wolnego w pracy?

@Anna

Inni zasuwają ja jestem od przydzielenia i wstawienia celów dla pracowników.

@Kamila

To tylko źle o tobie świadczy.

Inny Szef
@Kamila

"Kamila" weź się do roboty. Ciagle zwolnienia lekarskie i chodzenie z zadartym nosem. Nos w artykułach o bezpłodności, wieczne pretensje do wszystkich. Już dawno powinien podziękować ci Paweł. Tekst o Głównej Księgowej jest mocno naciągany.

@Inny Szef

Nie no takie stwierdzenie, że ktoś już dawno powinien zostać oddelegowany nie jest zbyt na miejscu. Ale o jakie pretensje do wszystkich Ci chodzi tak naprawdę?

@Anna

Pretensje, opryskliwość, nos w komórce to jak opis Panny z Modlina. Czy to o niej mowa?

Kamila Nowy wpis
@Gość

(usunięte przez administratora)się. Masz świadomość, że możesz stracić robotę? Systematyczność i cierpliwość najlepszym sposobem na (usunięte przez administratora). Juz byli tacy mocni jak ty :).

Anna Nowy wpis
@Kamila

Przez tę ukrytą treść nie jestem pewna intencji tej wypowiedzi. Dałoby radę ubrać to w słowa nieco inaczej? :(

Kolega z działu handlowego.
@Administrator

Czy to dużo. Nie bardzo. Przykładowo kierownik awioniki zarabia 17000 zł. Myślę, że śmiało mozesz wołać wiecej.

Pracownik fabryki Drab
@Kolega z działu handlowego.

Nie ma co zazdrościć. Teraz mamy ULC na głowie. Panowie od szukania w papierach doprawiają mu siwiznę na głowie. Inna sprawa, że jest dobry w tym bo inspektorki wychodzą zawsze szczęśliwi, że coś znaleźliśmy , a to sa tylko kamyki w stercie gruzu. Dodatkowo Prezes, którego trzeba czarować perspektywami sprzedaży bez perspektyw na realizację.

@Pracownik fabryki Drab

Słabo widzę perspektywy rozwoju tej firmy. Wartościowi pracownicy słyszę, że odeszli do innych firm.

@Klient

Wiesz to głównie po forum czy w ktoś z Twojego otoczenia też o tym głośno mówi?

Obcy
@Anna

Mądrość czasów Napoleona. Żeby wygrywać bitwy trzeba zdążyć awansować ludzi ze szczęściem i wiedzą. Ci co szczęścia nie maja polegną , ci którzy maja odejdą. Ci z wiedzą zostaną ale bez szczęścia i też polegną ...

Obcy
@Obcy

Cos od siebie ... Ci co maja samo szczęście siedzą zamknięci w kuchni polowej :).

Elita Drabpolu :)
@Obcy

Głupie te mądrości. Jak masz wiedzę to szczęście Ci nie potrzebne. Ilość niepowodzeń jest odwrotnie proporcjonalna do wiedzy. Ludzie odchodzą za łatwiejszym chlebem i tak jest w Drabpolu.

@Anna

Mówią to pracownicy. Jest coś na rzeczy chyba.

Sylwia
@Kolega z działu handlowego.

jakiego dzialub kierownik tyle zarabia? bo bede wtedy lukac na ogloszenia :D

Paweł ocknij się ....
@Sylwia

Częstym sposobem manipulowania u psychopatów jest wybiórcze przekazywanie informacji, a nawet podawanie niejasnych danych, dlatego że wtedy ludzi łatwiej ze sobą skłócać, wprowadzać niepewność, burzyć zaufanie. Pracownicy zaczynają mieć pretensje do szefa, do siebie nawzajem. Psychopata uważa, że inni ludzie są słabsi i gorsi od niego. Menedżera od psychopaty dzieli czerwona linia niewidoczna dla przeciętnego zjadacza chleba. Menadżer stara się w imię dobra firmy mieć w zespolenie fachowców, psychopata zwalcza ich ...

Halina
@Paweł ocknij się ....

Co Ty mówisz... :D Wybiórcze przekazywanie informacji? A czy komunikacja w tej firmie jakkolwiek działa? Chyba jeśli coś jest niedopowiedziane to zwyczajnie można o to dopytać?

Czary Mary dla Prezesa :)
@Halina

Wszystko dziala w tej firmie , jak ta komunikacja. Są osoby które dużo mówią prezesowi, że zrobią a za plecami zgodnie z maksymalną "Prezes lubi być oszukiwany" nic nie robią. Modlin miał mieć przeniesione biuro Part 21 do siebie . Nowe projekty, obroty, nowi ludzie i zmiany kadrowe. Prezes chodzi, jak pajacyk na sznurku i jeszcze się cieszy, że tak wszyscy go słuchają. Teatr i kabaret, w którym Prezes wydaje polecenia i nic z tego nie wynika :).

Obserwator
@Czary Mary dla Prezesa :)

Pisanie na forum o swoich frustracjach względem kolegi z pracy jest słabe. Jeśli cię coś boli pogadaj z Prezesem. Znam klimat i ludzi tej firmy bo w niej pracowałem. Jak ci to nie odpowiada to zmień firmę. Zważ na to, że czytają to wszyscy i wyrabiają sobie opinie o firmie jako całości.

Dobry duch firmy Nowy wpis
@Paweł ocknij się ....

Nadchodzi czas bardzo chudych lat. Wszystko przy tym to była igraszka. Przetrwać będzie ogromnym wyzwaniem. Nienawiść, zazdrość i wzajemna niechęć dokończy dzieła w tej firmie jeśli czegoś nie zrobicie. Dobierajcie sprawdzonych ludzi i wyrywajcie szybko chwasty bo z nimi daleko nie zajdziecie. Nie pozwólcie by miał wpływ na firmę, ktokolwiek zdradził w obliczu poprzedniej próby. To ważne bo kolejnego kryzysu dla was już nie będzie.

Basia

Zgadzam się że wszystkimi negatywnymi opiniami na temat pracy w tej firmie!!!

Pracownica z działu obok.
@Basia

Jest tam słynna Pani "Śmierć". Mało kto za powód odejscia z tego działu podaje inny powód.

Adam
@Pracownica z działu obok.

A kto to jest ta Pani "śmierć"? Aż strach się bać jak się to czyta.

@Adam

Death końcówkę dopisz sam.

@Kamila

A powiesz o niej coś więcej? Chyba, że to już nieaktualne?

Urlopy
@Anna

Czas urlopów... Mało ma ochotę odpisywać w takim czasie .

@Urlopy

Co właściwie chcesz wiedzieć?

@Kamila

Ja jestem ciekawa o co z tą Panią chodzi. Wy sobie tak żartujecie tylko czy naprawdę ma jakiś wpływ na pracę innych?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Magazynier w firmie Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Stolarz
(82 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Karol

Z daleka od tej firmy, zwłaszcza od działu księgowości!!!! Jeżeli nie chcecie nabawić się choroby psychicznej.

Halina
@Karol

To co jest nie tak w tym dziale księgowości że aż choroby psychicznej można dostac?

Ciekawski
@Halina

No właśnie? Jestem bardzo zainteresowany tym tematem bo jestem w trakcie rozmów o pracę w tej firmie.. faktycznie tak źle traktują pracowników, i co przez to rozumiecie?

Ciekawski
@Karol

Czyli co jest nie tak? Jestem w trakcie rekrutacji, chętnie się dowiem szczegółów?

Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier Produktu. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik?

HReskii
@Pytanie

Aby zostać członkiem Drabpol Sp. J. P. Drabczyński i Wspólnik należy spełnić warunki wyszczególnione w ogłoszeniu na stanowisko. Nowe ogłoszenia dodawane są na bierząco.

Krystyna
@HReskii

A najlepiej tutaj przez portal aplikowac czy udać się osobiście do Was, czy to Wam robi różnice?

HReskii
@Krystyna

Aplikować można przez stronę albo na miejscu. Aktualne oferty pracy znajdziesz na (usunięte przez administratora) i na stronie firmy.

Jaki dress code obowiązuje w Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik?

Zigi
@Pytanie

To zależy od stanowiska, ale nie ma żadnego oficjalnego. Można powiedzieć, że wśród pracowników biurowych obowiązuje "business casual"

Tymek

Podpowiedzcie czy mimo tej trudnej sytuacji są szanse na prace w firmie?

Czujnik
@Tymek

Jak najbardziej, w tej chwili poszukujemy przede wszystkim serwisantów, ale i w handlu na pewno się coś znajdzie. Warto się odezwać.

Karol

Dlaczego tak szybko postanowiłeś zwolnić się z pracy? Co konkretnie nie odpowiadało Ci w Drabpol i jakie zadania były Ci przypisane? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

Obserwujący

Nie dziwię się. Słowo porażka to mało, dramat to właściwe określenie. Ja przetrwałem, z dwójką innych osób, tylko dwa miesiące i bardzo żałowałem odejścia z poprzedniej firmy. Na całe szczęście mogłem wrócić do byłego pracodawcy. P.S. Czy w firmie nadal działa zasada zdawanie egzaminu przed prezesem? Czy nadal nowi pracownicy dziedziczą nr tel. służbowych po tych co już uciekli? Jak tam samolot w Mykanowie? Dalej stoi? Pozdrawiam wszystkich co pracowali i ostrzegam tych co planują się zatrudnić.

Pantacho
@Obserwujący

zasada zdawania nadal działa, ale nie widzę w tym żadnego negatywu, więc może osobnik zbyt sfrustrowany na pracę z ludźmi :) Co do numerów, to jak inaczej miałoby to działać? znasz firmę w której usuwa się wolne numery i zakłada nowe? jest rotacja (choć niewielka) więc i numery czasem się trafiają "w spadku", to chyba oczywiste... samolot już rozebrali niestety.. tych co planują też ostrzegam, przed fajną firmą która stawia na rozwój i pracowitość, a nie "przezimowanie" do kolejnej roboty...

Marcin

@d. A jakieś inne dodatki?

Pantacho
@Marcin

jest system premiowania, oczywiście dla ambitnych i pracowitych...

Czy w Drabpol Sp. jawna P. Drabczyński i J. Ludwin są paczki/bony świąteczne?

D.

nie ma

tratatam

ha, pytasz o alkoholika? Popatrz na Wojtka z serwisu i będziesz miał odpowiedź

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Drabpol Sp. jawna P. Drabczyński i J. Ludwin? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Serwisant

Tylko dla ludzi o silnych nerwach i silnej osobowości. Pracuję tam kilku dwulicowych ludzi co znacznie utrudnia wykonywanie obowiązków. Pomiędzy pracownikami codziennie dochodzi do szykan. Niestety nie którzy pozwalają sobie jeszcze na więcej tzn. na agresywne zachowanie. Można czuć się jak intruz. Polecam osobom które potrafią poradzić sobie z takimi sytuacjami i lubią dobrze "zakrapiane" delegacje. Zatrudniłem się w serwisie i mogę powiedzieć że z trudem można wynieść nowe doświadczenia praktyczne. Powodem jest "wyrywanie pracy z rąk" na zleceniach co samo w sobie utrudnia w drążenie się w obowiązki. Niestety na sprawdzenie się w praktyce miałem tylko okazję podczas gdy, osoba z którą jeździłem na usługi była "pod wpływem". Wszystko determinuję za mała ilość zleceń która nie pozwala osiągnąć odpowiedniego "przerobu" i premii. Wprowadza to napiętą atmosferę i może to właśnie był powód frustracji, a czasem złoślwości kolegi. Mimo wszystko, nawet kiedy osiągnąłem odpowiedni poziom umięjetności, aby samodzielnie wykonywać zlecenia związane z klimatyzacją i po wyrażeniu na to zgody kierownika serwisu, był niedostępny człowiek który oceniał doświadczenie i dopuszczał do pracy. Czekałem na to 3 miesiące i prawdopodobnie czekałbym dłużej. Dodam jeszcze że w momencie kiedy odchodziłem, firma była przed wprowadzeniem zmian które miały na celu zwiększenie dochodów, więc też nakładu pracy w serwisie. Może coś się zmieni w bliskiej przyszłości.

Nick
@Serwisant

Może konkretniej, a nie tylko gołosłowne oskarżenia...

Nick
@Serwisant

Przepraszam, dotyczy kolejnej wypowiedzi o alkoholikach

Klient

serwisanci w tej firmie to przeważnie alkoholicy.

Anita

Masakra... Zero poszanowania... (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik - Mykanów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik?

Zobacz opinie na temat firmy Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drabpol sp.j. P. Drabczyński i Wspólnik
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.