Katowice

Opinie o Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medyczne

Oresays

Powiem tak...nie wszyscy są źli, nie wszyscy są dobrzy. Faktycznie, ten szpital ma swoje dobre strony i złe Kapitalne sale operacyjne, świetna baza naukowa. No ale nie można pacjentowi nie wierzyć, że ma alergię na antybiotyki! Zwłaszcza jak walą antybiotyk a pacjent puchnie i mówi, że czuje się jakby ktoś go wpakował do pieca hutniczego. I nie można uczucia gorąca u 33 latka brać za klimakterium! Za to profesorowie pierwsza klasa, to samo diagności. A pielęgniarki...niby się starają zachowywać etycznie, ale mam wrażenie, że niektóre nie wytrzymują presji, jaka jest skutkiem wysokiej opinii, jaka dzięki najnowszym technologiom operacyjnym, ciąży na całym personelu tego katowickiego szpitala. Super kapelan. Chirurdzy...stoją na różnym poziomie, od wirtuoza po słabeusza. Od odważnego po bojaźliwego.

Nie polecam nikomu pracy w tym obozie pracy. To co teraz tam się dzieje to jakiś koszmar. Brak poszanowania dla pracowników, jak ci się nie podoba to się możesz zwolnić -odpowiedź na jakiekolwiek próby zgłoszenia problemu. Poza tym pojedyncze dyżury nocn i gdzie tu jest BHP skoro kobieta może dźwigać do określonej wagi a pacjenci którzy są leżący ważą znacznie więcej.W związku z wakatami na oddziałach pielęgniarki mają mase nadgodzin a pensja szału nie robi. Kumoterstwo z Ceglanej mamusia Kierownik, córunia zastępca, poziom wiedzy zerowy. Jak pojdziesz na L4 to ci premi rocznej nie wypłaca. Nie polecam nikomu.

Zostaw opinię o Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medyczne - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medyczne