Opinie o Termotechnika Systemy Grzewcze Siudak Grzegorz w Malbork

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Termotechnika Systemy Grzewcze Siudak Grzegorz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Termotechnika Systemy Grzewcze Siudak Grzegorz o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termotechnika Systemy Grzewcze Siudak Grzegorz w Malbork

Grzegorz Nowy wpis

,,Będę nekał na wszystkie możliwe i zakazane sposoby'' To jest wpis Zygmunta Kilińskiego wyjaśniam Panu, że to są groźby karalne. Tak mam do oddania firmie pieniądze.Lecz wyjaśnię Panu że firma trafiła na kilku nieuczciwych klientów, którzy nie zapłacili za wykonaną pracę mam wyroki sądowe i umorzenie od komorników. W tym czasie powstały zadłużenia do US i ZUS żebym mógł funkcjonować podpisałem ugodę z US i ZUS żeby spłacić zaległości do Państwa aby nie zabronili mi prowadzenia DG.Jezeli spłacę te zadłużenia to napewno odzyska Pan swoje pieniądze.Rozmawialem z Panem o rozliczeniu i wie Pan jaka jest sytuacja.

zygmunt Nowy wpis

Nie zmienił opinii o swojej firmie zalegającej ponad 8000zł od 2013 roku. Nawet komornik jest bezsilny wobec jego zadłużeń

Edward Nowy wpis
@zygmunt

Czemu komornik jest bezsilny? Firma nie ma żadnego majątku z którego można windykować należność? Wyjaśnisz mi?

Elżbieta Nowy wpis
@zygmunt

jakiej opinii i skąd? nie wiem o co chodzi a mnie bardzo zaciekawiłeś

Niki

Łatwo jest oskarżać tylko czy macie pewność , że informacje są zgodne z rzeczywistością?

@Niki

Są pewne i niema wątpliwości. Podaję też nazwę swojego zakladu któremu zalega wraz z odsetkami pona 7000zł a było tylko0 3000zł

@Niki

Jest to pełna prawda a należność z roku 2013 wynosi w podstawowej wartosci ok.3000zł + koszty sądowe i odsetki. Na telefony nie reaguje. nie neguje też nalezności ,unika komornika.

@Niki

Jak mozna zlecać cokolwiek takiemu (usunięte przez administratora)? Będę nekał aż do uzyskania należności . Mam nakaz komorniczy i wyrok sadowy. Zgłosze do krajowego rejestru dlużników i zablokują wreszcie konta a sąd zajmie sie oszustem który ma więcej długów niz włosów

Zygmunt

Nawet telefonów nie odbiera .Wszystkie jego deklaracje warte funta kłaków. Nie spotkałem jeszcze tak perfidnego (usunięte przez administratora),który prowadzi nadal firmę. Posiada mieszkanie własnościowe obłożone wyrokami komorniczymi . Będę nekał na wszystkie możliwe i zakazane sposoby

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Termotechnika Systemy Grzewcze Siudak Grzegorz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
magister

Jeśli kontrahenci mają podstawy do oczekiwania na zapłatę to forum pracownicze nic nie pomoże.

Zygmunt

Niesolidna firma. Zamówione elementy nie opłaca i zalega z wierzytelnościami latami. unika komornika

Zygmunt

Jeden z wielu (usunięte przez administratora) Jedyne co posiada to mieszkanie własnościowe obłożone zobowiązaniam,i komorniczymi. Do tego olbrzymie zaległości podatkowe. Ucieka jak szczur od (usunięte przez administratora)klientów i wierzycieli. Daleko trzymać się od takiej firmy

Co słychać w firmie Termotechnika Systemy Grzewcze Siudak Grzegorz w mieście Malbork? Oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się osoba, w firmie Termotechnika Systemy Grzewcze Siudak Grzegorz, który ma jakieś wieści?

Zygmunt

To samo pytanie sobie zadaję ale od komornika wiem że unika kontaktów z powodu zadłużenia a niestety jest już w gronie poptęznie zadłużonych.

zygmunt

Od kilku lat oczekuję na zapłatę kwoty ok.3000zł .Mam wyrok sądowy oraz nakaz komorniczy ale niestety stosuje uniki .Ostatnia deklaracja uregulowania do dnia 15.08 .2019 zaowocowalla likwidacją numeru kontaktowego telefonu. Unikać takiej firmy zalecam

Zostaw merytoryczną opinię o Termotechnika Systemy Grzewcze Siudak Grzegorz - Malbork

• Jak się pracuje w Termotechnika Systemy Grzewcze Siudak Grzegorz?

Zobacz opinie na temat firmy Termotechnika Systemy Grzewcze Siudak Grzegorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termotechnika Systemy Grzewcze Siudak Grzegorz?

Termotechnika Systemy Grzewcze Siudak Grzegorz
  • Os. Stare Miasto 2 lok. 26