Opinie o Drabpol sp. jawna w Częstochowa Akacjowa 24/26

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drabpol sp. jawna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drabpol sp. jawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drabpol sp. jawna w Częstochowa Akacjowa 24/26

Kamila

Hej, praca w Drabpol jest spokojna? Co powiesz na ten temat?

D.
@Kamila

Nie jest wcale tak źle, jak poniższe opinie wskazują. Pracowałam kiedyś u "gorszego " pracodawcy. Cy praca spokojna - zależy jak czesto ma sie styczność z Prezesem , ale raczej tak

Lotnisko
@D.

Prezes jest jaki jest , ale jednego nie można mu zarzucić. Jest 100% słowny. U niego słowo to słowo. Są ludzie, którzy lubią z niego drwić (kierownictwo). Mocni w gębie tylko za jego plecami. Spróbuj zobacz , sam oceń.

Zuzanna
@Lotnisko

Co to znaczy, że 'prezes jest jaki jest'? Napisz na ten temat coś więcej, mimo wszystko...

Obserwator
@Zuzanna

Wtrące swoje 5gr do rozmowy. Kiedyś pracowałem w firmie. Bardzo dużo wyniosłem z owej firmy. Z perspektywy czasu bardzo dobrze wspominam szefa (prezesa). Trudno odnieść się do wypowiedzi malkontentów bo ja mogę tylko powiedzieć, że z biegiem czasu szef stał się bardziej opanowany i mniej impulsywny. Walczy o ludzi ( specjalistow) jeśli sa tego warci. Jeśli zmienisz prace to na pewno nie z powodu złego prezesa bo takiego nie znajdziesz. W firmie ścierają się często ze sobą ludzie o duże wiedzy i umiejętnościach. Czesto wypadają gdzieś jednostki bo nie radzą sobie z ciągła rywalizacją , która jest tu dość ostra. Nie jest to złe ale po pewnym czasie staje się niebezpieczna dla zdrowia. Pozostają jednostki wybitne, ambitne ale ( tu haczyk) eliminują wszelkie zagrożenia dla firmy i siebie (swojego statusu). Bardzo polecam firmę tym, którzy chcą się czegoś nauczyć. Tu wiedzy Ci nikt nie będzie wydzielał. Jak masz zapał do pracy i chęci ta firma jest dla Ciebie.

Jolanta
@Obserwator

Hej, jestem ciekawa jak wyglądała twoja rekrutacja do firmy? :) Masz jakieś wskazówki? Piszesz że prezes walczy o ludzi, w jaki sposób? :D Można liczyć na premie/jakieś dodatki?

Obserwator
@Jolanta

Staniesz się wartością dla firmy to zobaczysz to w wynagrodzeniu. Każdy rekrutację w firmie przechodzi chyba podobnie. Zacznij od wysłania C.V. :). Sa premie ale szef indywidualne podchodzi do tematu wynagrodzeń i wszystko jest do ustalenia. Jak ustalisz tak będziesz miał / miała. Nie ma obawy , że cie wykołuje bo jest słownym gościem.

Zuzanna
@Obserwator

A po wysłaniu CV - pewnie rozmowa o pracę? Jak ona wyglądała, o co pytali? :-)

Jolanta
@Obserwator

Wielkie dzięki za odpowiedź :) Mogę wiedziec ile czasu pracowałeś w tej firmie? Chyba trochę czasu, skoro masz o niej pozytywne zdanie?

@Obserwaror
@Jolanta

Bardzo bardzo dlugo . Liczone w juz dekadach. Sorki za zwłokę.Dawno nie wchodziłem na to forum stąd taka zwloka w odpowiedzi.

Ewelina Nowy wpis
@@Obserwaror

Ok, jeśli w dekadach to serio długo. To jak w takim razie przez te lata system podwyżek u Ciebie się kształtował?

Obserwator Nowy wpis
@Ewelina

Nie narzekałem. Prezes to człowiek, z którym można wiele ustalić i nie trzeba tego spisywać :). Zawsze wywiązywał się z ustaleń.

Ewelina Nowy wpis
@Obserwator

No to spoko, że szło się z nim dogadać. Ale to on tak zawsze w 100% jest dostępny dla zwykłego pracownika? A jak inni przełożeni tutaj?

Obserwator Nowy wpis
@Ewelina

Każdy ma swoich ulubieńców:). Sa lepsze i gorsze dni. Ja pamiętam te lepsze bo było ich więcej.

Norbert

Może mi ktoś podpowie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników, jaką umowę proponują?

HReskii
@Norbert

Firma ciągle poszukuje nowych pracowników, ogłoszenia pojawiają się na bierząco zarówno na stronie internetowej formy jak i serwisach typu LinkedIn i Pracuj.pl. Obowiązuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. https://www.pracuj.pl/praca/drabpol;kw?rd=30

hmm

@Gorral a czemu powinien wejść tu PIP niby?

Gorral

moze do firmy powinna wejsc PIP

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Drabpol sp. jawna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Kamila

Wasze opinie o Drabpol nie przedstawiają tego pracodawcy w pozytywnym świetle. Jakie macie w tym momencie opinie o tej firmie? Proszę Was o wznowienie dyskusji na temat tej firmy. Każdy komentarz będzie ważny z perspektywy osób zainteresowanych zatrudnieniem w tym miejscu.

Tylko dla ludzi o silnych nerwach i silnej osobowości. Szykanowanie wśród pracowników jest normalne. Proszę uważać na to co się mówi.

Przezorny

Napiszę tylko kilka zdań. Miałem "przyjemność" pracować w firmie. Nie polecam, a nawet przestrzegam. Dla przyszłych kandydatów ostrzeżenie. Zastanówcie się czy aby wasza dotychczasowa praca jest aż taka zła bo czeka was hmm wielkie zaskoczenie :O. Kiedyś usłyszałem interesujące stwierdzenie, które krąży między pracownikami "Ciekaw po kim masz telefon?". Tyle w tej sprawie. Pozdrawiam.

DrabpolMEN

Ostatnio Prezes Drabczyński po urlopie na rządzenie pracownika zakazał kadrowej udzielania takowych urlopów. Jak dowiedziałem się od jednego z pracowników firmy DRABPOL urlop może udzielić tylko i wyłącznie sam prezes. Czyli jesteś w potrzebie, a nie ma prezesa to tylko zwolnienie dyscyplinarne cię czeka, bo urlopu wziąć nie możesz. Firma absurdów. Uważajcie zanim złożycie tam swoje C.V.

Zostaw merytoryczną opinię o Drabpol sp. jawna - Częstochowa

Drabpol sp. jawna