Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGB Human Resources Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

xvz

Jesli komus zalezy i jest pracowity to szansa na prace po odbytych praktykach jest duza. W oddziale Gliwickim jest fajnie - przyjazna atmosfera, wszyscy wzajemnie sobie pomagaja, polecam !

MMM

Hej czy jest duża szansa dostać pracę po odbytych praktykach?

iwo

Czy ktoś pracował w oddziale Gliwice??? jak tam jest ??? i jakie wynagrodzenie jeżeli już się dostanie tą pracę ????

BREL0

PISZĘ SIĘ mieliście !!!!

Firma PGB Human Resources Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Project Manager (instalacje elektryczne, teletechniczne). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
JnT

Tak, jest. Ja mam. Zależy od doświadczenia albo jeżeli nie masz takiego, to wtedy od wyników w trakcie pierwszych miesięcy.

nie ma

brb

tak, najniższą krajową. w netto. umowy głównie cywilno-prawne. nie wiem jak jest teraz, podobno miało się coś pozmieniać w związku z nowymi inwestycjami. spytałabym koleżanki/kolegów z byłego zespołu, ale wszystkie osoby, z którymi pracowałam są już w innych firmach ;)

brb

większość osób z mojego zespołu nigdy nie przekroczyło pensji minimalnej.

gall anonim

Spędziłem trochę czasu w tej firmie i cóż, nie polecam. W zasadzie potwierdzam wszystkie negatywne wypowiedzi, poza tym, że ludzie są niefajni. Zależy jak się trafi, ja miałem w dziale samych fajnych i pomocnych ludzi. Ale to był jedyny plus tej pracy (no i lokalizacja w centrum miasta).

Maga

Nie polecam pracy w tej firmie. Zwłaszcza w dziale doradztwa HR i szkoleń. To niestety czysty telemarketing. Jedynym plusem jest miła atmosfera.

Beata

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Ja trafiłam do świetnego zespołu. Mimo krótkiego czasu, wiele się nauczyłam, ale stwierdziłam, że to nie to, nie ta branża. Nie każdy nadaje się do tej czy innej pracy i trzeba być tego świadomym. Pozdrawiam koleżanki i bosa ;) z Czempinia :D

nick

Bylam praktykantka i musze ocenic pozytywnie doswiadczenie jakie zdobylam trwalo to krotko ale dla mlodej osoby to juz jakas wizja na przyszlosc

Laura

Dziwią mnie opinie powyżej. Odbyłam praktyki w PGB, z racji tego, że rynek pracy jest wymagający i bez doświadczenia nie ma żadnej szansy na godną przyszłość ani chwili nie żałowałam tej decyzji. Muszę przyznać, że zespół do którego trafiłam sprawił, że praca stawała się przyjemnością. Studiuje doradztwo zawodowe i personalne i muszę powiedzieć, że 3 miesiące dały mi więcej aniżeli rok studiów. Bardzo wiele zawdzięczam mojej koordynatorce, która nie dość, że jest fantastyczną i ciepłą osobą, to ma smykałkę do rekrutacji i dzięki niej czuje się pewniej w kwestiach telemarketingu, head- huntingu, pozyskiwania klientów i całej otoczki tej pracy. Polecam odbycie praktyk osobą, którym zależy na doświadczeniu, cennej nauce z zakresu HR. Dostaje się za darmo ogrom wiedzy i szkoleń, które przydadzą się w przyszłości osobą, które wiążą swoją karierę z doradztwem personalnym. Jeśli chodzi o niepochlebne opinie o ludziach, to owszem są różni, ale w każdym miejscu na świecie spotykamy odrębne charaktery, niekoniecznie pasujące do naszych i na tym polega życie, poznawanie ludzi, nawiązywanie relacji pozytywnych i negatywnych jest nieodłączną częścią naszego życia w PGB, na uczelni, czy innej firmie.

Przemek

Kończę właśnie praktyki w PGB. Moim zdaniem firma jest bardzo konkurencyjna na rynku i ma bardzo dobrą ofertę, chociaż wydaję mi się, że jest dosyć mało rozpoznawalną agencją, co przydałoby się poprawić. Warunki jakie proponuje klientom są korzystne, szczególnie jeżeli chodzi o success fee. Natomiast praca w PGB ma też dużo zalet - atmosfera jest świetna, pewnie to też zależy od zespołu, ale moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Fajne jest to, że mamy dużą swobodę działania i praca jest kreatywna, a rozlicza się nas głównie z efektów. Można się tu dużo nauczyć, firma stawia na młodych, daje studentom perspektywy na dobry start.

Katarzyna Strzykała

Właśnie zakończyłam pracę w PGB HR. Pracowałam tam przez 3 miesiące, najpierw jako praktykantka, później jako młodsza konsultantka na stażu w Dziale Finansowym. Z całą pewnością można wiele się nauczyć i wbrew panującym opiniom, konsultant nie zajmuje się tylko sprzedażą. Na początku każdy dostaje opis stanowiska, więc jak już zostało wcześniej wspomniane, wie na co się decyduje. Odnosząc się do jednej z opinii na goworku, że nie można przeczytać umowy przed podpisaniem, jestem najlepszym przykładem tego, że to nie jest prawda. Owszem, umowy nie można wziąć do domu przed podpisaniem (jak w większości firm), ale ze spokojem można przeczytać na miejscu i w razie jakichkolwiek wątpliwości wypytać o wszystko. Wracając do kwestii sprzedaży, telemarketing zajmuje dziennie około 2-3 h na praktykach (później zajmuje mniej czasu) i jest niezbędny do tego, żeby mieć klientów i móc prowadzić rekrutacje. Osobom, które boją się, że telefon ich ugryzie, a dzwonienie stanowi dla nich problem, odradzam tę pracę, bo oprócz telemarketingu, chcąc prowadzić rekrutacje, trzeba dzwonić też do kandydatów. Pracy jest zawsze dużo, więc jeśli ktoś myśli, że w godzinach pracy pogra sobie w sapera, to również odradzam. Odwołam się jeszcze do jednej z opinii na temat tego, iż w firmie panują złe warunki do dzwonienia, gdyż w pokoju siedzi za dużo osób. Nie wydaje mi się, żeby około 10 osób było zbyt dużą ilością. Przede wszystkim, nigdy nie jest tak, że wszyscy na raz dzwonią. Jeśli ktoś potrzebuje więcej spokoju podczas dzwonienia, to są do tego specjalne miejsca, z których ja osobiście nigdy nie miałam potrzeby korzystać. Wcześniej pracowałam na infolinii, więc dobrze wiem, co to są bardzo złe warunki do prowadzenia telefonicznej rozmowy z klientem, w sali w której w jednej minucie jednocześnie rozmawia jakieś 60 osób. Ktoś też wcześniej żalił się na rywalizację między pracownikami i podbieranie sobie klientów. W firmie panuje zasada koleżeństwa i nie podbierania sobie klientów, mój dział i osoby z którymi najbliżej współpracowałam, rygorystycznie przestrzegały tych zasad. Owszem, w firmie pracuje dużo różnych osób, i jak wszędzie, znajdą się czarne owce, które nie rozumieją zasad koleżeństwa i którym trzeba zwracać uwagę, ale to są wyjątki od reguły. Jednym z największych plusów firmy jest bardzo dobra atmosfera. O wszystko można zapytać i liczyć na pomoc. Nie wiem jak jest w innych działach, ale w moim, jeśli miałam jakieś wątpliwości, uwagi, zawsze mogłam otwarcie o tym porozmawiać z bezpośrednim przełożonym, co bardzo sobie ceniłam. Zawsze też mogłam liczyć na uwagi, co robię dobrze, a co zmienić, aby mieć lepsze wyniki. Wiedziałam też, że moja praca jest doceniana przez przełożonego, dzięki czemu łatwiej było mi znaleźć motywację nawet w trudnych momentach. Oczywiście idealnie nie jest, wynagrodzenie na stażu nie jest wysokie i mam też swoje zastrzeżenia co do podejścia managerów do niektórych spraw. Jednak nie żałuję, że podjęłam pracę w PGB. Zdobyłam ciekawe doświadczenie, bardzo wiele się nauczyłam i rewelacyjnie pracowało mi się z najbliższymi współpracownikami. Ze swojej strony szczególnie polecam praktyki/pracę w działach, które miałam przyjemność najlepiej poznać, tj. w dziale Finansowym oraz w dziale Farmacji i Medycyny. Możecie tam liczyć na dobrą atmosferę, pomoc, szczerość i docenienie. Otrzymacie również szansę wykazania się przy prowadzeniu projektów rekrutacyjnych i bardzo dużo się nauczycie.

anim

Jesli sie dobrze starasz w przeciągu 8h pracy to wyciągniesz ponad 800zł miesięcznie na płatnych praktykach na ręke :) no niestety za trzymanie (usunięte przez administratora) ska na stołku nikt ci nie zapłaci - jak w każdej firmie :)

Asia

Cześć Gosiu(?). :D Ja zaczęłam, zobaczymy, co dalej. :)

Cześć, ja też dostałam propozycję odbycia stażu w tejże firmie. Już jutro zaczynam pierwszy dzień praktyk, które mają trwać 2 tygodnie. Niestety nie wiem nic więcej na temat pracy, warunków zatrudnienia itd. Może dowiem się coś więcej jutro, czas pokaże... Pozdrawiam

Asia

Wiem, że jest już wątek na temat tej firmy, ale może ktoś coś o niej napisze, wypowie się? Znalazłam wpisy na forum z zeszłego roku i napisałam tam, ale nikt się nie odezwał... Jak obecnie wygląda praca w PGB? Dostałam propozycję praktyk na dwa tygodnie, później 3 miesiące stażu, potem praca... Czy ktoś z Was pracował we filii tej firmy w Czempiniu?

Asia

Byłam dziś na rozmowie... Najpierw zaproponowano mi dwa tygodnie praktyk, później 3-miesięczny staż... Przy czym jest to filia z Poznania w małym mieście, więc może nie tak źle jak mówicie. Owszem, pieniądze kiepskie, ale chcę nabyć doświadczenie w biurze, każdy od czegoś zaczynał. :)

Zostaw merytoryczną opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGB Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGB Human Resources Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 555 ocen.

PGB Human Resources Sp. z o.o.