Rob-Trans Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Sękara

Malbork

Opinie o Rob-Trans Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Sękara

szofer malbo

Robtrans Malbork to firma którą kierowcy powinni omijać szerokim lukiem, szef nie szanuje swoich kierowców jak i reszty pracowników a wypłaty bierze z sufitu, tak naprawdę nie wiesz na jakiej podstawie wyliczana jest wyplata. Przepracowałem tam około trzech lat, sam sobie się dziwie jak moglem tam wytrzymać, szczerze nie polecam.

wiadukcik

sluszna racja szefa lekarz w [usunięte przez moderatora]robi a jego zona tepina

driver

atmosfera do bani głównie walisz samą skandynawie potrącenia za prom szef [usunięte przez moderatora]

scanior
@driver 04.05.2013, 18:20

kto za prom potrąca?

Zostaw opinię o Rob-Trans Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Sękara - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rob-Trans Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Robert Sękara