Drabpol sp. jawna

Częstochowa

Opinie o Drabpol sp. jawna

anonymous

Tylko dla ludzi o silnych nerwach i silnej osobowości. Szykanowanie wśród pracowników jest normalne. Proszę uważać na to co się mówi.

Przezorny

Napiszę tylko kilka zdań. Miałem "przyjemność" pracować w firmie. Nie polecam, a nawet przestrzegam. Dla przyszłych kandydatów ostrzeżenie. Zastanówcie się czy aby wasza dotychczasowa praca jest aż taka zła bo czeka was hmm wielkie zaskoczenie :O. Kiedyś usłyszałem interesujące stwierdzenie, które krąży między pracownikami "Ciekaw po kim masz telefon?". Tyle w tej sprawie. Pozdrawiam.

DrabpolMEN

Ostatnio Prezes Drabczyński po urlopie na rządzenie pracownika zakazał kadrowej udzielania takowych urlopów. Jak dowiedziałem się od jednego z pracowników firmy DRABPOL urlop może udzielić tylko i wyłącznie sam prezes. Czyli jesteś w potrzebie, a nie ma prezesa to tylko zwolnienie dyscyplinarne cię czeka, bo urlopu wziąć nie możesz. Firma absurdów. Uważajcie zanim złożycie tam swoje C.V.

Zostaw opinię o Drabpol sp. jawna - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drabpol sp. jawna