Malbork

Opinie o Pneumoregent Bis Spółka Jawna Mechanika Pojazdowa - Handel Częściami Dariusz Seroka, Mateusz Seroka

TRyty

Płacą dużo wiecej,ale warunki gorsze niż w GC. Ale gosć inwestuje,w sumie nie jest zle

pneumo

siemka.a jak tam wyglada sprawa umowy o prace??lepiej placa niz obok w gc service??

Zostaw opinię o Pneumoregent Bis Spółka Jawna Mechanika Pojazdowa - Handel Częściami Dariusz Seroka, Mateusz Seroka - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pneumoregent Bis Spółka Jawna Mechanika Pojazdowa - Handel Częściami Dariusz Seroka, Mateusz Seroka